מסכי LCD... מה הרעיון? - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מסכי LCD... מה הרעיון?

UVnet

Recommended Posts

בזמן האחרון יש עליה גבוהה באחוז המשתמשים במסכי LCD בזמן שמחירם יורד (לאט למדי אבל יורד)

אז השאלה שלי היא כזאת:

במה בכלל מסכי LCD טובים? ???

חוץ מהאספקט הברור למדי של החיסכון במקום,

בשביל מה הם טובים?

והשאלה האולטימטיבית:

נניח שלאדם יתאפשר לקבל (בלי להתייחס לעניין המחיר) אחד משני מסכים:

מסך CRT בגודל מסוים של החברה הכי טובה למסכי CRT

או

מסך LCD באותו גודל של החברה הכי טובה למסכי LCD

מה תהיה הבחירה החכמה יותר?

ומה תהיה בחירתכם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בשביל כל ישומי הדו-מימד, ואלה שהם לא משחקים המסכים האלה טובים.

למה?

כי הם חוסכים מקום על שולחן העבודה, ונתן לעשות בהם שימוש לשימושים מהסוג הרשום מעלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסך LCD פולט פחות חום, והוא אכן חסכוני יותר בחשמל אבל בהבדל במחיר בינו לבין CRT מסוג מצוין המשתמש הממוצע לא יצליח להחזיר את ההשקעה במסך עם החיסכון שישיג בחשמל כך שזה שיקול לא רלוונטי לחלוטין.

אם אין בעיה של מקום (ולמי שיש שולחן מחשב שמיועד רק למחשב אין את הבעיה הזאת) אז אפשר לקנות 2-3 מסכי CRT איכותיים במחיר של LCD טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שכחתם לציין משהו מאוד חשוב... למסכי LCD אין בכלל קרינה. (Enc0der, אל תגיד שכל המסכים שיוצרו ב5 שנים האחרונות הם "נטולי קרינה" ושלא מרגישים את זה כי זה לא נכון.)

במסך LCD איכותי אפשר לשחק, לראות סרטים בדיוק כמו במסך CRT ובאיכות תמונה וצבעים יותר חיים (האופייניים למסך LCD). רוצה דוגמה למסך LCD שנחשב טוב ?

Samsung 170t (17" LCD) רק חבל שליבואנים של בארץ לוקח שנים להביא אותו.

SGI F180 (מסך LCD 18.1", שווה ערך בגודלו למסך CRT 19", טיפה יותר מ19").

אלה מסכים שיתנו לך ביצועים טובים ולא יאכזבו אותך.

נ.ב.

את SGI אפשר לקנות בארץ, מחירו: 1500 דולר (תגידו תודה, הוא עולה כמו בחו"ל כי לSGI יש סניף בארץ. לסמסונג יש יבואנים אז זה יותר יקר מהמחיר בחו"ל).

שני המסכים באים עם חיבור DVI...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שכחתם לציין משהו מאוד חשוב... למסכי LCD אין בכלל קרינה. (Enc0der, אל תגיד שכל המסכים שיוצרו ב5 שנים האחרונות הם "נטולי קרינה" ושלא מרגישים את זה כי זה לא נכון.)

רוצה להתערב?

אני מוכן להתערב איתך שאם תשים גלאי קרינה רגיש מאוד ליד המסך שלי, במשך שנתיים, וגלאי קרינה נוסף ליד מסך LCD, גם במשך שנתיים, לאחר השנתיים האלה אתה תראה ששני הגלאים "נחשפו" לאותה כמות קרינה בדיוק - אפס.

ואני רציני לגמרי בעיניין ההתערבות...

רק תשיג את ה"מצרכים הדרושים" לניסוי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את SGI אפשר לקנות בארץ, מחירו: 1500 דולר (תגידו תודה, הוא עולה כמו בחו"ל כי לSGI יש סניף בארץ. לסמסונג יש יבואנים אז זה יותר יקר מהמחיר בחו"ל).

להגיד תודה על זה שהוא עולה 1500 דולר?! ;D ;D ;D ;D ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...