דוח גלאסנוסט פורסם אתמול : מי הן הספקיות שחונקות לכם את הביטורנט והP2P - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דוח גלאסנוסט פורסם אתמול : מי הן הספקיות שחונקות לכם את הביטורנט והP2P

nexa

Recommended Posts

לאחר שנתיים של בדיקות ומבחנים הופץ הדוח : http://dpi.ischool.syr.edu/MLab-Data.html

הוא בוחן את תקופת 2008 עד 2010 - הספקיות הישראליות שמופיעות בו הן נטויזן בזק בנלאומי ו012 סמייל

כתבה בנושא כאן - http://torrentfreak.com/bittorrent-throttling-internet-providers-exposed-111020/

במקום הראשון בשיבוש שירותי P2P : נטויזן לאחריה 012 ולבסוף בזב"ל

שימו לב, אפקט השיבוש הוא לא רק בביטורנט, זה שיבוש פקטים, וזה כולל את , מסנגר, פייסטיים

כיום יש עוד ספקיות קטנות שלא נכללות בדוח

למשל: מחודש יולי 2011 אני מחובר לאקספון והם משבשים תעבורה בדיוק כמו הנ"ל, משש בערב הכל מתחיל לרדת ולהחנק, השיא בן 19:00-01:00

והיום הכי הכי גרוע בשבוע הוא מוצאי שבת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 45
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מה זה לחסום?!?

זה גובל בפשע. אנחנו משלמים והם חוסמים?

אחרי זה החברות עוד מפרסמות שהן הכי מהירות וכו' וכו'...

אחד בפה ואחד בלב.

אם זה המצב (בדגש על אם) לדעתי כדאי להגיש תביעה יצוגית.

ובנוסף, כמו שרשום בפרסומות בטלויזיה "השחקן אינו רופא" וכו'... וכמו שרשום על קופסאות סיגריות שזה הורג, צריך לחייב אותם לרשום מתחת לפרסומת משהו כמו "המהירות הינה תאורטית בלבד"...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מגן על אף אחת אבל מורידים כבדים זה רועה! הם מחניקים את האינטרנט ומנצלים את רוב רוחב הפס של ספקיות. אני בעד שיגבילו אותם על מנת שלקוחות רגילים שמשלמים אותו כסף יוכלו לגלוש, לשחק ולראות נורמלי. המורידים שיורידו בלילה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכלי הזה אינו אמין, אומר לי שלא מגבילים לי תעבורה בEMULE למשל, בזמן שהמהירות UPLOAD שהוא מגיע הוא רק של 500Kb.

ובבדיקה בBitT הוא מגיע למהירות העלאה של 1350Kb.

וכמובן שזה מתבצע מול אותו שרת, פשוט כלי אינו אמין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מגן על אף אחת אבל מורידים כבדים זה רועה! הם מחניקים את האינטרנט ומנצלים את רוב רוחב הפס של ספקיות. אני בעד שיגבילו אותם על מנת שלקוחות רגילים שמשלמים אותו כסף יוכלו לגלוש, לשחק ולראות נורמלי. המורידים שיורידו בלילה!

מה זה משנה אם חלק מהלקוחות מורידים קבצים או שורפים רוחב פס בסרטוני יוטוב.

הרעיון הוא אותו רעיון.

זה לגיטימי להשתמש באינטרנט, בשביל זה הוא קיים.

אני לא רואה שיש לחברות האינטרנט בעיות רווחיות.

להיפך, לפי הדוחות שלהם נראה שיש צמיחה ברווח הנקי בד בבד עם תחושת החנק הגוברת.

זה טבעי שחברות האינטרנט ללא הגבלות עליהם וללא שקיפות ללקוח, יעשו כל מה שחבורת מוצצי דם מסוגלים לעשות.

להטיל את האשמה בחלק מהלקוחות זה דמגוגיה מהסוג שמופץ כדי לזרות חול בעיני הציבור לגבי המציאות הכלכלית הצינית.

זה כמו להאשים את החרדים במצב הכלכלי ובריכוזיות במשק.

זה כמו שהחמאס יספר לכולם שהתנאים של גלעד במאסר היו טובים משל האסירים בישראל.

או שישראל עושה בפלסטינאים טבח עם.

תאר לך מנהל אולם אירועים שמפתח גישה קמצנית המאשימה את השמנים שאוכלים הרבה באירוע ומגדילים את ההוצאות של האולם, ולכן יתן מנה קטנה לשמנים (בלי לסכם מראש) ויאמר להם שהם צריכים לעשות דיאטה כדי שיהיה אפשר לשים 14 כיסאות בשולחן במקום 10.

לא רק שאתה לא מוכר להם את מה שהם ביקשו, אתה גם עולב בהם ומאשים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להתחיל למכור חבילות לפי גודל? זה יהיה אסון.

המצב לא באמת ישתפר, זה רק יפתח עוד דרך לחלוב אותנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש גם הבדל גדול בין להאיט קצת דברים שלא דורשים דחיפות, לבין חנק כזה שסרטוני יוטוב באיכות נמוכה מקרטעים.

הספקים קובעים את הסטנדרטים על פי הגירסה האידיאלית שלהם לחליבת כספים מהלקוחות.

בגירסה האידיאלית הזאת, בשעות עומס כולם צריכים לצרוך רק לשימוש בדואר ואתרי חדשות ישראלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשחברות מרוויחות עשרות מיליונים רווח נקי לרבעון ואין להם בעיה שאנשים לא יוכלו לצפות ביוטוב בערב, כמו גם שיבזבזו המון זמן על הקווים מנסים להשיג את התמיכה או שעושים להם פינג פונג כשהם רוצים להתנתק, וגובים מהם מדי פעם מס "לא שמתם לב לחיוב השגוי אז אכלנו אתכם", אז יש כאן בעיה מוסרית אמיתית.

אם נתעלם רגע מהדוקטורינה הכלכלית שמפזרת אחריות ומתרצת תירוצים, מדובר על מדינה בה כמעט כל התחומים הם מונופולים או אוליגרכיה.

ומעמד ה"עובדים" מנוצל עד תום ע"י "בעלי הנכסים".

החופש וההצלחה נמכרת להמונים כמו שהמזל והעושר נמכר בווגאס ע"י קבוצות הקזינו.

המציאות היא שמעט מאוד אנשים לא יהיו עבדים בימי חייהם.

חוץ מאלו שיעברו דרך כמה , רוב האנשים ילכדו כדגיגים ברשת להיות מנוצלים.

והגישה הכלכלית הזאת משתקפת בהתנהלות חברות האינטרנט הגדולות.

רוב האנשים יחנקו ואפילו לא יתלוננו (וגם אם יתלוננו לא יוכלו לעשות דבר), כי הם עבדים בני עבדים, וכל יעודם הוא להיות מנוצלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשחברות מרוויחות עשרות מיליונים רווח נקי לרבעון ואין להם בעיה שאנשים לא יוכלו לצפות ביוטוב בערב, כמו גם שיבזבזו המון זמן על הקווים מנסים להשיג את התמיכה או שעושים להם פינג פונג כשהם רוצים להתנתק, וגובים מהם מדי פעם מס "לא שמתם לב לחיוב השגוי אז אכלנו אתכם", אז יש כאן בעיה מוסרית אמיתית.

אם נתעלם רגע מהדוקטורינה הכלכלית שמפזרת אחריות ומתרצת תירוצים, מדובר על מדינה בה כמעט כל התחומים הם מונופולים או אוליגרכיה.

ומעמד ה"עובדים" מנוצל עד תום ע"י "בעלי הנכסים".

החופש וההצלחה נמכרת להמונים כמו שהמזל והעושר נמכר בווגאס ע"י קבוצות הקזינו.

המציאות היא שמעט מאוד אנשים לא יהיו עבדים בימי חייהם.

חוץ מאלו שיעברו דרך כמה , רוב האנשים ילכדו כדגיגים ברשת להיות מנוצלים.

והגישה הכלכלית הזאת משתקפת בהתנהלות חברות האינטרנט הגדולות.

רוב האנשים יחנקו ואפילו לא יתלוננו (וגם אם יתלוננו לא יוכלו לעשות דבר), כי הם עבדים בני עבדים, וכל יעודם הוא להיות מנוצלים.

רוב האנשים יתעצלו להתקשר לתמיכה הטכנית.

ומי שכן יתקשר, בטוח יאמין לשטויות האלו שיש עומס.

ראבק!

אם אתם לא יכולים לתת 10 מגה אז למה אתם מציעים את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשחברת ISP קונה גיגה רוחב פס ומציעה לללקוחות שלה חבילות של 10 מגה, אז יש לה פוטנציאל של 100 לקוחות מרוצים מאוד בכל שעות היום,

אבל... היא מרשה לעצמה למכור את הגיגה הזה לעשרים אלף לקוחות וכאן הבעיה. בשעות העומס אין לה בכלל יכולת לשרת את כלל הלקוחות שלה.

זה לא משתמשים כבדים או שאר ירק, זאת האפשרות להרוויח המון ולהשקיע מעט.

לקנות חומר גלם שיספק מאה איש אבל למכור אותו לאלף איש.

זה לא רק בתחום התקשורת:

חברת אוטובוס עם 20 מקומות ישיבה מעלה לאוטובוס מעל 40 אנשים (בשעות העומס) במקום להשקיע בעוד אוטובוס...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...