Rage - הדיון הראשי - עמוד 9 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Rage - הדיון הראשי

~BaRaK~

Recommended Posts

אני מסכים שהשליטה בכלי הרכב לא מי יודע מה, יש לי גיים פד אקסבוקס 360 ואם רוצים אפשר להעביר את השליטה אליו תוך כדי המשחק.

אבל עכשיו אחרי שפתרתי את הבעיה של screen tearing המשחק נראה ממש נפלא

הוא רץ מעולה על ה- שלי אבל יתכן ששלי לא סטנדרטי

אישית אני שבע רצון, בינתיים נראה מדהים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 389
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני מסכים שראיתי דברים הרבה יותר גרועים, אפשר עוד לשחק ולהנות וגם אני עובר ממקלדת ל DUAL SHOCK 3 כל כמה זמן. לא אמרתי שהמשחק לא טוב, אמרתי גם שבצורת העבודה שלהם אפשר לעשות משחק טוב וזה מה שהם עשו. להגיד שהוא מצויין פשוט אי אפשר. חסר יותר מידי דברים, להגדיר אותו בשביל שיעבוד כמו שצריך על כל סוג של חומרה זה כאב ראש נוראי והתגובות של ID לא בדיוק עוזרות. פישלתם תגידו סליחה ותנסו לסדר את מה שעשיתם, אל תתחילו לירות לכל הכיוונים.

עריכה: הוציאו דרייבר חדש והוא רק עשה לי בעיות :screwy:

עריכה 2: מצאתי מה הבעיה, המשחק לא יודע לעבוד עם CATALYST שכניראה באחד מהעדכונים עבר ל LOW במקום OFF (יש עוד כמה משחקים שלא מסתדרים עם הדבר הזה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החלטות של id מאכזבות מאוד, למרות שאפשר להבין אותם(בחלק מההחלטות, בכל אופן). לגבי המשחק, ציפיתי ליותר.

ממוצע + (הגרפיקה לא כזאת מדהימה .. גרפיקה סבבה)

אחרי כל התיקונים, ואחרי שהצלחתי לסדר אותו שירוץ נורמלי בלי tearing. יש לי עכשיו משהו מוזר, כל פעם שאני מדבר עם מישהו שיש לו אשכרה משהו להגיד לי (לא סתם עובר אורח שמקשקש איזה משפט) הטקסטורות של הבחור מתחילות להשתגע ואני רואה אותו מהבהב וכל המסך מקבל עיוותים.

רק כשאני מתרחק ממנו זה מסתדר, מעצבן רצח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדרייבר החדש של AMD עושה בעיות עם HD4000 (ריבועים עם טקסטורות לא מתאימות, ניסיתי הכל), כרגע חזרתי לדרייבר של BF3 שעבד לי יחסית סביר וכל המשחקים עבדו איתו.

לא משנה כמה הם יגידו ש NVIDIA ו AMD אשמים, פעם ראשונה ששאני רואה משחק שגם AMD וגם NVIDIA כל כך מתקשים לגרום לו לעבוד.

בעלי HD5000 ומעלה, תנסו את הדרייבר החדש ואם הוא לא עובד תחזרו לזה של BF3 או ל 11.6/11.8/11.9, אחד מהם יעבוד אם תגדירו את CATALYST בצורה מסויימת.

בעלי HD4000 בחלק מהמקרים הדרייבר החדש עובד ובחלק לא, תנסו דרייבר אחר.

בעלי כרטיסי , הדרייבר האחרון עוד עושה בעיות אבל יחסית סביר. תעברו על הדיונים ב ובפורום של RAGE, יש כמה המלצות שיקלו על הבעיות השונות ואפילו יסדרו אותן.

נ.ב.

מומלץ מאוד למחוק את הדרייבר הקודם ולהשתמש ב Driver Sweeper.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניראה לי שיש לי איזה באג מעצבן, תעזרו לאמת אם זה באג...

אני רוצה לבחור רימון או הבומרנג אבל הוא לא עושה את זה, שמתי לב לזה גם כשאני מנסה לגרום למכונית על שלט להופיע והיא לא מופיע אבל זה כנראה בגלל שעמדתי קרוב מדי לאובייקט מסויים, עוד לא בדקתי את זה.

בכל מקרה איך אני בוחר את הבומרנג שהיה בכתפור ה-Q?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש בעיה קלה עם ההגדרה של הדברים האלה במחשב, לא הכי נוח. המלצה שלי פשוט תלחץ על TAB ותבחר מה שאתה צריך.

בשלב מסויים אי אפשר יותר לשחק עם הדרייבר של BF3, המשחק פשוט נסגר :pissed:

כרגע אין שום דרייבר שמאפשר להפעיל את המשחק הזה כמו שצריך עם HD4000 ובכללי עם כל כרטיסי המסך יש בעיות נוראיות. העדכון הבא של יצא רק שבוע הבא ולא בטוח שהוא בכלל יסדר את הבעיה הזו. לא ברור לי מה ID עשו עם המנוע שלהם אבל הוא פשוט מתנגש עם כל כך הרבה דברים שזה בלטי אפשר לשחק. שיוציאו עדכון שמסדר את הזבל שהם עשו כי זה בזבוז של משחק שיכל להיות טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא באג, הסתדרתי, למען האמת אני לא נתקל בכל הבעיות האלה, המשחק רץ אצלי על 60 FPS עם המוד שמאפשר את הטקסטורות החדות יותר (8096) ועם הטריק לביטול קריעה של התמונה והמשחק רץ מדהים, עדיין זה מעצבן שיש טקסטורות שנראות חדות וכאלה שפשוט לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לעומת frostbite 2 של BF3, אין מה לדבר בכלל. המשחק הזה נראה כמו ציור של ילד בן חמש לעומתו..

אני מאד לא אוהב את זה שלקחו לי את האפשרות להחליט איזה מרכיבים גראפים אני מפעים ואיזה אני מכבה, זה מאד מכעיס.

(ולגבי משחק ששוקל 20 גיג'ה, למי אכפת. היום הארדיסקים של 2 טרה ניתן למצוא בכל מחשב)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחק ניראה מצוייר מבחירה, כל מה שאתה רואה במסך באמת צוייר בצורה כזו בשביל שיראה מצוייר אבל קרוב למציאות (בניגוד ל BORDERLANDS שפשוט מצוייר).

אתם גם מפספסים את העובדה שבניגוד ל BF3 המשחק הזה אמור לעבוד בקונסולות על 60FPS ולא 30FPS ושבניגוד ל BF3 פה גירסת המחשב זהה לגיסת הקונסולות (ואפילו צולעת יותר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתי את הדרייבר פיקס החדש של ועדיין יש בעיות.

נכנסתי לשמירה האחרונה שלי ב BASH TV עברתי את כל השלבים וניצחתי את הבוס האחרון ואז המשחק פשוט קרס... :pissed:

אין מנוס מלחכות לפתרון יותר רציני ולהתחיל את המשחק מחדש כי המשחק הזה טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...