למכירה 2 ספקי כוח חדשים לחלוטין שהבאתי מארה"ב, מוכר כי חסרים לי 150 וואט. - עמוד 2 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למכירה 2 ספקי כוח חדשים לחלוטין שהבאתי מארה"ב, מוכר כי חסרים לי 150 וואט.

דני דורבני

Recommended Posts

אני לא יכול ולא מעוניין להכריח אף אחד לקנות או לא לקנות!

אבל בתור אחד שחיפש בעבר לקנות, וקנה חדש ומשומש וכו', לי כן חשוב שכשאני קונה ממישהו, או מוכר, להציג הדברים בצורה נאמנה למקור... לא לקשקש בכדי להעצים ולשכנע אנשים... לדעתי זה לא כ"כ יפה לעשות את זה בצורה הזאת...

לא התלוננתי בכלל שהוא פתח הודעת מכירה בפורום, זה ממש לא אכפת לי. מה שכן, אכפת לי מכך שהפורום הזה אמור לייצג מקום ומקור אמין למידע מהימן, ולא מקום שבו יפרסמו דברים בצורה שנשמעת יותר מוכרנית ולא אמיתית.

אם אני טועה, יתכן, אז אני מתנצל.

אבל כדי שאחרים גם ישימו לב ולא "יבלעו בשקיקה" כל מה שכל מוכר אומר- אז הגבתי בהתאם לידע שלי.

אם אני טועה תתקנו אותי, מה כאן הבעיה בכלל?

וזה כן מעניין אם קנה בישראל או בזימבבואה- אם יש דרך טובה [לא בררתי רשמית מעולם] לקנות מוצרים, למשל מארה"ב, ואין שום בעיות מכס - אז זה מעניין אותי, ויעניין עוד אנשים בפורום, ומטרת הפורום זה להועיל לכולם לא?

אז מה קפצתם עלי :jump:

בהצלחה לכם ולמוכר

אגב, צדקת- דברים שנמכרים בישראל מן הראוי להשוותם למחירים בישראל.

זה בדיוק מה שאני אומר :D

כשארצה דברים בחינם אלך לאתר המתאים, וזה לא פה, אז תודה לך על ההתעניינות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפורום לא אמור להיות במה למכירות בכלל, לא בצורה "אמיתית" ולא בצורה "מוכרנית" ועל כך הוער לו.

מעבר לכך, לא הבחנתי בשום דבר מוזר או פסול או מסריח בהודעה שלו. טבעי כשאדם מוכר מוצר חדש באריזה שאנשים ישאלו למה, אז מן הראוי לספק הסבר. איפה אתה רואה כאן הצגה של דברים בצורה ש"אינה נאמנה למקור"?

אז מה קפצת עליו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, לא חשבתי שנגרר לדיון על זה עד כדי כך, לי בסה"כ היתה כוונה טובה, אין לי שום אינטרס "לפגוע" באף מוכר..

אבל מאחר ואתה מתעקש, בקצרה- הוא טוען שמוכר את הספקים במחיר הפסד!!! כי הוא ממהר!!!

אילו הן מילותיו , אז תביט בתמונות האלה שאני מצרף, ותגיד לי אתה כמה כסף הוא "מפסיד כי הוא ממהר" ועושה לנו טובה?

כן יכול להיות שרכש במחירים גבוהים יותר וזה לא המקרה, אבל ראיתי במספר אתרים שזו קבוצת המחירים [מבלי בכלל להתחשב בREBATE]

אם יש לך עוד שאלות- תרגיש חופשי, למרות שכבר אבד הטעם...

אם ממש בא לך- ויעשה לך ולשאר הגולשים בפורום טוב [לדעתך!!] אז תמחק את כל המידע שהערתי עליו ושיהיה לך לילה טוב...

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...