Battlefield 3- אשכול הבעיות הטכניות של המשחק - עמוד 12 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield 3- אשכול הבעיות הטכניות של המשחק

I7210I

Recommended Posts

• תגובות 499
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

WTF?!?!

אני מקבל הודעה שגיאה כשאני מנסה להתחבר למשחק :

Game could not login to EA Online (1).

דיברתי עם נציג שירות של EA הוא אמר לפתוח מספר פורטים וזה אמור לסדר לי את הבעיה, ובכן כך עשיתי ועדיין אני מקבל את השגיאה! דיברתי גם עם HOT הם לא יודעים מה לעשות.. מישהו יכול לפתור לי הבעיה בקשה??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי הספקית שלך? יכול להיות שהם חוסמים שם פורטים לא סטנדרטיים.

למרות שאני לא סגור על אם הפורטים פה סטנדרטיים או לא. החשד שלי נובע מכך שהמשחק מופעל מדפדפן מה שגורם לזה להיות קצת יותר בעייתי מבחינת פורט סטנדרטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התשתית שלי זה HOT והספקית היא בין לאומי.. פניתי כאמור לHOT לא ממש עזרו לי..כלומר פתחו לי את הפורטים וזה אבל מעבר לזה הנציג לא ממש יודע מה לעשות. עלי לפנות לבזק עכשיו? ואם כן מה להגיד להם? שBF3 לא עובד לי?! חחחחח... ;]

ד.א המשחק עבד לי ביום חמישי בפעם האחרונה ששיחקתי אז אני לא יודע איפה יכולה להיות הבעיה.. לא נגעתי בהגדרות של האינטרנט וכו', פשוט שניסיתי לשחק אתמול ההודעה הזאת מופיעה עד לרגעים אילו אפילו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

WTF?!?!

אני מקבל הודעה שגיאה כשאני מנסה להתחבר למשחק :

Game could not login to EA Online (1).

דיברתי עם נציג שירות של EA הוא אמר לפתוח מספר פורטים וזה אמור לסדר לי את הבעיה, ובכן כך עשיתי ועדיין אני מקבל את השגיאה! דיברתי גם עם HOT הם לא יודעים מה לעשות.. מישהו יכול לפתור לי הבעיה בקשה??

איך אני יכול לפנות לנציג השירות של EA ? והאם הוא יוכל סוף סוף לעזור לי לפתור את הבעיה

(לא באי מייל )

תודה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אני יכול לפנות לנציג השירות של EA ? והאם הוא יוכל סוף סוף לעזור לי לפתור את הבעיה

(לא באי מייל )

תודה !

כנס ל-Battlelog, בצד שמאל יש לשונית של FEEDBACK & SUPPORT. בחלון שנפתח בחר ב-Live Chat.

סבלתי מהבעיה הזו לא מעט והיא חוזרת כל פעם שהם נוגעים לי בחשבון. בקש מהנציג/ה לאפס לך את החשבון או לבדוק את ה-Entitlement.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התשתית שלי זה HOT והספקית היא בין לאומי.. פניתי כאמור לHOT לא ממש עזרו לי..כלומר פתחו לי את הפורטים וזה אבל מעבר לזה הנציג לא ממש יודע מה לעשות. עלי לפנות לבזק עכשיו? ואם כן מה להגיד להם? שBF3 לא עובד לי?! חחחחח... ;]

ד.א המשחק עבד לי ביום חמישי בפעם האחרונה ששיחקתי אז אני לא יודע איפה יכולה להיות הבעיה.. לא נגעתי בהגדרות של האינטרנט וכו', פשוט שניסיתי לשחק אתמול ההודעה הזאת מופיעה עד לרגעים אילו אפילו..

קודם כל אתה יכול לפנות אליהם כשמשחק לא עובד לך לאחר שבדקת שאכן מדובר בפורטים שנחסמים, זה לא מצחיק.

דבר שני הוא שלא ידעתי שכן הצלחת להפעיל את המשחק כבר, זה די משנה את התמונה, מה שנותר לי הוא להציע לך להסיר/להתקין את המשחק, לא עובד? תנסה לפרמט אם לא קשה לך, אין מה לעשות, נשמע מוגזם, אבל לפעמים אלה הפתרונות היחידים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי המשחק עובד!! לאחר שדיברתי עם נציג רביעי מטעם EA האחרון פתר לי את הבעיה, הוא אמר שהגדיר מחדש את החשבון תיקן פה ושם.. וזהו! המשחק עובד!! תודה רבה לכל אלה שניסו לעזור!! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיה חריפה.

לאחר מספר דקות של משחק בין 5-20 בדר"כ יש לי קול מאד חזק באוזניות, המשחק קופא, עושה לי כיבוי ומסך כחול של הוינדואז....12!@?!?#!@#

לא חושב שזה התחממות כי המחשב בכלל לא חם.... מה נסגר?

חיפשתי באינטרנט ואומרים שזה משהו שקשור לכ. קול און בורד... מה קשור בכלל?!

לוח אם p55m-ud2

i5-750

5800 radeon

8gb ram

חשוב לומר - עובד בסינגל בלי בעיות שעות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז ככה, אם בבעיות טכניות עסקינן...

מאז הפאטץ' האחרון, שהביא עלינו לטובה את back to karkand

התחלתי לחוות (אולי לחוות זו לא המילה המתאימה...) פריזים מציקים ובלתי מוסברים

במהלך המשחק המחשב כולו פשוט קופא, נתקע בדרך כלל תוך כדי לופ על חתיכת סאונד (בררררררררררררררררררררררררר, גרררררררררררררררררררר או פררררררררררררררררר)

ניסיתי את כל רוב הפתרונות האפשריים שהוצעו פה ובפורומי התמיכה של הבאטלוג (דרייברים, זיכרון וירטואלי, כרטיס מסך, repair להתקנה)

פרט לפתרון הפלא של פרמוט המחשב (שזה גם יקרה בקרוב, אני מבטיח)

בכל מקרה,

העניין אצלי הוא כרטיס הקול המובנה (לא יודע מה הופך אותו למיוחד, זה כרטיס realtek שיש ב90% מהמחשבים בעולם...)

אתמול ביטלתי אותו בביוס, וחיברתי כרטיס קול USB חיצוני צנוע שכזה:

http://www.ebay.com/itm/USB-2-0-Mic-Speaker-5-1-Audio-Sound-Card-Adapter-/120677331612

נכון לאתמול, הצלחתי לשחק אל תוך הלילה

לפני זה המשחק כבר היה קורס תוך פחות מעשר דקות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז ככה, אם בבעיות טכניות עסקינן...

מאז הפאטץ' האחרון, שהביא עלינו לטובה את back to karkand

התחלתי לחוות (אולי לחוות זו לא המילה המתאימה...) פריזים מציקים ובלתי מוסברים

במהלך המשחק המחשב כולו פשוט קופא, נתקע בדרך כלל תוך כדי לופ על חתיכת סאונד (בררררררררררררררררררררררררר, גרררררררררררררררררררר או פררררררררררררררררר)

ניסיתי את כל רוב הפתרונות האפשריים שהוצעו פה ובפורומי התמיכה של הבאטלוג (דרייברים, זיכרון וירטואלי, כרטיס מסך, repair להתקנה)

פרט לפתרון הפלא של פרמוט המחשב (שזה גם יקרה בקרוב, אני מבטיח)

בכל מקרה,

העניין אצלי הוא כרטיס הקול המובנה (לא יודע מה הופך אותו למיוחד, זה כרטיס realtek שיש ב90% מהמחשבים בעולם...)

אתמול ביטלתי אותו בביוס, וחיברתי כרטיס קול USB חיצוני צנוע שכזה:

http://www.ebay.com/itm/USB-2-0-Mic-Speaker-5-1-Audio-Sound-Card-Adapter-/120677331612

נכון לאתמול, הצלחתי לשחק אל תוך הלילה

לפני זה המשחק כבר היה קורס תוך פחות מעשר דקות

קרה לי עם אחד המחשבים שלי בעבר ... רק שזה היה קורה בכול המשחקים של EA (רק EA )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...