קניה של סמסונג גלקסי S2 מאורנג' - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניה של סמסונג גלקסי S2 מאורנג'

Or94

Recommended Posts

אני לקוח של חברת אורנג' וכרגע יש לי נוקיה 5800. אני די מרוצה מהמכשיר כי יש לו אחלה רמקולים וסה''כ הוא בסדר. ביום שבת אבא שלי ראה טלוויזיה ואני סתם באתי לראות מה הוא עושה ואז הוא שאל אותי אם אני רוצה לקנות סמסונג S2. כמובן שאמרתי שאני רוצה. אתמול דיברתי עם אבא שלי והוא אמר שאני אתחלק איתו חצי חצי כי המכשיר מאוד יקר. אמרתי לו שאין לי בעיה. אחר כך דיברתי איתו שוב והוא אמר שיש את המכשיר גם בלבן אבל לוקחים עליו יותר כסף. זה דפוק ממש אבל לא משנה אני בכל מקרה נראה לי מעדיף שחור. אחר כך אבא שלי אמר שכדאי לחכות שיצא האייפון 5 ואז המחיר של הגלקסי ירד.

כמה שאלות:

1. למה מכשיר בצבע לבן עולה יותר?

2. כמה עולה המכשיר בצבע שחור עם חבילת גלישה די גדולה? איזו חבילה כדאי לקחת?

3. האם כדאי לחכות שישיקו את האייפון 5 ואז המחיר של הגלקסי 2 ירד? מתי זה יקרה?

4. האם הגלקסי S2 יותר טוב מהאייפון 4?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. רק לפני כמה מספר שבועות התחילו לייצר את הדגם הלבן בגלל דרישה גדולה ממלאי המחיר נוטה לעלות למעלה

2. עדייפ להתקשר או לבדוק באתר שלהם אני לא מכיר שום תוכנית של אף חברה שנים רבות :)

3.אני חושב שכדאי לחכות למרות שאני לא חסיד של איפון בכלל בקשר לירידת המחיר זה לא מעט זמן עד שזה יגיע ארצה והמחירים לא ירדו כל כך מהר אבל תמיד יורדים המחירים עקב מכשרים חדשים שנכנסים אני בכל אופן ממליץ לקנות מחנות פרטית עם ניתוק זיקה אפשר לקבל החזרים למכשיר ולקנות בפחות מ 3000 שקל

4. זה נושא לויכוח גדול כל אחד יש דעה משלו אני חושב שכן בגלל החומרה החדשה והמסך ועוד יתרונות של אנדרויאד על IOS

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז באיזה חנות בחיפה כדאי לקנות אם לא בחברות הסלולר? ומה לגבי חבילת גלישה אם אני קונה בחנות פרטית וחבילה של דקות וSMS? האם כדאי לקנות עכשיו את הסמסונג? כי הבנתי שעוד שבוע מושק האייפון 5. אם ישיקו את האייפון 5 ואז יצאו מכשירים חדשים של סמסונג אני לא אתבאס מכך שיש מכשירים יותר חזקים משלי? מה היתרונות של כל מערכת הפעלה של אנדרואיד על ולהפך? ואגב ילדה מהכיתה שלי אמרה שאם אני מציג צו ראשון בחברות הסלולר אני מקבל מסלול חיילים. זה נכון? ואגב אם כמה זיכרון הסמסונג 2 שמוכרים באורנג' מגיע? והאם יש לתוכנה של הסמסונג אפשרות סינכרון עם OUTLOOK כך שאני יכול להעביר את אנשי הקשר שלי? אם לא אז איך אני יכול להעביר את האנשי קשר שלי מהנוקיה 5800 לפלאפון החדש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי חנות = תחטט בZAP וכו'... לא קניתי בחיים מכשיר בארץ ולכן אני לא יכול להמליץ

חבילה = חבילות אתה יכול לקנות בחברה הסלולרית, ועל הדרך לקבל החזרים על המכשיר שקנית בחנות

מכשיר = תמיד יצא מכשיר חדש, אין אפשרות תמיד לחכות

אנדרואיד מול = על טעם ועל ריח, יש דיונים ארוכים בנושא

צו ראשון = אתה סהכ צריך להציג מסמך כלשהו שמראה שאתה חייל או עומד להיות חייל בשביל לקבל מסלול חילים

זיכרון = 16 גיגה

סנכרון = כן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זאת אומרת שאם אני קונה מכשיר בחנות פרטית ואז בא לאורנג' לקבל חבילות אני גם מקבל החזר על המכשיר? לגבי מכשיר אני יודע שתמיד יצא מכשיר החדש. השאלה שלי אם החומרה שיש בסמסונג גלקסי S2 תתחרה גם בפלאפונים שיצאו בעוד כמה חודשים למשל אחרי שיצא האייפון 5.

לגבי מערכת ההפעלה השתמשתי גם בגלקסי S1 וגם באייפון 4. משניהם מאוד נהנתי. האם אתה יודע על חסרונות שיש לכל מערכת הפעלה?

המסלול חיילים בחברת אורנג' יציע לי חבילה יותר טובה ויותר זולה עם הסמסונג גלקסי S2? האם 16 ג'גה זיכרון זה מספיק למשחקים, , שירים? ואגב איך האיכות של נגינת סרטים בסמסונג S2? באיזה פורמטים של וידאו הוא תומך?

בכל מקרה אני סגור על הסמסונג S2 כי לפי מה שהבנתי הוא הפלאפון הכי חזק שקיים כרגע בשוק. השתמשתי בו במשך 5 דקות והוא פשוט טס ונהנתי מאוד ממנו. איך המצלמה שלו? איך הרמקולים שלו? איך האוזניות שמקבלים איתו? האם מקבלים איתו כיסוי סיליקון אחורי? האם כדאי לקנות מגן מסך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, אתה תקבל החזרים על המכשיר

אנחנו לא יודעים מה יצא עוד כמה חודשים אז התשובה לא רלוונטית

דיונים על מערכת ההפעלה עשו ועושים קבוע... חפש

16 גיגה מספיק להרבה, הגלקסי תומך בכל סוגי הקבצים כמעט

מצלמה טובה, רמקול סביר (לדעתי), לא פתחתי אפילו, כיסוי (קח מהחנות שתקנה בה), מגן מסך כדאי לקנות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי עוד כמה שאלות:

1. האם לגלקסי S2 ולאייפון 4 יש אותם אפליקציות ואותם משחקים?

2. האם הגלקסי S2 מנגן קבצי MKV עם תרגום עברית?

3. יש לכם ביקורת טובה להביא לי על הגלקסי S2?

4. האם הגלקסי S2 מבחינת חומרה אמור להתחרות באייפון 5?

5. אם משיקים את האייפון 5 בשבוע הבא כמה זמן יקח עד שהוא יגיע לחברות הסלולר בארץ?

6. האם יש הרבה אפליקציות ומשחקים בחינם במרקט של וכמה בערך עולה משחק או אפליקציה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. לא

2. כן

3. http://tinyurl.com/4yd3sqq

4. כנראה שכן, אבל יוצא השבוע\החודש S2 משודרג שכנראה אמור להתאים לדרישה זו

5. אף אחד פה לא נביא

6. הרוב בחינם, מחירים של בדרך כלל דולרים בודדים, כנס למרקט ותסתכל לבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. איזה ומשחקים יש לאייפון שאין לגלקסי או להפך?

4. האם הגלקסי S2 המשודרג יגיע לארץ? מה ההבדל בינו לבין S2 שיש כרגע?

אבא שלי אמר שנקנה את הגלקסי S2 בחנות פרטית. האם אני אקבל את הפלאפון עם שלא מותאמת לאורנג'? האם זה יותר טוב או פחות טוב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. בשני החנויות יש 300,000+ אפליקציות, אף אחד לא הולך לשבת ולהשוות אותם, בגדול רוב הדברים דומים

2. http://www.gsmarena.com/samsung_announces_galaxy_s_ii_lte_and_s_ii_hd_lte_in_korea-news-3178.php

3. מה זה מותאמת לאורנג'? כל גרסה עובדת בכל . אם אתה לא קונה באורנג' הגיוני שלא תקבל את הגרסה שהם שינו לבד נכון? איזה גרסה תקבל אין לי סיכוי לנחש, וזה לא משנה, אפשר להחליף גרסה לבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

2. רשום שהגירסאות האלה רק בקוריאה לא?

3. הכוונה שלי היא שכאשר אתה קונה פלאפון מאורנג' אתה מקבל אותו עם ערכת נושא של אורנג' וקיצורי דרך לפורטל וכו'. אם אני אקנה בחנות פרטית אני לא אקבל את זה נכון? האם זה יותר טוב או פחות טוב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

2. כן, אבל בטח ימכר בעתיד בעוד מקומות, האייפון עדיין לא הורכז בכלל.

3. כמו שאמרתי, אם אתה קונה מחנות פרטית למה שתקבל ערכת נושא של אורנג'? ובעיינך זה עקרוני קיצור דרך וערכת נושא כתומה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני אקנה בחנות פרטית אני לא אקבל את זה נכון? האם זה יותר טוב או פחות טוב?

קודם כל, זאת שאלה שאתה צריך לשאול את עצמך.

וחוץ מזה, לדעתי ברור שזה יותר טוב.

בשביל מה אתה צריך ערכת נושא של אורנג'? תוריד מהמרקט איזה ערכת נושא שאתה רוצה. אולי אפילו תחליט שאתה רוצה להחליף את כל הממשק ותתקין launcher אחר שיהיה טוב יותר מברירת המחדל של המכשיר.

בשביל מה אתה צריך קישורים לפורטל של אורנג'? בשביל שהם יוכלו לגבות ממך מחירים מופרזים על אפליקציות? בשביל שהם יוכלו למכור לך בתשלום דרך "חנות האפליקציות שלהם", שיש במרקט הרישמי של בחינם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...