הכל על אייפון 4S - השקה,"שירי",מחירים,הערות והארות - עמוד 9 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הכל על אייפון 4S - השקה,"שירי",מחירים,הערות והארות

KoM

Recommended Posts

אתה מתעלם ממה שאמרתי לך. זה לא בא בטבעי, אבל כן ניתן לערוך את זה. זה כבר מזמן לא רק סקין, אלא יורדים עמוק עמוק לתוך המערכת ומשנים המון דברים. לגאלאקסי אס 2 יש תמיכה ב2 ליבות, נקודה. 0.2 ג'יגה הרץ ועוד קצת לא מביאים תוספת של פי 3 ביצועים.

איפה פי 3 בביצועים?

בQUADRANT?

אני אשמח לראות מקור שתומך בדעה שלך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 210
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

טוב, מכיוון ורציתי לקנות חדש, ועכשיו אין שום טעם לקנות 4 אבל במחיר של מכשיר חדש, על איזה מכשיר הייתם ממליצים ללכת ממשפ' האנדרואידים? אני לא כ"כ חם על הS2 של ... מה עם הנקסוס פריים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האייפוד טאצ' החדש מגוחך.

האייפון החדש מכיל A5, אבל בגרסא מסורסת משמעותית בהשוואה לאייפאד2. בגלל צריכת חשמל.

אנשים חושבים שיהיו להם ביצועים של 2 ביד. רחוק מאוד מזה ידידיי...

אתה הראשון שמתקיל אותי במידע הזה.

האם זה באמת נכון?

עד כמה מדובר בסירוס לעומת גרסת האייפד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשאתה אייפוניסט מושבע, ויש לך במה ואתר לפרסם בה דברים, זה יכול להיות מביך :

http://www.iphones.co.il/main-news-iphone-ipod/article-thread203546.html

נכון שיש הרבה נקודות טובות, אבל עדיין מדובר בכזבה גדולה בהתחשב בהמון נתונים. וכשמצטרפים לזה האייפודים שקיבלו שידרוגים מביכים אפילו יותר נשאר לתהות מה בדיוק אפל עשתה בשנה וחצי האחרונות חוץ מלספור כסף...

אל לנו לשכוח אגב כי למשל זה לא פיתוח של אלא הטמעה של חברה שהם קנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, מכיוון ורציתי לקנות חדש, ועכשיו אין שום טעם לקנות 4 אבל במחיר של מכשיר חדש, על איזה מכשיר הייתם ממליצים ללכת ממשפ' האנדרואידים? אני לא כ"כ חם על הS2 של ... מה עם הנקסוס פריים?

זה לא המקום להודעה הזאת, בבקשה פתח ת'רד חדש או הצטרף לכאלה קיימים עם אותה התלבטות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפל כ"כ עלובים שזה לא יאומן. האופן שהם מרשים לעצמם לעשות פעם שנייה את הטריק הזה של ה-"S", ואני בטוח שלמרות כל זה הם ימכרו יותר מאי פעם.

כן, זה מכשיר טוב, אבל לא מספיק ביחס למה שהם מתיימרים. (אם כי הסיירי נראה מרשים בהחלט)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוץ מהסירי, שגם הוא פיתוח של חברה חיצונית, והעובדה שהם השכילו להוסיף בלוטוט' בסופו של דבר, מצלמה 8 מגה פיקסל ומייצב וידאו זה משהו שיש אפילו בנוקיה שלי.

בקיצור, אפל הוציאה מכשיר כמעט זהה שפשוט מיישר קו עם טכנולוגיות קיימות, הדבר היחיד שהוא "מהפכני" זה הסירי וגם הוא:

Siri is available in Beta only on iPhone 4S and requires access. may not be available in all languages or in all areas, and features may vary by area. Cellular data charges may apply.

תומך רק באנגלית צרפתית וגרמנית בנתיים, מה שגם ככה לא רלוונטי לרוב העולם ובין היתר ישראל נכון לעכשיו.

מה גם שהפעלה קולית יש גם באנדרואידים וגם בנוקיה שלי מלפני שנה ולך תדע באמת איך יפעל בזמן האמת הסירי הזה וכמה שונה הוא יהיה מההפעלה הקולית שקיימת היום.

ועדיין, מהפרסומות והסרטונים הם כמעט הצליחו לשכנע אותי שזה המכשיר הכי מהפכני והכי טוב בעולם.

אם אומרים על איש מכירות טוב שהוא יכול למכור קרח לאסקימוסים, על אפל אפשר להגיד שבנוסף היא יכולה למכור למנכ"ל . שאפו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשאתה אייפוניסט מושבע, ויש לך במה ואתר לפרסם בה דברים, זה יכול להיות מביך :

http://www.iphones.co.il/main-news-iphone-ipod/article-thread203546.html

נכון שיש הרבה נקודות טובות, אבל עדיין מדובר בכזבה גדולה בהתחשב בהמון נתונים. וכשמצטרפים לזה האייפודים שקיבלו שידרוגים מביכים אפילו יותר נשאר לתהות מה בדיוק אפל עשתה בשנה וחצי האחרונות חוץ מלספור כסף...

אל לנו לשכוח אגב כי SIRI למשל זה לא פיתוח של אפל אלא הטמעה של חברה שהם קנו.

אכן הם חיים שם בסרט. מעבר לסגידה הפתטית, אם כבר הוא רצה להראות עליונות כלשהיא (או השוואה) של ה- 4S החדש מול ה- SGS2...

הכתב הכתיר שם את המסך 3.5" של האייפון 4 למסך הכי טוב שקיים בסמארטפונים, הוא כנראה לא החזיק אייפון 4 מול ה- SGS2. למעט הרזולוציה אין כל יתרון למסך של אייפון (וכשאני אומר יתרון, זה רק על הנייר, היות וההבדל אינו משמעותי בשימוש). מסך ה- 4.3" של ה- SGS2 הוא פשוט תענוג, גם מבחינת איכות וגם מבחינת גודל.

הוא שכח לציין שה- SGS2 תומך במהירות קישור אינטרנט של 21Mbps לעומת 14.4Mbps של ה- 4S.

הוא שכח לציין שה- 4S שוקל 140 גרם לעומת ה- 116 גרם של ה- SGS2 (משמעותי בכיס וביד).

הוא שכח לציין שאייפד עם מעבד A5 חזק מה- SGS2 עם מעבד ה- 4210, אך ב- 4S כנראה המעבד יהיה מסורס (כמו שהיה עם מעבד ה- A4, מטעמי חיסכון בסוללה), וכן אנדרואיד עדיין לא תומכת במעבדי כפולי ליבה (רק בעדכון ICS, נראה את הביצועים האמיתיים של מעבדי כפולי הליבה במכשירי אנדרואיד).

הוא שכח את העובדה שה- SGS2 נמצא כבר יותר מחצי שנה בשוק, ושבימים הקרובים ל- סמסונג ו- יש גם מה לומר (אירועים רישמיים)...

גילוי נאות,

היה לי 4, ועכשיו יש לי SGS2.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אותו הדבר אני אומר על מכשיר HD2 ישן נושן כמו יין פטישים מלפני שנתיים עם רום שעל OC 1.5GHZ ועובד כמו מטוס להפליא.

אני עדיין לא מצאתי סיבה לעבור לאייפון (למרות שאמנם מי שרוצה מכשיר שעובד טוב ישירות מהקופסה זו תמיד אופציה טובה, מי שאוהב לשחק עם שטויות כמוני יקח מכשיר אנדרויד ויחליף רומים כל חודש או כל פעם שבא לו EYE CANDY)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...