בעיה/ות | חיבור ללא חייגן לא יציב ומהירויות איטיות להחריד - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה/ות | חיבור ללא חייגן לא יציב ומהירויות איטיות להחריד

rMaNe

Recommended Posts

:-\ ככה אני ממש לא יודע מאיפה להתחיל אבל בכ"ז אשתדל שזה יהיה ברור כמה שאפשר על מנת שתוכלו לעזור לי

אני מחובר לאינטרנט 12 מגה בהוט והספק הוא בזק בינלאומי. עברתי לדירה חדשה לפני 3 חודשים. לפני כן בדירה הקודמת הייתי מחובר ל-5 מגה עם גיימר באותו ספק ובהוט

מאז שאני מחובר ל-12 מגה, כלומר מאז השדרוג האחרון - החיבור החל להיות לא יציב ולהתנתק כל כמה שעות לזמן מה. לא הבחנתי בזה עד שהאנטי וירוס צעק שהוא לא מעודכן, אז טוב שצעק...

מלבד זאת, בעיית מהירות: ב-5 מגה בגיימר לאורך כל שעות היום רוחב הפס שלי להורדות היה מקסימלי לחבילה (640 קיי, כפול 8 נותן 5 מגה). עד כאן מצוין, אבל מהרגע שעברתי לדירה החדשה, כלומר מהשדרוג - ירידה במהירות, במקרה הטוב רוחב הפס לחו"ל עומד על כ-200 קיי, כלומר 1.5 מגה. פחות מה-5 מגה שהיה גם לחו"ל אפילו בשעות העומס (תמיד עבד על המקסימום).

כשאני אומר במקרה הטוב על 200 קיי לחו"ל, זה באמת במקרה הטוב כי בבדיקות מול SPEEDTEST זה עומד על 0.5 מגה בממוצע

בתוך הארץ - שרתי אנלימיט ו-FF וגם בספידטסט - הרוחב פס הוא המוגדר בחבילה, פחות או יותר (11 מגה ומעלה לרוב 12)...

מה הלאה ? למי אני פונה ? איך פותרים את הבעיה אם בכלל יש פתרון ? לא נראה לי ששווה לשלם על private ngn אם אני לא מקבל אותו... איפה הרשת הנפרדת כאן ? איזו מהירות אני אמור לקבל בכלל ברשת הזו ? שאלה אחרונה - איך אני יודע אם זו בעיית תשתית או ספק ? בקיצור אני מבולבל, תכוונו אותי איך יוצאים מהפלונטר הזה. במידה ויש פתרון. ואם אין פתרון או שחייב להחליף ספק (בזק בנהריה לא פרשה עדיין NGN אז בתשתית כרגע אני כבול להוט), על איזה ספק אתם ממליצים ? אני חייב חיבור ללא חייגן כי יש לי האקינטוש, שכידוע לא תומך ב-L2TP...

תודה לכולכם, רועי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה התחלתה לסבול בעצם לאחר שהחלפתה את החיבור שלך ל12 מגה ללא חייגן בגלל שאין לך תמיכה ב l2tp.

הצעה שלי תרכוש ראוטר או תקח אחד חינם מהוט[במקרה ומגיע לך] תעבור לחיבור חייגן ותהנה מה ngn

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העניין הוא שגם עם חייגן לא הייתה לי מהירות תקינה, אותה מהירות עם או בלי חייגן, אותם ניתוקים עם או בלי חייגן, מה ששונה זה רק האופציה לאינטרנט במק שאינה קיימת כשהחיבור הוא עם חייגן. עכשיו בבדיקה של הם טוענים שאין ניתוקים בצד שלהם כלומר אני מחובר רציף ללא ניתוק, ואצלי פתאום הורדות נקטעות באמצע, בלי יכולת לצפות את זה, פתאום אתרים לא עולים, ואז כן עולים, קיצר משהו כאן תקול... נראה לי שאבקש מודם אחר לניסיון, יש מצב שבגלל שמודם הוא מיועד לטלפון אז זה קורה ?

המודם שלי הוא ARRIS TM602A

רועי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי שבוע טוב לכולם...

קודם כל תודה רבה ללוטם וליתר העוזרים, נכון ל-15 שעות האחרונות עושה רושם שהבעיה נפתרה וההורדות במהירות תקינה לגמרי וגם הפינגים ובכלל יציבות החיבור חזרו למסלול הרצוי. אז שוב תודה לכולם ואעדכן במידת הצורך. אם לא עדכנתי סימן שהכל כשורה :-)

רועי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אני חוזר, לצערי :(

אני לא ממש מבין איך זה "עובד" (יותר קרוב ללא עובד)... אם אני בכל זאת מבין משהו זה נופל בניתוב החוצה לשדרת האינטרנט העולמית.

ברור לי שזו אינה בעיית תשתית, כי במקרה כזה הייתי מקבל מהירות לא יציבה בתוך ישראל או מהירות נמוכה לגמרי... זה לא המצב, בארץ עובד מצוין. הבעיה זה לחו"ל. עכשיו אני לא מנסה לייפות, ברור שיש בעיה לחו"ל וזה כלל ארצי, אבל לפחות 60 אחוז מהמהירות המוגדרת בחבילה חייב להיות תקף גם בחו"ל. ואתם יודעים מה ? אצל בינ"ל גם היה תקף, עד עכשיו. מוזר לי שעם ב-5 מגה הורדתי הרבה יותר מהר מ-12 מגה ב-Private NGN... לוטם, בחייאת תצילי אותי... אני לא מהלקוחות המציקים. סה"כ רוצה לקבל מהירות סבירה

רועי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי רועי,

שלח לי בהודעה פרטית או במייל שבחתימה שלי את הפרטים הבאים:

שם מלא, שם משתמש בבזק בינלאומי, מספר טלפון ושעות בהן תהיה ליד המחשב לבצע בדיקות.

נציג יחזור אליך לבדיקת הנושא

לוטם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...