חדשות טובות לגבי Fractal Design - מי שקנה, פרסמו את הפרקטל שלכם :) - עמוד 8 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חדשות טובות לגבי Fractal Design - מי שקנה, פרסמו את הפרקטל שלכם :)

adi518

Recommended Posts

לא עדיף כבר את הcorsair 500r?

הרי למרות שהfractal design xl משווק כfull וה500r כmid, בתכלס הקורסאייר גדול ממנו.

סתם מארז מכוער, נראה כמו אנטק 1200... אם כבר 650D אבל עם המחיר שלו , שווה כבר פרקטל וזהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 144
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

נקנה הXL. חרישי מאוד (אבל לא שקט לחלוטין). אפשרויות סידור כבלים נוחות מאוד. מבנה המארז יכול להוות בעיה בספקים עם כבל מתח למעבד קצר מדי. אני הייתי צריך לפתוח את הפלטה שמפרידה בין התא של הספק לתא לוח האם ולהעביר את הכבל דרכו. קיבלתי יחידה תקולה עם LED POWER שכל הזמן דולק אבל אין לי כח ללכת להחליף בשביל זה. הגיוני שבמארז הזה אין HDD LED וPC SPEAKER?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה POWER LED מן הסתם דולק קבוע.

למיטב ידיעתי אין HDD LED / SPEAKER.. סתם חיבורים ישנים ולא הכרחיים.

הוא דולק גם כשהמחשב כבוי. SPEAKER עוזר לזהות תקלות וHDD LED עוזר לקלל את WINDOWS .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך בדיוק המארז תקול אם הלד דולק? זה סהכ לד - הוא לא יכול למשוך זרם סתם משום מקום. ברור שחיברת את הקונקטור לא נכון, או שיש בעיה בלוח.

וספיקר די מיותר היום כשיש מסך קטן על הלוח שמצביע על הבעיה בצורה פשוטה יותר (רגע, זה היה ביפ ביפ ביפ ביפפפפפפפ או ביפ ביפפפפ ביפ ביפ?).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי לוח HIGHEND ואין לי מסך עליו. אחרי שגמרת עם התובנות העמוקות שלך - הבעיה בלד. נקודה.

אני מבין שאין לך ידע בסיסי בחשמל. ברגע שלד דולק משמע הוא מקבל מתח, נקודה. אם הוא לא היה דולק ייתכן וקיבלת לד דפוק, אבל הוא כן, ולכן הבעיה היא בלוח שמספק מתח ללד גם כשמערכת כבויה.

בעניין הלוח.. אז תקנה ספיקר נפרד..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

LOSNIR, תשמור בבקשה את ההתנשאות שלך למישהו אחר. אחד הדברים הבסיסיים שצריך לדעת זה גם כשמשהו נכון ב99%, תמיד יש את האחוז יוצא הדופן. אתה יוצא מנקודת הנחה לוקה בחסר עם הידע המוגבל שלך בלי לדעת מה ואיך בדקתי. לצורך העניין - בדקתי עם 2 לוחות שונים, 2 שונים ושני ספקים שונים בכל הקונפיגורציות. תמיד הלד של הPOWER דלק כאשר הוא היה מחובר לאחד הלוחות. ממה שהצלחתי לבדוק, הוא כנראה לא מבודד טוב וסוגר מעגל עם כפתור ההפעלה עצמו (ומשם מגיע המתח).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...