8G זכרון ל i5 2500k בסביבות ה 400 שקל (מתוכנן OC) - עמוד 3 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

8G זכרון ל i5 2500k בסביבות ה 400 שקל (מתוכנן OC)

Kirma

Recommended Posts

ביקשת 8 וזה 4.

שוב, אלא אם אתה מזמין 2 ואז אתה משלם מחיר כפול בערך.

חוץ מזה, מה אכפת לך אם זה מה שיש? אם הם מפרסמים משהו באתר, הם צריכים להיות מסוגלים למכור לך אותו. אתה מעדיף לשלם עוד 200 ש"ח ולא לחכות יום-יומיים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 41
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ביקשת 8 וזה 4.

שוב, אלא אם אתה מזמין 2 ואז אתה משלם מחיר כפול בערך.

חוץ מזה, מה אכפת לך אם זה מה שיש? אם הם מפרסמים משהו באתר, הם צריכים להיות מסוגלים למכור לך אותו. אתה מעדיף לשלם עוד 200 ש"ח ולא לחכות יום-יומיים?

הוא לא ביקש 8, אתה מתבלבל

אני פתחתי את הדיון וביקשתי 8, הוא הצטרף לבקשה אחרי שהבין שיש בעיה עם ה genesis + SB

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקטנה :)

בכל מקרה, מהדיון הזה יצא רק טוב ! לאחר שגיליתי שהלוח אם שאני מתכנן לקנות Z68 Extreme4 חולה במחלה לא ידועה

וכתוצאה מזאת, המסך נהיה כחול ! !! כן כן, כחול :D

חח החלטתי לחכות קצת עם המחשב עד שיתברר העניין הזה עם הציפסט החדש של שכניראה הוא הבעיה כי גם חלק מלוחות גיגה ביט יש BSOD

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מפרט היצרן (Intel) מגבלת המפתח של הזכרונות בפלטפורמת SB היא 1.575V.

לכן ההמלצה עומדת בעינה, לא לחרוג מהמלצת היצרן. מי שחורג מהמלצת היצרן עושה זאת על אחריותו. ורק כדי להבהיר, חריגה מהמלצת היצרן לא אומרת שבהכרח ייגרם נזק למערכת, פלטפורמת SB עדיין צעירה מדי מכדי לאסוף מספיק מידע אמין על עבודה במתחים גבוהים יותר, אבל בהחלט ההמלצה היא לא איזה נתון להתעלם ממנו. לכן ההמלצה היא לא לחרוג מהערך הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע אם מאוחר מדי להמליץ, אבל הזמנתי את אלא לעצמי (8 ג'יגה 2X4) למעבד 2500K, הם היו במבצע ב- $40 (הזמנתי מחו"ל).

http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16820231314

גם אני מתכנן בריא למעבד :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...