מי יקבל את העידכון 4.0 לאנרואיד ? - עמוד 4 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מי יקבל את העידכון 4.0 לאנרואיד ?

Nakion

Recommended Posts

• תגובות 118
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אבל בשביל רום שהוא לא AOSP צריך רום של היצרנית...

PILOTX לא יכול לעשות כלום אם אין לו רום לשחק איתו (ושלא תטעה, הדבר היחיד שהוא עושה זה לשחק עם רום מוכן לגמרי של סמסונג)

אז כמה כבר משתמשים ברום שהוא AOSP?

הפואנטה הייתה אחרת לגמרי - שהרבה אנשים מחליפים רומים, בלי קשר לרמת ההבנה שלהם במחשבים או what so ever.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור אחד שצורב רומים ללא מעט מכשירי בשביל חנות באזור שלי... כנראה שיש יותר ממה שאתה חושב

השבוע לפי הזיכרון שלי צרבתי: X10, מיני, DEFY, I9000, i9100... לא מעט אנשים באים עם מכשירים מחוץ לארץ ורוצים צריבה של גרסה עברית, או אנשים עם רום של המפעילות שפשוט רוצים להעיף אותו כי הוא משגע אותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוב האנשים עדיין קונים טלפון ברשתות,

גם אם אתה צורב 100 בשבוע, זה עדיין שבריר מהמכשירים בשוק

רוב האנשים הם עדר טיפש, ולכן זה טיעון לא רלוונטי. הפתרון שמציע iakovl יספק את כל האנשים שיש להם עניין בעדכון המכשיר.

ושוב, זה מתאים ל1% מהצרכנים, בטח לא לרוב המכריע שלהם (נגמרו הימים שרק למשוגעים לדבר היה סמארטפון - היום גם לילדות בנות 12 יש סמארטפון)

ילדה בת 12 שיש לה סמארטפון קיבלה פינוק מיותר מההורים שלה, גם אם המכשיר היה מגיע עם 1.6 היא הייתה עושה שימוש בפחות מחצי היכולות של המכשיר ובוודאות אין לה שום צורך בעידכון לICS. בגיל 12 ילדה צריכה לשחק בחצר עם חברות ולפתח יכולות חברתיות ולא לפתח תחת וצילוליטיס עם ביד.

ועוד פעם, הפתרון שמציע iakovl יספק את כל האנשים שיש להם עניין אמיתי בעדכון המכשיר - אותם אנשים ימצאו את ה100-150 ש"ח ללכת לחנות במרכז העיר ולצרוב שם עדכון איכותי או את ה4-5 שעות בשבת ללמוד איך ולצרוב לבד בבית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ילדה בת 12 שיש לה סמארטפון קיבלה פינוק מיותר מההורים שלה, גם אם המכשיר היה מגיע עם 1.6 היא הייתה עושה שימוש בפחות מחצי היכולות של המכשיר ובוודאות אין לה שום צורך בעידכון לICS. בגיל 12 ילדה צריכה לשחק בחצר עם חברות ולפתח יכולות חברתיות ולא לפתח תחת וצילוליטיס עם ביד.

אתה סתם מקנא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"עזוב"? :lol: :lol:

כן, אתה צודק. פשוט כולם מחליפים רום - והרי ההוכחה לזה זה שאתה באופן אישי צרבת כמה עשרות רומים. הוכחה סטטיסטית מובהקת למהדרין. אכן.

הפואנטה היא שבדיוק כמו שחצי מהעולם מגיע לחנויות בשביל לפרוץ את האיפון

מגיעה כמות לא קטנה שמבקשת גרסה חלופית למכשירי ... זה שאני עושה כמה בשבוע זה פשוט כי אני סטודנט שאין לו זמן לעבוד בחנות הזאת לדוגמא (מחר מתחילה שנה ב' על הדרך) אז מדי פעם כשאין להם עובד מסויים בחנות אז מזעיקים אותי לצריבות מיוחדות (אלוהים ישמור כמה כאב ראש גרם לי הDEFY, לצרוב אין בעיה... לגרום לWIFI לעבוד... סיוט)

אני פשוט הבאתי דוגמא לזה שיש אנשים... בדיוק כמו שיש אנשים שפורצים איפון.

האם כולם פורצים את האיפון? התשובה היא לא כולם אבל הרבה

אותו דבר עם האנדרואיד האם כולם צורבים גרסאות? לא כולם, אבל לא מעט וזה זרם שמתחיל להתחזק כי אנשים לומדים על הדרך מחברים וכו' שלהם יש.

בא מישהו שרצה שיעשו לו את המכשיר כמו לחבר שלו שהריץ MIUI לדוגמא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הם דרישות החומרה בשביל ICS?

אתה סתם מקנא.

בו נבדוק את זה :) ניקח מצב קלסי, ילד בן 12 ממעמד הביניים (ההורים יכולים לקנות לו סלולרי ב3000 ש"ח) ביום יום: מהבוקר עד שעות הצהריים בבית הספר, בהפסקות משחק עם חברים. בצהריים בבית ארוחה וסידרה או שתיים בערוץ הילדים. אחר הצהריים-ערב משחק במחשב/חוג. בערב ארוחת ערב ולישון עד הבוקר.

GPS - להן הילד הזה יכול לנווט? לקניון, קופת חולים אמא תיקח אותו, את הדרך לבית הספר הוא יודע לבד, למגרש המשחקים/מתנ"ס לא לוקחים טלפון שווה 3000 ש"ח. מכאן בGPS הוא לא משתמש.

WiFi - הוא לא צריך לעלות מצגות ולהגיש אותן בדרך הביתה, שימוש בפייסבוק הוא מגיל 13 - הילד שלנו לא עבריין ולכן אין לו פייסבוק. , משחקים וכו הוא מוריד בבית ועושה בהם שימוש בערב. מכאן WiFi הוא לא צריך.

הרעיון מובן ולא נראה לי שצריך להמשיך, זה שיש מיעוט פריקים טכנולוגיים עם מוצץ ביד לא מצדיק את הצורך של אוכלוסייה שלמה מתחת לגיל 16-17 בסמארטפון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה אולי מציג את תפיסת העולם שלך אבל מתעלם מהעובדות בשטח

לילדים היום יש , הם הולכים לבית ספר בבוקר והראש שלהם תקוע במסך של האייפון/גלקסי או מה שלא יהיה

אתה רוצה לנהל דיון אם זה משהו טוב או משהו שהם צריכים?

אתה מוזמן לפתוח נושא חדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה לא שמתי לב לעיקרי ההודעה של עצמי ;) אשאל פעם שלישית, מה צריכים להיות מאפייני החומרה של מכשיר אנדרויד כדי שיהיה אפשר להתקין עליו ICS? (נפח זיכון , ROM, מהירות מעבד ותנאים נוספים במידה ויש)

עריכה:

תודה.

לדעתי, היצרניות מבינות את מה שאני מציג ולכן לא משקיעות מאמץ מיוחד בעדכון רציף של המכשירים שלהן. מי שצריך את העדכון מוצא את הדרך לקבל אותו וזה שהוא מאבד את האחריות על המכשיר משחק לידי היצרנים. מי שלא זקוק לכל עדכון קטן מרים ידיים במוקדם או מאוחר.

הדבר היחיד שיכול לשנות את המצב בשוק הוא פגיעה בהכנסות של היצרניות המחפפות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...