מכשיר איכותי במחיר סביר - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מכשיר איכותי במחיר סביר

Mics

Recommended Posts

שלום לכם.

אשמח אם תוכלו לעזור לי למצוא מכשיר מתאים, אני מחפש טלפון במחיר סביר של עד 2000-2500 ש"ח.

מאוד חשוב לי שהוא לא יהיה עדין כמו רוב המכשירים בשוק - יוכל לשרוד נפילות מגובה של מטר-מטר וחצי, מכות יבשות וכמה טיפות של מים לא יפחידו אותו (משהו כמו נוקיה מלפני 7-8 שנים מבחינת איכות).

מבחינת ותכונות:

WiFi

בינונית ויותר (3+ מגה פיקסל) - שאפשר לצלם בה את הרכב במקרה של תאונה לדוגמא.

קיים משהו כזה בשוק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דרישות של WIFI ומצלמה יש בערך לכל ב1000 שקל. קשיחות אפשר לפתור עם CASE טוב.

אתה מחפש אנדרואיד\סמארטפון? בתקצביך נכנסים גם מכשירי הHIGH-END.

בכל מקרה הmotorola defy הוא מוקשח ויחסית מעודכן לא רע, הגרסה החדשה שלו נקראת defy plus אמורה להתחיל להימכר בארץ בקרוב וכדאי ללכת עליה, שדרוג של מעבד וסוללה. הוא אמור להיות יותר עמיד מהסמארטפונים הממוצעים.

בנוסף לשלב את זה עם CASE איכותי כמו שאמרתי ב20$ ומגן מסך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל מקרה הmotorola defy הוא סמארטפון מוקשח ויחסית מעודכן לא רע, הגרסה החדשה שלו נקראת defy plus אמורה להתחיל להימכר בארץ בקרוב וכדאי ללכת עליה, שדרוג של מעבד וסוללה. הוא אמור להיות יותר עמיד מהסמארטפונים הממוצעים.

זה פחות או יותר מה שאני מחפש :) יש עוד מכשירים של חברות אחרות בקטגוריה הזאת ("סמארטפון מוקשח")?

(Sony Ericsson Active גם נשמע כמכשיר די עמיד)

קנה 2 ב 2400 (הכי נמוך בזאפ) וכיסוי סיליקון טוב ב3.5 דולר בEBAY (או בארץ ב100 ש"ח)

תודה גבר. אבל לדעתי כל האיפונים, אסים וכד הם מכשירים מאוד עדינים. להלביש מכשיר יקר כל כך ב"חליפת חלל" רק כדי שישרוד נפילות זאת שטות, עדיף לקנות מכשיר איכותי מלכתחילה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנקסוס הראשון לא יקבל את ICS באופן רשמי - לא נראה לי שהדיפיי כן יקבל.

בכל מקרה, אני לא יודע אם זה שיקול כזה חשוב כשיש רומים לא רשמיים ובכל מקרה, רק כדי להיות בקבוצת המכשירים המתעדכנים לא כדאי להוציא עוד אלפייה לדעתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה פחות או יותר מה שאני מחפש :) יש עוד מכשירים של חברות אחרות בקטגוריה הזאת ("סמארטפון מוקשח")?

(Sony Ericsson Active גם נשמע כמכשיר די עמיד)

תודה גבר. אבל לדעתי כל האיפונים, אסים וכד הם מכשירים מאוד עדינים. להלביש מכשיר יקר כל כך ב"חליפת חלל" רק כדי שישרוד נפילות זאת שטות, עדיף לקנות מכשיר איכותי מלכתחילה.

משהו שיכול להרטב או ליפול מגובה רב יותר ולשרוד הוא לא 'איכותי' יותר, הוא פשוט מותאם יותר לרטיבות זעזועים. בגלל זה הוא בד"כ יהיה גדול יותר, כבד יותר ובעל מפרט טכני נחות (לפעמים משמעותית).

אני מבין את הדרישות ואין לך מה לחפש במכשירים מסוגו של ה-SGS1 והאייפון - הם לגמרי אוברקיל למה שאתה מתאר - אבל הם בוודאי לא פחות איכותיים מ-Defy ואחרים מסוגו.

מעבר לזה, SGS הוא טלפון מאד עמיד, בוודאי ביחס לשאר המכשירים בקטגוריה. הוא קל משמעותית מהמתחרים (ולכן סופג אימפקט חלש יותר בנפילה) ועשוי פלסטיק גמיש. במבחני נפילה SGS1/2 שורדים גם מגובה 1.80 מ'. לי אישית נפל הגלאקסי על הכביש מגובה מטר וחצי לתוך שלולית (בשטיפת :-\ ) - ולא קרה לו כלום...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעבר לזה, SGS הוא טלפון מאד עמיד, בוודאי ביחס לשאר המכשירים בקטגוריה. הוא קל משמעותית מהמתחרים (ולכן סופג אימפקט חלש יותר בנפילה) ועשוי פלסטיק גמיש. במבחני נפילה SGS1/2 שורדים גם מגובה 1.80 מ'. לי אישית נפל הגלאקסי על הכביש מגובה מטר וחצי לתוך שלולית (בשטיפת רכב :-\ ) - ולא קרה לו כלום...

פה משחק את ההבדל הנושא של אחריות. אם הSGS1/2 שלך נופל לשלולית ולא שורד אין לך באיזה טענה לבוא למוכר/יצרן של המכשיר בכל מקרה תשלם על התיקון (אם הוא יתאפשר). בניגוד לזה מכשיר שהיצרן מצהיר עליו שהוא עמיד במים, לשריטות ולנפילות במקרה והוא נפל לתוך בריכת פעוטות כשלקחת את הילד לבריכה ומת מזה, אין לך שום בעיה לבוא למוכר ולהגיד לו שמכשיר לא עמד בהתחייבות של היצרן ועל התיקון אתה לא משלם.

מצאתי רק מכשיר אחד שנמכר מהקטגורייה הזאת:

Motorola Defy

ועוד 3 מכשירים חדשים לגמרי:

Motorola Defy+

Sony Ericsson Xperia Active

Samsung XCover

על איזה מהם הייתם ממליצים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאוד לא בטוח שהאחריות תסכים להחליף מכשיר שנפל לבריכה וכד', והם לא מבטיחים שום דבר מבחינת נפילות וכד'

הדגש היה על עניין המים ולא על הנפילה. מכשיר טלפון שנופל לתוך נוזל, אפילו שנשבר מכל שטות, מת מחדירה של הנוזל ולא מהמכה.

זה עדיין רחוק מהאיכות של הנוקיות של שנת 2000, נפילה מקומה שנייה (4-6 מטר) על בטון הוא לא ישרוד אבל זאת התקדמות יפה בכיוון הנכון, לדעתי.

שלא תבין אותי לא נכון, אני חושב שסטיב גובס ז"ל היה גאון. הוא הגה, יצר ומכר מכשירים מהשורה הראשונה מבחינת קידמה טכנולוגית בצורה כל כך טובה עד כדי כך שאפילו המשתמשים הפשוטים מוכנים להשקיע ולקנות מכשיר אובר קיל רציני בהשוואה לצרכים שלהם, לשים על המכשיר את שתי העיניים מבוקר עד ערב ובנוסף עוד לסגוד לסטיב על זה שמכר להם את זה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגדול התקן של הDEFY והאחרים פה מהרשימה אומר אי חדירה של אבק ועמידות במים עד 1 מטר. אין עמידות לנפילה (מבחינת התקן) ולכן תשדך לו איזה CASEMATE או OTTTERBOX

הDEFY+ הכי נורמאלי ברשימה, יש לו פוטנציאל כסמארטפון טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, הוא יותר חלש מהDEFY+ מכל הבחינות (רזולוציה, מעבד,,,גודל, עוצמת סוללה).

בנוסף אני לא חושב שהוא יהיה כ"כ זמין בזמן הקרוב

גם פוטנציאל העדכונים יותר טוב לדעתי במוטורולה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...