חווית קנייה מצויינת ברשת RSM - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חווית קנייה מצויינת ברשת RSM

RR1

Recommended Posts

חשבתי לנכון לספר לכם על חווית הקנייה בחנות RSM (קניה 21/10/11):

האמת היא שלא הכרתי את הרשת עד היום (בדרך כלל קונה אצל הרשתות הגדולות והזולות (KSP ואייבורי)), ולכן חשבתי לנכון לספר לאחרים:

- המוכרים הם אנשי מקצוע (הם גם אלה שמרכיבים את המחשבים)

- הקנייה היתה ללא הלחץ שמאופיין אצל המתחרים הזולים (KSP ואייבורי) וכל שאלה נענתה בצורה מפורטת

- הטיפים וההמלצות הרבות שנתנו לי היו שוות זהב וגם חסכו לי כסף רב (למשל, קניית זכרונות מהירים/יקרים יותר לא תועיל בהתחשב בנתוני המעבד ולוח האם שלי). בדקתי את ההמלצות שקיבלתי מול מאמרים המקצועיים ברשת ואכן צדקו במאה אחוזים

- בפרטי חומרה מסוימים הם הזולים בארץ, אפילו משמעותית, במיוחד אם הם היבואנים של המותג (למשל, כרטיסי מסך של XFX, זכרונות מסויימים)

אפשרו לי להשוות מחיר עם המתחרים, ולא ניסו לשכנע אותי לקנות יותר ממה שאני צריך

בקיצור, התרשמתי ממש, ממש לטובה!

את הקניה ביצעתי בסניף תל אביב (המוכר היה צביקה, ולא זוכר את שמו של המוכר השני), וכן שוחחתי קודם לכן טלפונית עם הסניף בכפר סבא, ושמעתי מהם את אותן ההמלצות המקצועיות.

אהה, ויש גם חניה..

רונן

נקנו: כרטיס מסך, , מתאמים, כונן, (HDD ניקנה בהתאם להמלצתם ב- KSP עקב פער מחיר משמעותי ביחס לדיסק הספציפי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני קניתי אצלהם מחשב לפני כחודשיים , והרגשתי בדיוק מה שאתה מתאר.

במיוחד גיא ומיכאל מכפ"ס , שעזרו לי טלפונית בנוגע לכמה התלבטויות שהיו לי , מקצועיים בעלי ידע באמת מרשים לפרטי פרטים, מאוד נחמדים ובאמת משתדלים לענות לשאלות באופן מקצועי וכנה, ולא על פי אינטרסים.

יצאתי מאוד מרוצה , ואין לי כל ספק שאני אחזור לקנות שם שוב. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...