מחפש מארז חדש גדול, איכותי ומקורר ביותר! - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש מארז חדש גדול, איכותי ומקורר ביותר!

ptX

Recommended Posts

שלום חבר'ה, יש לי מחשב ישן מאוד יחסית, דואל קור, מארז מיושן, 8800GT OC שמתחמם הרבה יותר מידי ואין מספיק , ועכשיו סלוט הPCI-X שלי נשרף אז אני על הכרטיס מסך של הלוח אם שלא מריץ טטריס...

בכל מקרה אני משתחרר מהצבא בחודש הקרוב ומתחיל לעבוד באופן אינטנסיבי, הדבר הראשון שאני צריך זה מחשב, אותו אני אקנה טיפין טיפין בחלקים, הדבר הראשון שאני חושב עליו זה מארז וקירור, כיוון שיש לי טראומה מהתחממויות היתר של הכ"מ והמעבד הנוכחי, אני רוצה מארז מאוורר מאוד עם קירור נורמלי - שהמחשב יהיה קר בפנים! אבל לא רועש, אני ישן כשהמחשב פועל! עכשיו אני לא רוצה להשקיע איזה 500 שקל במארז, זה נשמע לי מוגזם מאוד... אני לא מכיר את השוק היום של החומרה ובניית מחשבים כבר, אני לא מעודכן, אבל אני מאמין שבשביל מחשב חדש עם כרטיסים חדשים של היום צריך מארזים יותר גדולים משל פעם, אמרו לי שלמארז הנוכחי שלי חדשים נורמליים לא ממש נכנסים...

בקיצור אני אשמח להצעות ועזרה כללית בנושא, וגם מאיפהשווה לקנות ואם אפשר בתשלומים שווים, תודה רבה! :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר אולי קצת יותר פירוט בבקשה?

מה מהם משתלם יותר? אם צריך להוסיף להם מאווררים, אם הם שקטים, מה מהם תכלס הכי טוב (כי ההבדל במחיר, 50 שקל לפה ולשם זה לא כזה נורא, השאלה אם זה שווה את ה50 שקל...)

יש פה 3 אופציות, איזה מהן שווה? :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

coolermaster scout 350 שח

מקרר מעולה ויש בו הכל וכולל 3 מאווררים עם אופציה לרביעי מול כרטיס מסך

רק מה הוא לא גדול אלא קומפקטי

השאלה אם קומפקטי זה מספיק טוב לכרטיסי מסך חדשים (אולי לאיזה SLI) ולחומרה מתקדמת... מבחינת מחיר ומראה זה פשוט מצויין!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה Lancool K59 מגיע עם שני מאווררים קידמיים ואחד אחורי.

בנוסף יש לך מקום לעוד שניים מלמעלה ועוד שניים מהצד.

הוא מגיע עם פילטרים מכל הכניסות כולל למטה מהספק ואני חושב שהוא אחד המארזים היותר טובים למחירו היום.

אין בעיה להכניס במארז כזה שני כרטיסים חמים ב SLI/CF כי אפשר לשים מאוורר מולם, אתה גם יכול להתקין רדיאטור פנימי עליון עם אתה בקטע של מים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין בעיה למערך כרטיסים עד 29 ס"מ אורך

ויש פילטר למאוורר הקידמי

עכשיו קניתי כזה אחר התלבטות ארוכה גם עם הלנקול בסוף העיצוב והמחיר ניצחו

גם יש לו ידית שזה ממש נוח למי שמתעסק איתו כל הזמן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין בעיה למערך כרטיסים עד 29 ס"מ אורך

ויש פילטר למאוורר הקידמי

עכשיו קניתי כזה אחר התלבטות ארוכה גם עם הלנקול בסוף העיצוב והמחיר ניצחו

גם יש לו ידית שזה ממש נוח למי שמתעסק איתו כל הזמן

אז שאני אבין, שמוכרים בKSP לא ינסו לדחוף לי סתם את היקר יותר, הגודל של הSCOUT מספיק גדול בשביל כל דבר שאני אשים במחשב, גם SLI? אז למה שמישהו יקנה בכלל את הגדול והיקר יותר? :P

ברצינות... מה החסרון בSCOUT בעצם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדקתי הרבה כמו כל הCOOLERMASTER

CM690

HAF 922

SNIPER

LANCOOL K62-63

NZXT PHANTO

ועוד ועוד

הגעתי למסקנה שהסקאוט מספיק לי ויותר

אולי פחות מתאים לקירור מיים ול10 מאווררים ול10 דיסקים קשיחים

משלמים יותר על אופציות ותוספות כמו מקום לקירור מיים ,מקום למאווררים, ועוד

גם זה עניין של טעם בעיצוב והוא מאוד מצא חן בעיני

אין מתחרה במחיר הזה לדעתי גם לא ה690 ביסיק שלא אהבתי אותו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שאקח קירור מים, אני רוצה שהמחשב יהיה מקורר טוב, אני חושב שמארז איכותי וכמות מספקת של מאווררים איכותיים בפני עצמם יספיקו בשביל לקרר מערכת חזקה עם , לא? (כי אם לא אז אצטרך להשקיע יותר כסף גם במארז וגם בקירור יקר יותר אז צריך לדעת :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קראתי שהוא מקרר כמעט כמו haf בכמה מבחנים ואתה יכול להוסיף עוד 2 מאווררי צד 120 ממ בנוסף לשלוש שכבר קיימים

נראה לי שזה מספיק גם לsli

לך על זה

http://www.overclock.net/computer-cases/525009-official-coolermaster-storm-scout-club-491.html

הנה סקירה ומבחני ביצועים ממקור אמין וטוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה גם יכול להתקין רדיאטור פנימי עליון עם אתה בקטע של מים.

ה-K59 נקבל רק מאוורי 140ממ למעלה. אין רדיאטורים של 140X2 או שאם יש אז הם ממש נדירים.

ה-HAF-ים למיניהם נראה לי מחוץ לתקציב שלך, אבל בכל אופן כולם ללא פילטרים או עם פילטרים שלא ניתנים להסרה (אני לא בטוח מה יותר גרוע).

נראה לי ה-CM690-II הכי מתאים לך, אני לא יודע מה ההבדלים במחיר בין הגרסה הבסיסית והמתקדמת אבל עד 100 שקל הבדל הייתי הולך על המתקדמת. אתה מקבל 2X140 מקדימה במקום 120ממ בודד (+120ממ אחורי בשני הגרסאות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...