צעדת המיליון - אתם באים? - יש עידכון של חוויות מהשטח!!! :) - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צעדת המיליון - אתם באים? - יש עידכון של חוויות מהשטח!!! :)

DrizziTx

Recommended Posts

• תגובות 119
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

http://news.walla.co.il/?w=/22/1856515

אני בהסתייגות מהמחאה הזו.לא ברור מה המטרות.לא אתן יד לשמאל/אנרכיסטים שכל רצונם הוא סוף למדינה.השמאל לא יכול ללמד אותי מהו שיוויון זכויות כי גם הוא לא ממש מבין מה זה אומר.הפגנה על חשבון המסכנים,השמאל לא שונה ממי שהוא יוצא נגדו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הגברות הנכבדות (דפני וסתיו) היו מכריזות שהם לא עולות לבמה, הייתי בה. (ורצוי שתפרשנה לחלוטין מההנהגה)

אני לא יגיע להפגנה שמנהיגות אותה פנאטיות כאלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער אין לי מושג מה אתם רוצים, הנוכחות שלי שם היא פשוט לחץ על הממשלה לפעול, ההבנה שאם לא תפעל אז מיליון איש (בשאיפה) יצביעו ברגליים.

מה הקשר לדפני, שמאל או אנרכיסטים? הרי זה לא שזו הצבעה או אספה בעלת השפעה מיידית, זה לחץ שמטרתו להראות "אנחנו לא מוכנים להמשיך לספוג כאלו מיסים ועלויות לא הגיוניים, או שתיבחר מנהיגות שתשנה"

לטעמי אי הנוכחות שלכם היא יריה ברגל שלכם כי ההשפעה עליכם, אם יהיו מספיק אנשים, והממשלה אכן תעשה שינויים עקב הלחץ הציבורי, היא ישירה ומיידית!!!

ואתם יודעים מה, אני מהרבה בחינות מסודר, אז מה? אני נלחם גם בשביל אחרים ....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגברות הנ"ל לא רוצות מה שאתה רוצה, אלא את הפלת הממשלה. ראה כמעט בכל התבטאות שלהן.

ואם זה לא קשור, מדוע סולקו מההפגנות האחרונות אירגוני ימין שבאו לתמוך, ואילו חד"ש וכו' התקבלו בברכה ?

שלא תשלה את עצמך. ההפגה הזו היא של סתיו שפיר, דפנה ליף וחבריהן. ואתה מגיע לתמוך בהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ו? מה רע בזה שלא תהיה פה ממשלה קקי? אולי נתחיל לחסוך את הכסף של השרים לעינייני כלום ונמנע מעוד כמה חוקים מפגרים לעבור... לא רואה בזה משהו לשלילה... להפך, זה מבורך...

שוב שמאל ימין, אין הבדל. צאו מהסרט, אם חשוב לכם העתיד שלכם זה המקום והזמן להשפיע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צר לי אבל אני חושב שאתה משלה את עצמך, אף אחד לא המליך אותך והעובדה שאולי יש להם איזה גישה הזוייה זה לא מה שיהפוך את המחאה לשמאלנית ואנרכיסטית

רוב האנשים שבאים (ואני בניהם) רוצים פשוט שהממשלה תשים יותר לב לבעיות כלכליות במדינה, שיהיה יותר לחץ לפתור אותם ושידעו שלעם אעפת מהם

וגם אם גברת ליף תומכת בשריפת כל מוסדות השלטון והנהגת קומונה גדולה זה לא באמת משנה, כי ממש אין הסכמה או תמיכה לדברים כאלה

אבל זה בסדר, אתם יכולים לשבת בבית מול המחשב, לחשוב שכולם שמאלנים שרוצים לדפוק אותכם ושהכל נפלא

ואם אנשים תוהים למה מאשימים את ביבי, אז אני אזכיר לכם שהוא ראש הממשלה כרגע, אז נכון הוא לא האשם העיקרי אבל אם רוצים להפנות אצבע או לבוא אל מישהו בדרישות הגיוני שזה יהיה הוא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צר לי אבל אני חושב שאתה משלה את עצמך, אף אחד לא המליך אותך והעובדה שאולי יש להם איזה גישה הזוייה זה לא מה שיהפוך את המחאה לשמאלנית ואנרכיסטית

אף אחד לא המליך אותה? עכשיו מי משלה את עצמו. לי ולרבים נראה שהתקשורת כן המליכה אותה. וגם כל אלו שמגיעים ובכך נותנים לה להיות הפה שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או שלום דובי ...

אוקיי חברה, מה זה גירשו ימין וכו' וכו', מה אתה יכול לגרש מישהו בהפגנה היום? מה אני מצביע עבור ליף? מה המחאה הזו היא עבור השמאל? לא לא ושוב לא. המחאה והצעדה מטרתה אחת, להפעיל לחץ העל הממשלה שתבין ש-70% מס פלוס זריקת זין על הציבור (שליחה על הביטוי) לא תעבור בשתיקה ושהם אחראים כרגע אז שלא יספרו סיפורים, ואם הם רוצים לשמור על הכיסא שלהם בבוא הבחירות הבאות שיוכיחו שהם פה בשביל העם ולא בשביל עצמם והעשירים.

זה שיש קומץ קיצונים / אנרכיסטים לא משנה את המטרה הכללית של רוב העם שיוצא החוצה, שינוי בסדר העדיפויות החברתי, הכלכלי, שינוי במיסוי וכו'

אני אשתף אתכם בהבנה שהיתה לי בזמן האחרון, זוכרים את המשבר הכלכלי שפגע בכל כך הרבה מדינות ואנחנו לא כל כך נפגענו, אז אני חושב שחלק גדול מה קשור שאני אנחנו משלמים מיסים בלי סוף, המדינה עם המיסוי הכי כבד בעולם (70% לפי קורס שלמדתי בעבר)

עבור כל זה אני יוצא החוצה, ומי שמשלה את עצמו שהנוכחות שלו שם היא בעבור ליף, תהיו בריאים, רק כשהמצב יהיה יותר חרא וגם לכם לא יהיה כסף לרכוש דירה נראה מה תגידו, מקווה שזה לא יהיה "חבל שלא הוצאתי את האף מהבית כזה שינה משהו".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפעול על מה? מה בדיוק אתה רוצה להשיג? מה אתה חושב שהמדינה יכולה פתאום להוזיל את הכל בהינף יד?

לא, לשמחתי\צערי אני בעל מחשבה צינית לגבי שינוי של תהליכים

ככה שאין לי באמת תהיות שתהליכים גדולים קורים בהינף אצבע

אבל זה לא אומר שאי אפשר לנסות להזיז דברים לכיוון הנכון, להראות למקבלי החלטות שיש הרבה דברים שצריך לשנות ויש הרבה אנשים שרוצים שישנו אותם

אז לא, אני לא מצפה שמישהו יכביל שכר דירה כי לדעתי זה לא יעבוד, אבל אני כן מצפה שיחרור של הרבה יותר קרקאאות והיתרי בניה

אני לא מצפה שמישהו יוריד את כל המחירים בסופר באורך קסם, אבל אני כן מצפה לאכיפה של חוקים מונופוליסטים ושליטה על מספר רק של תחומים קשורים (חוקים שנאכפים בעולם)

יש דברים שאנשים אומרים במחאה הזאת שהם הזויים ובטח שלא יקרו בין לילה, אבל הרבה מזה זה בעיקר דברים שהם לא יודעים לשנות או שהם לא יודעים מה הפתרון הנכון או הסביר יותר

זה לא משנה את העובדה שהמטרות הם דומות, ושחשוב שמקבלי החלטות ידעו שהעם לא אדיש לכל גזרה שהם מחליטים עליה ויותר מזה שהם יצברו כוח כאשר הם ירצו לשנות דברים מול אירגונים וקבוצות בעלות כוח והשפעה רבה

ובקשר למי שאמר שאני רוצה להמליך את דפני, אני אתן לך להנות בבית עם המחשבה הזאת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1+

עידכון 1: סיימתי לקרוא את הכתבה ששמת כאן, וכן היא אכן מטרידה אבל ההמונים שיוצאים לרחוב לא דורשים הפלת שילטון, לא מביעים תמיכה בקרן החדשה או איך שלא קוראים להם, אלא מראים שהם רוצים שינוי, שינוי תפיסתי והבנה שאי אפשר להתעלם מהצרכים שלהם, בגלל זה אני יוצא לרחוב נקודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...