גאלאקסי נקסוס, אנרואיד 4.0 ועוד, הדיון המרוכז. - עמוד 11 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

גאלאקסי נקסוס, אנרואיד 4.0 ועוד, הדיון המרוכז.

KoM

Recommended Posts

אני לא כלכך מבין מה החשיבות הקיצונית לגבי עידכוני גירסאות של מערכת ההפעלה לאורך שנים. תיקונים, תאימויות ובעיות קריטיות אני לחלוטין מבין ואפילו דורש שיסדרו. זה לא שלא הייתי רוצה טלפון שתמיד מעודכן בחדשנות של מערכות ההפעלה האחרונות אבל אני לא חושב שהנקסוס גלקסי שמישהו יקנה עוד חודש באמת חייב לקבל תמיכה בשיגור דרך חורים שחורים שתהיה במערכת ההפעלה 9 עוד 5 שנים, זה לא שבזמן הקנייה זה מה שהקונה ידע שהוא משלם עליו או בכלל רצה. מה שבא ברוך הבא אבל צריך להיות מודעים למה קונים ועל מה משלמים, זה מאוד מקובל במחשבים ניידים למשל.

גם WINXP לא מתעדכן אוטומטית ל WIN7, אפילו שזה היה נחמד שכן - עדיין אפשר להבין איך לא. יש תוכנה ויש חומרה ולא רק שהן לא תמיד מתאימות זה עולה הרבה זמן וכסף לעשות אינטגרצייה בינהן - וכולנו יודעים מי משלם בסוף. מעבר לזה - כבר ראיתי ג'ינגרברד רץ על מכשירי עתיקים ולא כלכך ברור לי מי "הגאון" שמעדיף את זה לשימוש יומיומי.

ועכשיו לצד הפחות תמים של המשוואה (מאחורי הקלעים) - חברות כמו למשל מוציאות עידכוני רק אם זה מכניס להן עוד כסף, זה לא בדיוק רק "שם" "ושיווק טוב" כמו שכולנו נוטים לחשוב. במערכות האלה לסלולארים יש המון שירותי תשלום שמהם הן מרוויחות, תמיכה טובה בהן וממשק אחיד שיקל על הצרכן ההדיוט לשלם באותה צורה לא משנה איזה מכשיר יש לו - זה כבר שווה להן כסף. אני ממש לא חושב שכשיש בעלי מניות שמחזיקים בחברות, רגשות הצרכן מעניינים מישהו.

לגבי GPS:

גוגל הוסיפו למכשיר שלהם ברומטר (המטרה - חיישן גובה) בשביל איפוס מהיר יותר של הGPS ומדוייק יותר של איכון דרך אנטנות סלולריות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 205
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זה כל היופי... הממשק לא מתאים לך? תחליף אותו ותתאים אותו למה שאתה רוצה

הדבר החשוב בICS זה מה שמתחת למכסה מנועה

כנראה שאני כבר זקן מדי בשביל זה.. אני איכשהו מעדיף שזה כבר יבוא ניטרלי בלי הצורך שלי להתאים את זה.

מה כבר כ"כ מרגש שם מתחת למכסה המנוע אם הם גם החליפו מנוע? אני די בטוח שגם אחרי השדרוג הזה אנדרויד יהיה לאגי כשהכי לא צריך.

העיקר שהעברית תעבוד טוב וגם ה-. :smile1:

אני די בטוח שסאמסונג הבינו איפה לא לדחוף את האנטנה של הGPS ונראה לי מאז הנקסוס S הכל עובד שם יותר טוב.

לגבי GPS:

גוגל הוסיפו למכשיר שלהם ברומטר (המטרה - חיישן גובה) בשביל איפוד מהיר יותר של הGPS ומדוייק יותר של איכון דרך אנטנות סלולריות.

מוטורולה עשו את זה ראשונים עם XOOM אם אני לא טועה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה שאני כבר זקן מדי בשביל זה.. אני איכשהו מעדיף שזה כבר יבוא ניטרלי בלי הצורך שלי להתאים את זה.

מה כבר כ"כ מרגש שם מתחת למכסה המנוע אם הם גם החליפו מנוע? אני די בטוח שגם אחרי השדרוג הזה אנדרויד יהיה לאגי כשהכי לא צריך.

דווקא צפוי שלא יהיה לאגי, עכשיו שהוא מקבל האצת חומרה בדומה לIOS וWP7

אני לא כלכך מבין מה החשיבות הקיצונית לגבי עידכוני גירסאות של מערכת ההפעלה לאורך שנים. תיקונים, תאימויות ובעיות קריטיות אני לחלוטין מבין ואפילו דורש שיסדרו. זה לא שלא הייתי רוצה טלפון שתמיד מעודכן בחדשנות של מערכות ההפעלה האחרונות אבל אני לא חושב שהנקסוס גלקסי שמישהו יקנה עוד חודש באמת חייב לקבל תמיכה בשיגור דרך חורים שחורים שתהיה במערכת ההפעלה 9 עוד 5 שנים, זה לא שבזמן הקנייה זה מה שהקונה ידע שהוא משלם עליו או בכלל רצה. מה שבא ברוך הבא אבל צריך להיות מודעים למה קונים ועל מה משלמים, זה מאוד מקובל במחשבים ניידים למשל.

כשאתה קונה עם , אתה לא מצפה שתוכל לשדרג למערכת הפעלה חדשה כשתצא?

לפעמים זה ממש לא לקלב תמיכה "בשיגור דרך חורים שחורים"

לפעמים זה דברים הרבה יותר טריוויאלים כמו תמיכה בעברית (רחמנא ליצלן) או אפשרות נורמלית להעתק/הדבק (לפני 2.3 זה היה נוראי וזה עדיין לא מושלם) או WIFI TETHERING (הגיע בגירסה 2.2) או כל פיצ'ר בסיסי אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שאני יודע זה שגוגל אישרו שתהיה תמיכה ב HA עבור תוכנות, מה שהיה גם קיים ב Honeycomb (שלא היתה המערכת הכי נטולת לאגים). לא מובן אם זה יהיה מיושם גם בתפריטים או הלאנצ'ר עצמו (אני גם לא יודע אם זה אפשרי בכלל או לא).

בקיצור נמשיך לחכות לרשמים ראשונים, אבל אמיתיים, לא כאלה של "ואוו הרגע פירמטתי את המכשיר והכל כ"כ טס!!!1"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשאתה קונה עם , אתה לא מצפה שתוכל לשדרג למערכת הפעלה חדשה כשתצא?

לפעמים זה ממש לא לקלב תמיכה "בשיגור דרך חורים שחורים"

tell me about it

אני עדיין מחכה שאפל יסדרו את הכתיבה מימין לשמאל. אנחנו עוד מעט כבר ב2012 ותוכנה בסיסית כמו WORD לא מאפשרת כתיבה נורמלית של שפות מימן לשמאל, זה הופך את כל המילים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא כלכך מבין מה החשיבות הקיצונית לגבי עידכוני גירסאות של מערכת ההפעלה לאורך שנים. תיקונים, תאימויות ובעיות קריטיות אני לחלוטין מבין ואפילו דורש שיסדרו.

אבל גם את זה אין!

זה לא שאומרים "טוב, לא יהיה עדכון מעבר לגירסא 1.6, אבל הגירסא תתוחזק באופן מקביל

ותקבל את התיקונים הרלוונטיים.

הפסקת תמיכה זה הפסקת תמיכה, אף אחד בגוגל לא יושב עכשיו אפילו על , שדרוג ותיקון של Eclair.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שמטה את הכף מבחינתי זה העובדה שמדובר במכשיר של (עם כל הכבוד שהוא מיוצר בפועל על ידי סמסונג)

ההתאמה בין החומרה לתוכנה תהיה אופטימלית ותיקונים ועדכונים ככל שיצאו יהיו מהירים.

התאמה כל כך טובה שאפילו דריברים לפיענוח MKV אין, לפחות ככה זה היה עד עכשיו. SGS כן, S, לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני השתמשתי בשיחות פעם אחת בחיים, לפני כמה שנים, וגם זה היה רק בשביל "לבדוק אם זה עובד".

אני לא מכיר הרבה אנשים (או בכלל..) ששונים ממני בנושא הזה.

אז לקויי שמיעה אלה לקוחות חסרי משמעות אני מניח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא ראיתי אפילו פעם אחת חברה שמשווקת את הפיצ'ר הזה כ"תמיכה בלקויי שמיעה", דמגוג.

אגב, לפי הדמגוגיה שלך עד לא מזמן הגדולה בכבודה ובעצמה "זרקה זין" על לקויי שמיעה, ומבחינתם הם לקוחות חסרי משמעות אני מניח.

כנ"ל גם לגבי חברות רבות נוספות, למשל הענקית.

אבל זה בסדר - אל תיתן לעובדות לבלבל אותך :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...