הכל על אייפון 4S - השקה,"שירי",מחירים,הערות והארות - עמוד 3 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הכל על אייפון 4S - השקה,"שירי",מחירים,הערות והארות

KoM

Recommended Posts

כן בטח -והנבואה הזאת מגיעה מאיזה מקום ?

דברים לא מיתפוגגים סתם -צריך סיבה לזה

יש אתרים ותוכנות שעושים שימוש בפלאש ולא כולם יעברו לטכנולוגיה אחרת בשנים הראשונות שהיא מוצגת רק בגלל שאפל רוצה לתמוך בHTML5 -שגם ככה לא ברור לגמרי מה היא תיתן בפועל

ידוע רק החזון

בנוסף לזה אפשר ליצור דברים בפלאש ולישתמש בהם מעל HTML5 כמו שהיום זה מעל HTML4

סך הכל HTML היא שפת תכנות פשוטה

לעיצוב האתר אתה יכול לישתמש במגוון דברים (קיבצי תמונות\פלאש\וכו)

והמון מעצבי אתרים משתמשים בהם באופן קבוע

אז זה אולי יהיה נחמד מאוד למשתמש עם כל האתרים יהיו בנוים רק על HTML תיקני שופר משודרג

שיתמך מצוין בכל מכשיר עם דפדפן נורמלי

אבל להשיג את זה צריך תוכנת עזר מצוינת שתעשה מה שפלאש ופוטושופ ותוכנות אחרות עושות היום

ואני לא מכיר אף תוכנה כזאת

נכון יש לך תוכנות מאוד טובות שמאוד עוזרות בלבנות את הקוד של האתר

דברים כמו תבניות לינקים צבעים וכו וכו

אבל ברגע שאתה רוצה אתר באמת מעוצב בHTML לבד מאוד מאוד קשה לעשות את זה

והרבה יותר קל לעשות את העיצוב בתוכנות אחרות -ולא צריך איזה מעצב סופר מוכשר שיצליח לדחוף הכל ברק HTML

עכשיו אני לא שונא את ומאוד יכול להיות שיום אחד אני יקנה מיני מאק

אבל לא לתת פלאש רישמי זה לדפוק את המשתמשים

מה הבעיה לעשות את זה אפשרות שאפשר לכבות ?

מה הבעיה לתת 2 דפדפנים -אחד שלא יתמוך בפלאש ואפילו לא בקיבצי סרטים ותמונות -וישמור על זמן בטריה וביצועים טובים יותר ואחד שיתן כל תוסף שצריך לצפות באתרים כמו בPC ?

מאיפה הנבואה הזו הגיעה?

אפילו מיקרוסופט לא תומכים יותר בפלאש.

לא בPHONE 7, והם גם הכריזו שבEXPLORER הבא לא תהיה תמיכה בפלאג-אין של פלאש. [בגרסאת הטאצ' שלו]

וכל זה קורה כבר עכשיו ובמהלך השנה הקרובה.

פלאש מת. תפנימו. מיושנת שמעמיסה המון וללא צורך אמיתי. פשוט קיבעון של אנשים.

ולגבי מחסור בכלים? כאילו שבימינו יש בעיה ליצור כלים חדשים, טובים יותר, אינטואטיבים יותר וחכמים יותר לטכנולוגיות חדשות וחכמות יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 210
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

^^

אבל יש המון אתרים שמשתמשים בפלאש, פשוט ננטוש את כולם?

השימוש בפלאש נפוץ במיוחד באתרים ישראליים, שלא עוברים בל-HTML5 מעצלות, בורות, תקציב ובעיקר חוסר תמיכה של דפדפנים ישנים, שנפוצים מאוד בארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הטענות שלך נחמדות ופופוליסטיות, אבל מנותקות מהמציאות.

ישראל לא שונה בכלום משאר העולם - גם בשאר העולם הרוב המוחלט (שלא נאמר מוחץ) של האתרים - בנויים לעולם טרום-HTML5.

למעשה, אפשר לספור על שתי ידיים לכל היותר, את כמות האתרים בכל פאקינג האינטרנט העולמית - שאשכרה עושים שימוש בפונקציות יעודיות של HTML5.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אתה רוצה להגיד שישראל נמצאת ברמה אחת מבחינת האינטרנט עם שאר העולם? קשה לי להאמין.

בכל מקרה,

אתה מוזמן למחוק את המילים "באתרים ישראליים", זה לא רלוונטי כרגע. אני יודע (או חושב שיודע) שבישראל יש אחוז גבוהה של דפדפנים ישנים. כתוצאה מכך יש אתרים עם שלא עוברים לעתיד - .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חלאס עם הפלאש

אני בכלל שמעתי שבאייפון החדש הם יבטלו את השימוש בכפתור הHOME

לפי דעתי זה אחלה רעיון, זה יכול לתת יותר שטח למסך מבלי להגדיל את הטלפון עצמו

ותכלס באייפון 4 שלי ביטלתי את הכפתור

כל הפעולות שהכפתור אמור לעשות הוגדרו ע"י תנועות אצבעות

ככה שאני לא נוגע בו בכלל ותאמינו לי זה ממש נוח :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוזר ומזהיר - די לדיבורים לגבי VS אנדרואיד. או במקרה הספציפי הזה - למה אנדרו' עדיף כי הוא עם פלאש לעומת שהוא ללא .

אבל גם שמדברים רק על האיפון - נכנס לדיון בלי קשר למתחרות

אני לא מבין מה אתה רוצה שלא נדבר על אף חיסרון באיפון ?

אני אישית חושב שדיון כזה צריך להיות פתוח לחסרונות ויתרונות של המכשירים העתידים

בלי זה לא צריך פורום-אפשר לצפות בהכרזה ביוטיוב עוד כמה ימים וזהו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

אבל יש המון אתרים שמשתמשים בפלאש, פשוט ננטוש את כולם?

השימוש בפלאש נפוץ במיוחד באתרים ישראליים, שלא עוברים בל-HTML5 מעצלות, בורות, תקציב ובעיקר חוסר תמיכה של דפדפנים ישנים, שנפוצים מאוד בארץ.

לפני שנה וחצי אנשים לא האמינו שחברות משחקים ינטשו את DX9 לחלוטין ובכך יסתמו את הגולל על WIN .

בחודש האחרון יצאו 3 משחקים שדרישת המינימום שלהם היא DX10 והדבר תקף לכל המשחקים העתידים לבוא בהמשך השנה. כן, ליינאפ שלם של משחקים שלא הולכים לעבוד על win . תעשייה שלמה שנטשה מע' הפעלה.

לא שהדבר יפריע לישראל, בהתייחס לעובדה שמע' ההפעלה WIN 7 עוברת הטמעה בהצלחה בישראל. הרבה משתמשים עוברים אט-אט למע' הפעלה חדשות, והיום כבר לא תמצא מערכות מחשבים חדשות ללא 7...

[ועל הדרך גם לכולם יש דפדפנים עדכניים, ראה איזה קסם!].

2 מתוך 3 מערכות ההפעלה הגדולות כרגע בשוק הסמארטפונים לא תומכות בפלאש [iOS וPHONE7]. בקרוב WIN 8 תצא ובגרסאת הנוטבוקים שלה, אקספלורר לא יתמוך בפלאש. כמה זמן נראה לך שאתרים עוד ימשיכו להשתמש בפלאג-אין שמרבית האנשים לא יוכלו לראות או להשתמש בו?

יתרה על זאת, עצם העובדה שמיקרוסופט החליטו לבטל את הפלאג-אין של הפלאש, באה מתוך רצון לשפר ביצועים. כל הדפדפנים נמצאים בתחרות לביצועים האופטימאליים ביותר. ביצועים גבוהים יותר = מינימום פלאגינים, בטח ובטח בלי פלאגינים כבדים כמו . אני לא אתפלא אם אחרי צאתו של האקספלורר נטול הפלאש, גם מוזילה וגוגל יכנסו למירוץ ויבטלו את התמיכה במטרה לשפר ביצועים.

כן, לידיעתך, טכנולוגיות ישנות זה רק עניין של זמן לפני שהן ננטשות. ככה גם עם . התעשייה תמיד ממשיכה להתקדם, בין אם העצלים ובעלי האינטרס הכלכלי נגד הדבר מתנגדים לכך ובין אם לא.

ובזאת אסיים את תגובתי האחרונה בעניין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Toxin II

עדין יוצאים הרבה מאוד משחקים שתומכים בDX9

ועדין נוצרים הרבה מאוד אתרים על בסיס

גם עם עוד שנתיים לצורך הדיון המספר ירד -יקח שנים עד שפלאש יאפוך לנדיר ולא משמעותי

עד אז האיפון 5 יהיה מיושן מאוד -ואנחנו מדברים על השנים הקרובות

ומה לעשות בינתים זה חיסרון גדול

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...