מחפש מארז חדש גדול, איכותי ומקורר ביותר! - עמוד 2 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש מארז חדש גדול, איכותי ומקורר ביותר!

ptX

Recommended Posts

תקשיבו חבר'ה, אתם קצת מדברים ג'יבריש בשבילי... אני מבין קצת בחומרה אבל בכל מה שקשור להרכבת המחשב פיזית (ספק, מאווררים, חיבורים, וכו') אני לא. אתם מדברים על פתחים ועל גדלים של מאווררים וזה לא אומר לי כלום... אפשר לדעת תכלס: אני רוצה לקנות מחשב ב6000 ש"ח~ בעוד כחודש-חודשיים, עם כרטיס מסך מפלצת (SLI?) ומעבד חזק ואני צריך לדעת שהמארז שאני אקנה הוא 1. מקרר מספיק טוב 2. מספיק גדול 3. אופציונלי אבל מומלץ שגם ייראה חבל"ז :)

תשתדלו בבקשה לדבר איתי בשפה ממוצעת, לא של ילד שלא יודע מה זה מחשב אבל מבחינת כל מה שקשור לקירורים ומארזים וחיבורים LET'S GO TO THE BASICS... תודה!

עריכה: http://www.overclockersclub.com/reviews/cooler_master_cm690ii_advanced/

CM690 II נראה חבל על הזמן האמת, נראה קצת יותר איכותי מהסקאוט, אמנם גם יקר יותר, גדול ופחות יפה, אני כבר לא יודע...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שני המארזים טובים ויתאימו לך

תלך על מה שנראה לך עיצובית

הבנתי שאתה לא רוצה להתעסק עם המארז יותר מידי

אם ככה אז לך על הסקאוט אם בא לך להתעסק איתו מבחינת מיים או הוספת מאווררים לך על 690

אני אומר שוב פעם הסקאוט מספיק והותר גם לSLI אם מוסיפים מאוורר צד

690 פשוט מלכודת אבק לדעתי בגלל זה הוא נפסל אצלי אלא אם בא לך לנקות אותו כל שבוע אז אין בעיה

פרט לכך הוא מצויין ומתקדם מהסקאוט אבל אני לא חושב שזה מה שאתה מחפש

אנחנו לפעמים שוכחים את עצמנו כי אנחנו אוהבים להתעסק עם הרכיבים,לא כולם כאלה וטוב שכך

אתה רוצה לשחק במשחקים ולא במארזים :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שני המארזים טובים ויתאימו לך

תלך על מה שנראה לך עיצובית

הבנתי שאתה לא רוצה להתעסק עם המארז יותר מידי

אם ככה אז לך על הסקאוט אם בא לך להתעסק איתו מבחינת מיים או הוספת מאווררים לך על 690

אני אומר שוב פעם הסקאוט מספיק והותר גם לSLI אם מוסיפים מאוורר צד

690 פשוט מלכודת אבק לדעתי בגלל זה הוא נפסל אצלי אלא אם בא לך לנקות אותו כל שבוע אז אין בעיה

פרט לכך הוא מצויין ומתקדם מהסקאוט אבל אני לא חושב שזה מה שאתה מחפש

אנחנו לפעמים שוכחים את עצמנו כי אנחנו אוהבים להתעסק עם הרכיבים,לא כולם כאלה וטוב שכך

אתה רוצה לשחק במשחקים ולא במארזים :xyxthumbs:

שמע, מבחינתי ההתעסקות לא שולית בכלל. זאת פעם ראשונה שאני מרכיב מחשב בעצמי, ואני רוצה שכל דבר בו יהיה הכי טוב שאני יכול להרשות לעצמי. אני אשמע את כל הדעות מכל הכיוונים ובסופו של דבר אקנה משהו שאהיה מרוצה ממנו (ואחרי הכל, 6000+ ש"ח זה לא כסף קטן). אני נוטה לאהוב את הSCOUT, גם מבחינת מראה, וגם הוא נראה מאוורר לא רע בכלל.

עריכה: האמת שאני לא יודע כבר... ה690 נראה מדהים, אבל הוא יקר ב140 שקל מהסקאוט...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת פעם ראשונה שאני מרכיב מחשב בעצמי

לפי הבנתי אתה לא באמת מרכיב אותו בעצמך :)

ובכל אופן, לא עדיף לפתוח thread בפורום מפרטים ולקבל מפרט מלא? יש לך כבר תקציב מוגדר, ואני מניח שאתה יודע מה יהיה השימוש העיקרי במחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...