קניית רכב במימון - עמוד 3 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניית רכב במימון

Kurt

Recommended Posts

• תגובות 139
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ועדיין אפשר למצוא שם לא מעט מידע.

בכל מקרה, גם אני בעד רכישת שהרגע סיים את תקופת האחריות שלו או שעדיין נמצא באחת (בן שנתיים-3)

המבחר גדול מאוד, הרכבים חדשים וחדישים יחסית, והמחיר הוא בד"כ לא פשיטת רגל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם ממליצים על רכבים שאין להם שום ניסיון איתם על סמך קריאה באותו הפורום ושמועות יד שנייה. בנוסף יש שם הרגל תמיד לצאת נגד העדר. כלומר תמיד להיות אנטי רכבים יפנים/קוריאנים, תמיד אנטי גיר אוטומט וכו'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[ltr]

*sigh*

Case in point

[/ltr]

לא באמת. יש את הכלל ואת היוצא מן הכלל. בשיחת חולין בין אנשים מן הישוב יותר הולם לדון בכלל ולא ביוצאי מן הכלל ,שעלולים להוות יותר עניין בשיחות יעודיות או בשיחות בין מומחים. סוג של פארטו מעוות כזה. אחרת קשה מאוד לתמוך בשיחה: לכל טענה ביקום שמנוסחת עם פחות מאינסוף סייגים ניתן למצוא מקרה אחד מפריך לפחות, כולל לטענה הזאת.

לפחות זאת דעתי. טל"ח, בע"מ, מזל"ט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דוד שלי שהוא שוחה בתחום הרכב אמר לי שאם אני רוצה לקנות להגיע לאיזה יריד ענק של מכוניות של כל מיני יבואנים שהולך להיות בסוכות. הבנתי שהמחירים שם יהיו כמו המחירים שנותנים לאנשי קבע ככה ששוה לחכות עוד קצת אם אתה מתכנן על קנייה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם ממליצים על רכבים שאין להם שום ניסיון איתם על סמך קריאה באותו הפורום ושמועות יד שנייה. בנוסף יש שם הרגל תמיד לצאת נגד העדר. כלומר תמיד להיות אנטי רכבים יפנים/קוריאנים, תמיד אנטי גיר אוטומט וכו'.

תרשה לי לגכח, זה בדיוק מה שקורה כאן בפורום חדשות לבקרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

carsforum זה פשוט פורום של אנשים פוצים, ברמות על. זה אמור להיות פורום של אנשים שאוהבים נהיגה ומכוניות ואין להם בעיה למליץ על המכוניות מיקרו האלו שתפסו עכשיו חזק, רק בגלל שזה רכב חדש בזול.

סימפטום לבעיה הזאה ניתן לראות כדוגמא, ת'רד על מישהו שהתחדש באיזה רכב וקיבל איזה 4 תגובות ואחד שקנה שברולט ספארק והגיע ל-30+ עמודים (15 תגובות בכל עמוד).

נכון. מה רע? מתעניינים במכוניות מיני כי סוף כל סוף הופיע אלטרנטיבה למכונית משפחתית 1.6 סדאן אוטומט פליטת חברת ליסינג. אתה יודע כמה פעמים שאלו אותי ברמזורים ובתחנות דלק כמה שילמתי על הפיקנטו ואם אני מרוצה? אנשים מבוגרים, לא ילדים שקונים רכב בפעם הראשונה.

רגע, אתה רומז שמי שקונה רכב מיני לא אוהב לנהוג? ומי שקונה רכב כדי לעמוד בפקקים ורמזורים כן אוהב לנהוג?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומי שקונה רכב כדי לעמוד בפקקים ורמזורים כן אוהב לנהוג?

לא נמאס לך לחזור על המנטרה הזאת? זאת לא פעם ראשונה שאתה כותב את השטות הזאת.

תגיד לי, פעם נכנסת לרכב ונסעת בלי שום מטרה להגיע לאנשהוא? סתם בשביל לנסוע?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

B.D.B

אם כמה שאני תומך בך,

אני חושב שאתה מתנגח ב LEV27 יותר מדי.

נכון, חובבי רכב מושבעים נוסעים גם לסתם טיולי נהיגה בכבישים פתוחים וכו', (כשהמחיר של הדלק היה ראלי היתי עושה טיולים בארץ לאורכה ולרוחבה)

(LEV27 הוא מן הסתם כנראה לא אחד כזה) ..

אבל מה שאתה שוכח שלפני שהרכב שלך הוא צעצוע לטיולי סופ'ש

הוא אמור להיות גם כלי עבודה, חסכוני, יעיל, אמין.

וכאן נופלת כל התאוריה שלך, ללכת ולזרוק 400K על מכונית זאת לא חוכמה גדולה,

בן עבדת בשביל הכסף כמו חמור או פשוט ביקשת מאבא, זה צעצוע.

לחקור ימים על גבי ימים, לבדוק, להשוות ובסוף לרכוש את הפיקטו במחיר מגוחך יחסית לרכב חדש,

חסכוני ממנו בעשרות מונים, ובכן ידידי - זו צרכנות נבונה וגם בפורום רכבים מסתבר, יש לה הרבה יותר מקום

מאנשים עם איבר מין קטן שמפצים עליו עם קורבט 6 ליטר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נמאס לך לחזור על המנטרה הזאת? זאת לא פעם ראשונה שאתה כותב את השטות הזאת.

תגיד לי, פעם נכנסת לרכב ונסעת בלי שום מטרה להגיע לאנשהוא? סתם בשביל לנסוע?

זכותך לא להסכים איתי. בכיף. אבל אתה לא תשנה את העובדה שבמדינה שלנו מרחקים קצרים, עומסי תנועה איומים, ריכוז אוכלוסיה באזור המרכז, מגבלות מהירות מגוכחות שנאכפות דווקא בכבישים בהם כן ניתן להרביץ ועלויות אחזקה גבוהות הופכות רכבים כמו פיקנטו מתאימות לארץ הקודש כמו כפפה ליד.

הציבור מתעניין כי מדובר בסגמנט שנכחד לחלוטין בארץ ועושה קאמבק מטורף. מדובר בסגמנט שיש בו תחרות אמיתית בין היבואנים ומחירים לראשונה מזה אני לא יודע כמה שנים לא מוכתבים על ידי חברות הליסינג. אם ליבואן אין מיני בהיצע שלו הוא מפסיד הרבה כסף. עובדה שצ'מפיון הורידו את המחיר של פאביה ל-70 אלף, סמל"ת הורידו את המחיר של גנרדה פונטו (פנדה לא רלוונטית עד שתגיע פנדה החדשה), קרסו מוכרים קליאו ועוד ועוד.

יותר ויותר יבואנים מקבלים אומץ להביא משפחתיות ידניות. מתי בפעם האחרונה ראית פורד פוקוס ידנית? יונדאי I30 ידנית? הכל התחיל בזכות מכונית קטנה ופשוטה תוצרת הודו בשם סוזוקי אלטו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב פעם, כי אתה ממחזר דברים בלי סוף, רכב ספורט לא משמש בשביל להרביץ בקו ישר.

וכאן נופלת כל התאוריה שלך, ללכת ולזרוק 400K על מכונית ספורט זאת לא חוכמה גדולה,

בן עבדת בשביל הכסף כמו חמור או פשוט ביקשת מאבא, זה צעצוע.

400 אלף?! זה כבר מחיר של בוקסטר חדשה (כמעט). זה בערך 100 אלף שקל עודף מ-S2000 או איבו או STI או ניסן Z370.

לא לזה היתה הכוונה. במחיר של פיקאנטו חדשה אתה יכול לקנות איזה האץ בת 4-5 שנים. ולא איבדת שום אספקט של שימושיות.

אבל כל זה לקשור לכלום הנקודה היתה ש-carsforum הוא פורום של "חובבי רכב" שנוהגים על מצומקים, מה שבמדינות נורמליות היו נחשבים סטודנטים, רק בשביל שיוכלו להשוויץ לשכנים יש לי חדש עם הוצאה של מינימום כסף. בערך כמו אלו שקונים טלוויזיות בסופר בשביל להגיד שיש להם פלאזמה, שזה בעצם LCD ברזולצית SD.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה קשור להשוויץ? מה לא פרקטי בקניית מיני ב-60,000 שקל

למישהו שכל חייו מרוכזים באיזור המרכז?

אני אישית, עקב מצב בריאותי מעדיף להשקיע ברכב עם תיבת הילוכים אוטומאטית.

אבל אם לא המגבלה הזאת, הייתי בעלים של כזה כבר עכשיו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוט האצ שתקרע לי את הצורה במוסך, בתחנת דלק, בביטוח ותבלה את רוב חייה בפקקים של גוש דן. גאוני.

במדינה נורמלית מכוניות מיני מאוד מבוקשות ומאוד נפוצות בתור רכב צעירים, רכב סטודנטים (כן, לא בושה), רכב עירוני, רכב שני במשפחה. פיאט מכרו שתי מיליון פנדות. ההבדל הוא שבאירופה ניתן לקנות גרסאות מאובזרות מכף רגל ועד ראש. בישראל מקבלים גרסה בסיסית+.

אם אתה חושב שקונים רכב מיני רק כדי להשוויץ ברכב חדש אתה דביל. לא פלא שאתה מחזיק רכב .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...