ROM'ים ומה שבניהם - עמוד 2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ROM'ים ומה שבניהם

xtract1

Recommended Posts

• תגובות 73
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

נראה לי שזה בדיוק המקום לשאול, יש לי SGS עם רטם של PILOTX והייתי אומר שהוא נורא יציב, אין כמעט קריסות אבל יש איטיות ניכרת בהמון מצבי שימוש ואפילו במשחקים שלעיתים מקרטעים. הפתרון הוא לאג פיקס? (אני חושב שמן הראוי להכניס לשרשור גם את הנושא הזה) או שמא להחליף שוב את הרום או הקרנל..?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהלן,

בעבר ביצעתי התקנה ומעבר של תוכנת הפעלה במכשיר, מהמובייל הזוועתי ל 2.2 FROYO.

כרגע רץ על המכשיר אבל ממה שאני יודע יש כבר הרבה גרסאות חדשות.

חשבתי לעבור אף ל WP7 אבל זה קצת יותר כאב ראש ולא נראה לי שיש לי זמן וכוח כרגע, אולי חודש הבא. :P

אבל, מישהו מכיר ויודע על גרסה חדשה שיצאה שתתאים ל HD2 כמובן שהיא על בסיס ANDROID? האם 2.3 ג'ינג'רברד כבר מהירה מספיק?

אגב אני רשום ועוקב ב XDA אבל יש שם מליון סוגים, צריך אחת שתעבוד טוב עם עברית (לא נורא אם המספרים הפוכים הסתדרתי עם זה כבר)

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי עם פיילוט X בSGS1 מגרסא 3 עד הגרסא הנוכחית (4, 2.3.4) ואז עברתי לCyanogenMod7 הגרסא האחרונה גם כן עם אותה גרסא של , הפלאפון היה מהיר משמעותית (למרות שגם בפילוט לא היו עיקובים) אבל לא התחברתי אליו.

חזרתי בחזרה לפיילוט ואז ראיתי את הרום של Darky בגרסא האחרונה שלו ל2.3.4, ניסיתי והתאהבתי ישר.

מהיר, פשוט, לא זולל סוללה, עם הכי הרבה פנוי, בעיצוב ידידותי ופשוט חסר בעיות, נכון לעכשיו שבוע איתו ולא מצאתי בעיה אחת.

מאוד ממליץ על הגרסא האחרונה של Darky הלא היא 10.3

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפניי הכל ,

קראתי טוב טוב בלינקייה ואין שם שום חוק שאוסר לדבר על התקנת ROMים

שלום לכולם

קיבלתי במהלך השבוע S 2 מחברת פלאפון

אני רוצה להאיץ את המכשיר ורציתי לדעת איזה ROM הכי מומלץ (הבנתי מכמה חברים שהROM הכי טוב הוא MIUI 2.33 אבל אני רוצה עוד חוות דעת)

** אם למישהו יש מדריך שנוסה ועבד לו 100% ללא בעיות/תקלות/תקיעות והוא מרוצה מהמכשיר אחריי השדרוג בבקשה שיפרסם**

רציתי לדעת בנוסף אם יש חנויות בארץ שעושות שידרוג ROM (ד"א , פלאפון גם עושים שידרוג ROM ?)

תודה,

ערן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהלן,

בעבר ביצעתי התקנה ומעבר של תוכנת הפעלה במכשיר, מהמובייל הזוועתי ל 2.2 FROYO.

כרגע רץ על המכשיר אבל ממה שאני יודע יש כבר הרבה גרסאות חדשות.

חשבתי לעבור אף ל WP7 אבל זה קצת יותר כאב ראש ולא נראה לי שיש לי זמן וכוח כרגע, אולי חודש הבא. :P

אבל, מישהו מכיר ויודע על גרסה חדשה שיצאה שתתאים ל HD2 כמובן שהיא על בסיס ANDROID? האם 2.3 ג'ינג'רברד כבר מהירה מספיק?

אגב אני רשום ועוקב ב XDA אבל יש שם מליון סוגים, צריך אחת שתעבוד טוב עם עברית (לא נורא אם המספרים הפוכים הסתדרתי עם זה כבר)

תודה!

אני השתמשתי יותר מחצי שנה ב MYTOUCH 4G של MOTOMAN יציב סלע אבל 2.2

אני כרגע מנסה את

26 SEP Runnymede Sense 3.5 android 2.3.5 v1.1 with OC daemon & hierOS kernel (multipage.gif1 2 3 ... Last Page)

מתרשם ממנו לטובה

ניסתי די הרבה של SENSE 3 וחזרתי לישן כי לא הייתי מרוצה מהם זה יציב מהיר ולא צריך SD-EXT

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כבר כמעט חצי שנה עם cm7 על הגלקסי i9000 שלי, הרום מעולה (למעט יכולות המולטימדיה שלו) ואני ממליץ עליו בחום,

אך רציתי להשתמש במצלמת הוידאו של המכשיר בטיול בשבוע הבא, לכן חשבתי לחזור לאחד הרומים הבסיסיים של .

התקנה של רום רגיל (דארקי למשל) מתבצעת רגיל דרך אודין ? או שצריך להחזיר באיזשהו אופן את מערכת הקבצים המקורית של סמסונג?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני השתמשתי יותר מחצי שנה ב MYTOUCH 4G של MOTOMAN יציב סלע אבל 2.2

אני כרגע מנסה את

26 SEP Runnymede Sense 3.5 android 2.3.5 v1.1 with OC daemon & hierOS kernel (multipage.gif1 2 3 ... Last Page)

מתרשם ממנו לטובה

ניסתי די הרבה של SENSE 3 וחזרתי לישן כי לא הייתי מרוצה מהם זה יציב מהיר ולא צריך SD-EXT

תודה רבה על ההמלצה אביב, הרום נראה יפה. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...