מחשב נתקע על המסך ברוך הבא WIN 7 - עמוד 3 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב נתקע על המסך ברוך הבא WIN 7

I7210I

Recommended Posts

• תגובות 49
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

טוב

טעות שלי אין כרטיס מובנה! רק מה שהוסיפו

דבר נוסף התקנתי וינדוס שוב מדיסק אחר לא מה שהיה קודם

וזה שוב נתקע באותו המקום מיד אחרי ההתקנה בהפעלה מחדש השניה שלו שאז הוא כותב

בודק את הגדרות הוידאו שלך

עשיתי ריסטרט שוב ואז זה נתקע שוב גם כן באותו המקום שכתוב "מכין את שולחן העבודה שלך"

שני המקומות האלו נתקעו לי

אני לא יכול להגיע למצב בטוח מכיון שלא הופעל הוינדוס פעם אחת אפילו

לפי זה מה קורה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איפוס CMOS מאפס את השעון והתאריך בחלונות כי סומך על התאריך והשעה ב-CMOS וזה מתאפס כאמור. זה לא יפדע בשום דבר אחר.

תאפס ותראה אם יש שיפור.

ייתכן וכרטיס המסך המובנה שלך פגום. נסה להגיע לתפריט של F8 (הוא אמור להיות, כי הותקנה חלקית) ובתפריט בחר VGA MODE או משהו כזה. (לתפריט F8 מגיעים אם אחרי שאתה מפעיל המחשב תלחץ עליו איקראי אחרי הספירה של כמות הזיכרון וכל הנתונים בחלון השחור).

בצע את שני הצעדים

הצעד הבא הוא לנסות להשיג כרטיס מסך חלופי חיצוני מחבר. זה נשמע מחשב בשקל אז אולי הלוח /כרטיס מסך עושים בעייה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין כרטיס מובנה...זה מה שנראה פה הכל נמצא על הכרטיס החיצוני הכרטיס הוא INNO 7300

נכון יש לו VGA אבל זה מובנה אין לי אפשרות להוציא אותו..

לנסות עדיין עם הF8?

כרטיסים מחברת INNO עושים הרבה בעיות, כדאי לך לנסות עם כרטיס מסך אחר.

קיריל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון יש לו VGA אבל זה מובנה אין לי אפשרות להוציא אותו..

מה הכוונה ?

וכן, תנסה VGA, אולי זה יעלה. זה פתר לי המון פעמים בעיות דומות עם כרטיסי מסך שפעלו על רזולוצייה בסיסית (לדעתי זה מעלה את המחשב על 640X480) בסיסי עם מנהל התקן של וקופץ מעל בעיות DRIVERים, הגדרות לא נכונות, לךא מאמץ את כרטיס המסך לפעול ברזולוצייה גבוהה ועוד, אתה מבין למה אני מתכוון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי ממך שאני צריך לנתק את הכרטיס ןאז להשתמש בכרטיס מסך מובנה שבמקרה יהיה לו VGA...אבל אין לי מובנה ואם אני ישתמש בVGA של הכרטיס מסך אני לא ישאר באותו המצב אם זה לא עובד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה טובה. נסה לעשות RESTART ואולי זה ייתן לך מסך יותר מלא. למען האמת לא הצלחתי למצוא בגוגל מישהו שלא רואה את זה ודרך להפעיל חלון F8 "מורחב".... נסה לכבותואז להפעיל... לא נתקלתי בזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...