DEALEXTREME - המשלוח נתקע? - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

DEALEXTREME - המשלוח נתקע?

Boris_yo

Recommended Posts

אני הזמנתי מוצרים לפני חודש שנשלחו בשתי חבילות. זה המצב כרגע (נתונים רגישים מוסתרים):

תקציר הזמנה:

Gqios.png

חבילה ראשונה:

1HGO3.png

חבילה שנייה:

OXJcG.png

עם מידע זה אני מבין שחבילה לא עזבה את המדינה ממנה נשלחה. אתמול ישבתי וחיכיתי נציג בצ'יאט כמה פעמים אך לא ענו לי.

האם זה הזמן לפתוח תיק בפייפל ולדרוש החזר כספי?

תודה למי שיגיב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב חברים, קראתי בפורום שלהם שזה רעיון טוב לבדוק מספר חבילה בשירותי דואר מקומיים שככה עשיתי. הסתבר שחבילות נמצאות כבר בארץ במרכז חלוקה! (מה זה ד''א?)

אני רק לא מבין למה בדואר סיני לא מעדכנים מצב של חבילות. אני גם לא ידעתי שאפשר לעקוב אחרי חבילות פה בארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעקב אחר חבילות עושים ב2 דרכים במקביל

1. באתר הדואר השולח (במקרה שלנו סין) שהוא מאתר את החבילה מנקודת המוצא שלה עד למדינת ישראל

2. באתר הדואר המקבל (ישראל) שמאתר את החבילה מהרגע שהיא הגיע לישראל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדואר לא נכנס למעקב בנתב"ג. הוא עובר מנתב"ג לבית המיון בת"א בקונטיינרים, ורק שם כל פריט נסרק.

ברגע שרשום "הפריט מועבר ליחידת הדואר בית המיון ת"א", הוא כבר בבית הדואר בהגנה בת"א.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

קיבלתי חבילות היום אבל מה שמוזר זה שאחת מחבילות נשלחה לדיזנגוף שבתל אביב בכלל:

CBs0V.png

לא יודע מה נסגר שם אבל על החבילה הייתה רשומה כתובת שלי נכונה. אבל בסוף הצלחתי לאתר חבילה ולהפנות אותה אל סניף קרוב בחיפה וזה בעזרת מספר מעקב. לו לא היה לי אותו/לא הייתי מתקשר הייתי בבעיה ואת חבילה היו מחזירים סביר לניח.

מה לדעתכם קרא בדואר? התבלבלות???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוזר, מאז שפתחת את האשכול כבר קיבלתי כמה חבילות מ-DX.

זה שזה עובר בכל מני מקומות יכול לנבוע מכל מני סיבות לוגיסטיות.. לך תדע.

לפי חוויה זאת הכרחי לדעתי לשלם על מספר מעקב אלא אם חבילה שלך נושאת ערך נמוך. באצם מספר שלי היה רשום על החבילה אז יכול להיות בסוף היו יוצרים איתי קשר קודם לפני שולחים חבילה חזרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוזר, מאז שפתחת את האשכול כבר קיבלתי כמה חבילות מ-DX.

זה שזה עובר בכל מני מקומות יכול לנבוע מכל מני סיבות לוגיסטיות.. לך תדע.

קרה לי שהזמנתי כמה חבילות וכמה מוצרים הזולים שמבין המוצרים שהזמנתי לא הגיעו קרה לך ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...