מקלדות מכניות -- ריכוז מידע - עמוד 31 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מקלדות מכניות -- ריכוז מידע

About:blank

Recommended Posts

• תגובות 886
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ולגבי החומים זה נכון שהם המומלצים ביותר להקלדה?

אני חושב שכדאי להזמין את הערכת ניסיון הזאת בכל מקרה:

http://www.wasdkeyboards.com/index.php/wasd-sampler-kit.html

מישהו ניסה את השפצור טבעות הזה?

זה מה שאני עשיתי וכולם פה צחקו עלי

אבל לא להציג ססימאות של שחורים הכי זבל כחולים הכי טובים להקלדה וחום באמצע

בלי שום פאקינג ידע בנושא ובלי שהם הרגישו בכלל סוויצ' אחד בחיים שלהם

חבורה של מטומטמים

אחי תקנה את זה אל תקשיב לאפאחד פה שממציא לך סיסמאות חארטה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הייתי יודע על קיומה של הערכה הזאת, כבר מזמן הייתי דואג להזמין...

חבל שאין לו שם גם שקופים, לבנים וירוקים.

בהתחשב בכך שהם מאוד נדירים זה כנראה מיותר...

מה לגבי הטבעות? מה התרשמותך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא שאנשים פה אומרים דברים בלי סיבה, הכחולים מותאמים יותר להקלדה והשחורים/אדומים מאימים יותר למשחקים, החומים הם משהו באמצע.

כמובן שאי אפשר להגיד למישהו מה יהיה לו הכי נוח, בסופו של דבר לרובנו פה יש שחורים ומי שאומר שהם גרועים כנראה באמת לא השתמש בהם (עובדה שרובנו נהנים מכל רגע עם המקלדות האלה). אני למשל הייתי משתגע עם האדומים (קלים מידי ללחיצה) או הכחולים (רעש).

פעם ראשונה שאני וראה את ה O-Ring הזה, אני מאמין שזה עובד, מדובר בטבעת גומי שמונעת מהלחצנים לפגוע בתחתית המקלדת (מה שגורם לרוב הרעש). לא יודע אם זה שווה את הכסף.

אם הערכת בדיקה במחיר הגיוני אז לך על זה (8$ זה הגיוני אבל כמה המשלוח). יכול להיות נחמד באמת לעשות השוואה בין ה 4 הנפוצים. הם גם יתנו לך הרגשה כללית לשאר הצבעים (ההבדל בין האדום לשחור הוא בערך כמו ההבדל בין הכחול לירוק וכו').

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הערכת בדיקה במחיר הגיוני אז לך על זה (8$ זה הגיוני אבל כמה המשלוח). יכול להיות נחמד באמת לעשות השוואה בין ה 4 הנפוצים. הם גם יתנו לך הרגשה כללית לשאר הצבעים (ההבדל בין האדום לשחור הוא בערך כמו ההבדל בין הכחול לירוק וכו').

Vlad3,

איך שלחת את זה לארץ? כמה יצא כולל משלוח והכל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאחר לבטים ארוכים ובדיקות מרובות החלטתי ללכת על ה TT MEKA G1 עם ה CHERRY MX BLACK.

המקלדת מרשימה מאוד , עשויה היטב , ההקשה נוחה ורעש ההקשה סביר ( אישית אני נהנה מכך) ויחד עם ההנחות של BF

זה יצא משתלם ביותר.

השימוש העיקרי אצלי הוא כתיבת תוכנה וכן הרבה משחקים.

ממליץ בחום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התחדשתי בCosrair K60 (בזכות הBF או יותר נכון מבצעי ה"לקראת חנוכה" של KSP ) זאת המקלדת המכנית הראשונה שלי (והראשונה שניסיתי בכלל), חייב להגיד שבהתחלה זה מרגיש מוזר המעבר ממקלדת רגילה ופשוטה ,אבל ככל שאני משתמש בא יותר אני מתרגל יותר ומרוצה אפילו יותר, הסוויצ'ים האדומים בהחלט מרגישים קלים בהשוואה למקלדת הקודמת ,אבל לא הייתי אומר קלים מדי - סך הכל בהחלט מתרגלים ,המקלדת מרגישה איכותית והיא בהחלט נראת טוב בזכות האלומניום שמכסה אותה .. הערה היחידה שיש לי היא שהמקלדת שמוכרים בארץ זאת הגרסה האירופאית עם Layout שונה מזאת של האמריקאית ומקלדת הMicrosoft הקודמת שלי השתמשה בLayout שדומה לאמריקאי (עם מקשי השיפט הארוכים והאינטרנט האחרון) ככה שגם לזה צריך להתרגל .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אישית מעדיף לבדוק layout לפני קניה.

זה יכול להיות מבאס ביותר להתחיל להתרגל לאחד בלי שהתכוונת...

כן זה משהו שלא לקחתי בחשבון ,ואפילו שחכתי ממנו ראיתי את המקלדת באתר האמריקאי אבל לא חשבתי לבדוק באירופאי ..

סך הכל זה לא באמת שונה באופן משמעותי בשבילי ,הזיזו את כפתור ה | \ ליד מקש הShift השמאלי ככה שהוא קטן יותר ושמו עוד אחד איפה שהיה החלק השמאלי של מקש האינטר ככה שמקשר האינטר תופס עכשיו שתי שורות אבל קצר יותר ..לא נתקלתי בבעיות כתוצאה מזה ,אבל למי שזה כן מפריע באמת שישים לב .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי, המקשים שהכי מטרידים במעבר בין layouts זה האנטר וה-backspace (יש מקלדות עם backspace לא מוארך, אלא כמו מקש של אות: http://4.bp.blogspot.com/-Bzc6KCb4z4M/TizUuaIo3aI/AAAAAAAAAGk/VdJFOqfQ8sE/s1600/back-space-key-22.jpg).

הם מקשים הרבה יותר שימושיים, ולכן השינויים יגרמו להרבה טעויות מעצבנות.

אני אישית משתמש ב-UK layout ואני די רוצה לעבור ל-US...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבין שיש לזה תקנים כמו ANSI שזה התקן האמריאקאי וISO שזה התקן האירואפאי ,אבל עדיין אפשר לראות מקדלות "מוזרות" שכאלה ובאמת אני לא מבין מה המטרה של החברות האלו כשהם עושים את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...