חדשות טובות לגבי Fractal Design - מי שקנה, פרסמו את הפרקטל שלכם :) - עמוד 5 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חדשות טובות לגבי Fractal Design - מי שקנה, פרסמו את הפרקטל שלכם :)

adi518

Recommended Posts

• תגובות 144
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

1700 צפיות, אין ספק שהאשכול יצר עניין. :givemebeer:

תמונה חדשה:

defineblack.jpg

אני צריך לסדר את הכבלים של הספק כח החדש...סיסוניק X-560, ספק כח מדהים אבל הכבלים שבאים איתו על הפנים אז אני הולך לפרק אותם ולבנות מחדש עם sleeving. :)

משהו בסגנון כזה:01.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב, ידעתם שיש להם גם ספקי כוח?

קראתי ביקורת על הספק כוח המוביל שלהם, לפי מה שמתארים אותו שם הוא מושלם למדי.

חברה מדהימה אכן. להבדיל משאר החברות, שתקועות באותו מקום כבר 10 שנים ומחדשים רק קצת, הם באים ובאמת מחדשים.

אגב, מעניין אותי עם הקור 1000 יגיע לארץ. כי מבחינת מחיר, הוא אמור לעלות 250 שקל במקסימום של המקסימום והוא מארז נחמד למדי ויכול לעזור להם להתפרסם, לא רק דרך יקרים רצח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא קשור באופן ישיר למטרה שלשמה פתחתי את האשכול אבל קרה לי היום איזה קטע קצת מצחיק... מסתבר שאני לא היחיד ש"מבסוט" מהקנייה... חחח

קמתי היום בבוקר לגלות שאיכשהו גוזל יונים הגיע ליד המחשב שלי. :kopfpatsch:

307655_10150858481010414_526145413_21275899_379879262_n.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת - רבות מההודעות האחרונות נשמעות כמו קריינים מערוץ הקניות... לא אמין.

אחי זה פשוט מוצר טוב וכל הקטע בפורום זה לשתף... אף אחד פה לא קשור ל KSP ואין פה שום קריינות ולא נעליים...אתה סתם פרנואיד :\ ...אגב נראה לי שהיום היה יום אחרון למבצע שלהם.. מי שקנה שיחק אותה בעוד 50 שקל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...

יש לי שאלה אליכם: היום רכשתי את ה R3 Silver Arrow (כן, הגיע צבע נוסף) מ- KSP, ובקופסאת אביזרים לא מצאתי את האזיקוני וולקרו שראיתי שיש בביקורת + רשום על הקופסא עצמה, אלא סתם 6-7 אזיקוני פלסטיק עלובים שהבעיה העיקרית איתם זה שהם חד פעמיים.. זה אמור להיות ככה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...