Siri, נראת באמת מדהים והתפתחות של הטכנולוגיה (סרטון), ל- MS יש כבר תשובה. - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Siri, נראת באמת מדהים והתפתחות של הטכנולוגיה (סרטון), ל- MS יש כבר תשובה.

LazyCat

Recommended Posts

אפל היו מהירים יותר להציג את הטכנולוגיה שלה, אבל עכשיו גם הצטרפה למסיבה עם TellMe -

מקור

http://pocketnow.com/windows-phone/future-of-microsoft-tellme-on-windows-phone

עכשיו נראה מה לגוגל יש לומר בנושא...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי הסרטון עושה רושם שמיקרוסופט שיחקה אותה, הציגה מערכת הרבה יותר מותאמת אישית (מצויין!), ולעזאזל אפילו הקול שלה נשמע אנושי יותר.

עכשיו רק נשאר לחכות לגוגל. מעניין אם גם להם יש איזה שפן בשרוול או שהם קצת בפיגור..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שניהם נראים ממש אדירים!

אצל זה נשמע יותר טבעי. רק חבל שמיקרוסופט לא יודעים ליצור פרסומות. יש להם פשוט טעם נוראי.

אבל טרם ראינו את המוצר של על מוצר שקיים או שייצא לשוק כדי לראות איך הוא באמת יתמודד ביום-יום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שהטעם שלך הוא הנוראי פה :)

הפרסומת של MS היא פשוט יצירת פאר, יש להרבה חברות בשוק מה ללמוד מהם.

נראה שהם החליטו להראות לעולם שהם לא כזה סוס מת כמו שחלק מהאנשים טענו..

מה שכן, צריך לזכור שהפרסומת של MS היא בסופו של דבר סתם הצגת קונספט רעיוני, למיטב הבנתי שום דבר (?) מזה לא באמת קיים עדיין ברמה הטכנית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח... אני יודע, רק שמשתמשי אפל לא רגילים למושג הזה, אפל הרי "לא משחררים מוצרים לא גמורים" רק מראה שהם דחפו את SIRI ל4S בכוח ככנראה

לגוגל אין בעיה עם בטא (כמה זמן היה בטא?) לאפל יש...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאפל יש הרבה בעיות חח אבל כשרק ראיתי את הסרטונים של הרגשתי לרגע שאנחנו בשנת 2040, הדבר הזה יכול לשנות את הפנים של כל התעשיה שאנחנו מכירים עד היום.. HANDS FREE, הפרוייקט הזה רק בחיתולים.. מעניין לאן הם יקחו את זה עוד כמה שנים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בניגוד לשיחה רגילה שהיא לא פרטית? ::)

התוכנות האלה גאוניות. חוץ "מנהיגה", זה מאפשר לאנשים עיוורים להשתמש בפלאפון בצורה פשוטה וקלה, זה מקל על השימוש בטלפון והופך אותו למהיר ויעיל יותר, והאפשרויות של כזאת כמעט בלתי מוגבלות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל למה לעזאזל אין את זה לאייפון 4 המקורי ולאייפוד 4?

כל פעם שאפל עושה שטויות כאלו אני שונא אותם עוד יותר (וכן, סירי עובד על 4 אבל בגלל שזה לא ממש חוקי אנשים לא ממהרים לשחרר את זה לציבור)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...