החליפו לי ראוטר מ D LINK 2650U לROTAL RTA 1025W החלפה הוגנת? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

החליפו לי ראוטר מ D LINK 2650U לROTAL RTA 1025W החלפה הוגנת?

A.Z.P

Recommended Posts

שלום לכולם!

היום החליפו לי את הראוטר כפי שמתואר בכותרת. הראוטר שאליו הוחלף הוא זה שלא רציתי כאשר הוצע לי בפעם שעברה מאחר ונראה שהוא ירידה ברמה מהראוטר הקודם, שהוא הD LINK. האם אני צודק וכדאי לחזור לבזק סטור ולהתעקש שיחליפו לי לראוטר ברמתו, או שהמראה והפיצ'רים שלו או יותר נכון שחסרים (כמו , לא שהשתמשתי בהם) מטעים וזהו ראוטר איכותי כמו ה2650 U.

תודה מראש לעוזרים.

זאב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהלן Cheif תודה על התגובה! קיוויתי לשמוע ממך ;)

כך חשבתי, לאיזה ראוטר כדאי לי להחליף אם אתה מכיר מה בזקסטור מחזיקים? או לחילופין האם כדאי לחזור ל2650U על אף בעיותיו החוזרות?

מבחינת תקשורת עם 3 מחשבים ועבודה תחת עומס הוא מספיק ל10 מגה נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נראה לי הגיוני לדרוש שישדרגו אותי מתקן G לתקן N כאשר אני משלם על ראוטר מסוים בחיוב/זיכוי, אני בסה"כ דורש שייתנו לי את מה שמגיע לי ולא יורידו אותי ברמה. אתה מכיר ראוטרים ברמה של ה2650U או שאין להם ראוטרים אחרים שכאלה? ואיזה דגם זה הNETGEAR?

הROTAL הוא מ2006 או אפילו לפני לעומת הD LINK מ2009 ובהתחשב בזה שאני לא מקבל בכלל ראוטר חדש מהם אלא מתוקן לא נשמע לי הגיוני התרגיל שהם עשו ולצערי לא אני הייתי שם אחרת אין מצב בעולם שהייתי לוקח אותו.

תודה על העזרה, מחכה להמשך תשובות שאוכל מחר לטפל בזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם השתמשתי תקופה ארוכה ברוטאל 1025 שאתה מתאר, ולפני כשנה, כאשר שדרגתי את המהירות ל-10MB, הציעו לי לשדרג אותו לתקן N בחינם (רק שאתה מתחייב אליהם ל-24 חודשים.)

מגיע לך להחזיר את הישן ולקבל חדש (או מחודש) תקן N עם החזר מלא.

http://www.bezeq.co.il/Internet/wireless-network/Pages/N-Router.aspx

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אני מודע לעניין ואני כרגע בהתחייבות על ה2650U ואין מצב שבעולם שאני מתחייב אליהם לעוד שנתיים בשביל זה. אגב מה החוק החדש של ההתחייבות אומר לגבי משהו כזה, לא השתנה? אני קיבלתי את השידרוג ל2650 כאשר עברתי ל10 מגה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה הערות - בבזק אין יותר נתבים משולבי מודם בתקן G וגם לא יהיו - הם עברו לחלוטין לתקן N. לכן פרט להתעקשות על ה-2650U אין לך הרבה מה לעשות. אם אתה מוכן להוציא כסף, אני הייתי ממליץ לך לרכוש עצמאי (המחירים היום מאוד נמוכים) ולהשתמש ב-1025 כמודם בלבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן דיברתי איתם אתמול ונאמר לי שהראוטר היחיד שאולי יהיה אפשר להחליף אליו למרות שהוא כבר לא נמכר זה, netgear dgn 1000, אבל הנציג איתו דיברתי אמר שהוא לא מוצלח ובעייתי. האם הוא ברמה של ה2650, אבל כמו שהנציג אמר לא מוצלח?

היום צריך לחזור אליי מנהל שאיתו דיברתי ואם אין חלופה אני פשוט אחזור ל2650 ונקווה שהפעם לא ייתנו לי ראוטר דפוק.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיבלתי "אישור" (באמת תודה רבה לבזק) להחליף בחזרה ל2650 ויש לי שאלה נוספת: האם ה2650 או הROTAL עובדים גם עם האינטרנט של הוט? מאחר ויש מצב שאני אעבור בעוד כמה זמן או כאשר ההתחייבות תיגמר וכך אחסוך רכישת ראוטר גם מהוט. מישהו יודע איך עובד עניין רכישת הראוטר בחיוב/זיכוי אצל כיום לאחר שאין התחייבויות? האם זה נשאר אותו הדבר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיבלתי "אישור" (באמת תודה רבה לבזק) להחליף בחזרה ל2650 ויש לי שאלה נוספת: האם ה2650 או הROTAL עובדים גם עם האינטרנט של הוט? מאחר ויש מצב שאני אעבור בעוד כמה זמן או כאשר ההתחייבות תיגמר וכך אחסוך רכישת ראוטר גם מהוט. מישהו יודע איך עובד עניין רכישת הראוטר בחיוב/זיכוי אצל כיום לאחר שאין התחייבויות? האם זה נשאר אותו הדבר?

לא עובדים עם הוט

אצל הראוטר עולה בסביבות 10 שקלים בחודש אבל זה כמו השכרה כך שאם תתנתק מהם תצטרך להחזיר אותו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...