STEELSERIES 4HD (משטח לעכבר) שווה את ה 100 שקל ? - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

STEELSERIES 4HD (משטח לעכבר) שווה את ה 100 שקל ?

adi518

Recommended Posts

עולה 100 שקל בבאג .... שווה או סתם עאוונטה? נמאס לי מהפדים הגרועים ב30 שקל עם הג'ל המטופש הזה.

קניתי השבוע עכבר חדש של לוג'יטק (M705) והוא וזה פשוט לא עובד טוב על המשטחים הפשוטים האלה. השאלה אם המשטח של החברה הזאת באמת שווה השקעה של 100 שקל.... אשמח לשמוע אם יש אלטרנטיבות במחיר יותר משתלם...

תודה לעוזרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח :\

אתה צודק חלקית, הפד אכן עשוי מפלסטיק קשיח אבל יש עליו עשרות אלפי נקודות מחזירות אור מיקרוסקופיות. סליחה על אי ההבנה :)

מתוך האתר של STEELSERIES:

The finely textured consists of tens of thousands of light reflecting microscopic points

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי היום בבאג, קניתי שני דוקים סנדיסק 8 ג"ב ב 50 שקל (שניהם ביחד עם שובר של ביג דיל) אבל לא היה להם במלאי את המשטח אז בהזדמנות שיהיה להם אני אעיף מבט ואולי יקנה. גם ככה יש לי זיכוי של איזה 300 שקל מחכה לניצול. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צודק חלקית, הפד אכן עשוי מפלסטיק קשיח אבל יש עליו עשרות אלפי נקודות מחזירות אור מיקרוסקופיות. סליחה על אי ההבנה :)

מתוך האתר של STEELSERIES:

The finely textured consists of tens of thousands of light reflecting microscopic points

המשפט הזה הוא לגמרי כדי למכור לך, ה9HD עשוי כולו מפלסטיק קשיח עם לוגואים קטנים של החברה, זה הכל..אין בעניין שום נקודות מיקרוסופיות קטנות שעוזרות לבלהבלהבלה.(כן אני יודע "אי אפשר לראות את הנקודות כי הם מיקרוסוקופיות") - שוב, גימיק.

באמת שמדובר בטקסטורה ובמשטח מפלסטיק קשיח נטו..

jjpyk.jpg

DOb5S.jpg

המקרה היחיד שבו הייתי ממליץ ללכת על משטח קשיח כמו ה4HD או ה9HD הוא רק אם יש לך את הXAI/G500/NAOS 5000/KONE PLUS וכו' (עכברי שמתפקדים גרוע על משטחים מבד).

בכל שאר המקרים, הQCK או הגוליאטוסים יהיו יותר ממספיק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני בעל משטח 4HD

הוא טוב מאוד, העכבר קצת מדויק יותר והתנועה של העכבר על המשטח חלקה ונוחה יותר.

אם שווה את הכסף? בערך.. הוא בהחלט רמה אחרת ממשטחי הג'ל, אבל אם תמצא משטח פלסטיק כמו שהמליצו לך לפני (QCK) שהם זולים יותר - תקנה אותם.

בסופו של דבר ביום-יום לא תרגיש הבדל מטורף. הם גם יתנו לך מענה טוב בגיימינג.

ה-4HD הוא משטח טוב מאוד, אפילו מצוין, אבל אני גם מאמין שמשטחים זולים יותר יעשו את העבודה.

נ.ב.

כך בחשבון שהמשטחים האלה גדולים! קח מידות של השטח שדרוש לך. אני לקחתי SMALL והוא עדיין גדול לשולחן עבודה שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...