קניית רכב במימון - עמוד 2 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניית רכב במימון

Kurt

Recommended Posts

• תגובות 139
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מה אתם אומרים על סיטא איביזה? עשיתי עליה היום נסיעת מבחן, אוטו חמוד לאללה

יש עוד מכוניות מעניינות בקטגוריה שלה שאני צריך לדעת עליהן?

יש איזה שהיא סיבה שאתה חייב חדש? חוץ מבשביל להגיד שקרעת תנילונים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק, רק שבליסינג מימוני אתה יכול להחליף את הרכב אחרי 3 שנים במקום לשלם את שארית המימון (הלוואה). ובמידה שאתה קונה את הרכב אז מתווספת אליו יד, כי היד הראשונה (בעלות מקורית) היא של החברה המממנת.

גם בבנק אתה יכול להחליף לאחר 3 שנים. בסגירה או פתיחה מחדש של הלוואה. או פשוט להעביר שעבוד של מרכב לרכב או כל דבר אחר.... בבנק יש לך מלא אופציות... וחוץ מזה כל מימון אשר ניתן לך ע"י חברת מימון... זה עדיין פותחים חשבון על שמך בבנק ולוקחים הלוואה... חברת מימון משטתפת כי ערב על הכסף. לא נכנס לאחוזים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש בזה משהו, קיצר אני חושב שאפשר לסכם שבבנק בד"כ יהיה לך תנאים יותר טובים.

אחרי 6 שנים ו200 אלף קילומטר עם הונדה סיויק 98 מקרטעת שכבר

לא סוחבת את עצמה, בא לי להתפנק מבלי לעשות חישובים כלכליים קרים.

זה מצביע על אחזקה לקויה. אין שום סיבה, שרכב אמין כמו הסיוויק לא יסחוב אחרי ק"מ כזה. את הרכב הקודם שלי מכרתי כשהוא ב-215 אלף ק"מ והוא סחב בדיוק באותה מידה כמו כשקניתי אותו עם 155 אלף ק"מ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני נסעתי איתו 200 אלף, הרכב עם 350. וכמה שטיפלתי ברכב, הוצאתי עליו גם עשרות אלפים בטיפולים

רק לפני חודשיים הלכו ראש מנוע ומשאבת מים ככה סתם, ואין לי כוח לזה כבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז הבנתי לא נכון. איך לעזעזל עשית 200 אלף ב-6 שנים!?

ראש מנוע לא הולך סתם ככה, בטח הכנסת מי ברז או משהו. משאבת מים אתה אמור להחליף כל איזה 80 אלף ק"מ (ביחד עם החלפת רצועת טיימינג), אני מנחש שלא עשית את זה. ואם המנוע רתח זאת הסיבה שהרכב לא סוחב, כי עשית נזק בלתי הפיך למנוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתה לי עבודה שהצריכה הרבה קילומטרז. היו ימים שהייתי סוגר 250-300 קמ ביום.

יש מצב שאתה צודק לגבי הראש מנוע, למרות שרוב הזמן השתמשתי בנוזל תקין. משאבת מים החלפתי פעמיים, פעם ראשונה אחרי 100 אלף ופעם שנייה לא מזמן. על נזילות שמן ומים אני לא מדבר בכלל, היו ימים שהייתי נוסע עם שישיות בקבוקים באוטו ועוצר למלא כל 5 ק"מ כשהמנוע היה מתחמם.

מערכת החשמל גם בגדה בי לא מעט פעמים (סטארטר, מצבר, בעיות באזעקה). בסך הכל הכושי עשה את שלו ועכשיו הכושי צריך ללכת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יודע שאתה יכול לללכת על משהו באמצע, לא מהניילונים ולא שנת 98 עם 350 אלף קילומטר.. אני מציע לך לחפש יד שניה משנתון מתקדם.

אבל אנחנו לא אמא ואבא שלך, תתעשה מה שעושה לך טוב, רק תדע שלקנות חדש זה כרוך בירידת ערך רצינית בדרך כלל, וכשאתה קונה את הרכב בלי שיש לך את הכסף לקנות אותו (בעזרת כל מיני ליסינג ומימונים למינהם) אז אתה בשורה התחתונה תשלם הרבה יותר על הרכב..

אני חושב שכבר אמרתי את זה בשרשור הזה, להיות עני זה מאוד יקר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים ^

תקנה רכב מיד ראשונה בן 3-4. ככה אתה יודע שלפחות הטיפולים נעשו פחות או יותר כמו שצריך אחרת הוא היה מאבד את האחריות. בד"כ הק"מ לא יהיה גבוה, לא אמור להיות בעיה למצוא רכב עם פחות מ-40 אלף ק"מ. וחסכת משהו כמו 30-50 אלף שקל. ותכלס זה רכב חדש.

עכשיו מצד שני, אתה יכול לקחת את הכסף שאתה חוסך בקנית רכב יד שניה ולקנות רכב יותר יקר, אם אתה מעדיף רכבי למשל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

carsforum זה פשוט פורום של אנשים פוצים, ברמות על. זה אמור להיות פורום של אנשים שאוהבים נהיגה ומכוניות ואין להם בעיה למליץ על המכוניות מיקרו האלו שתפסו עכשיו חזק, רק בגלל שזה רכב חדש בזול.

סימפטום לבעיה הזאה ניתן לראות כדוגמא, ת'רד על מישהו שהתחדש באיזה רכב וקיבל איזה 4 תגובות ואחד שקנה שברולט ספארק והגיע ל-30+ עמודים (15 תגובות בכל עמוד).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...