האם אפשר לחבר מסך מחשב רגיל (DVI/HDMI) לממיר אנאלוגי של יס? - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם אפשר לחבר מסך מחשב רגיל (DVI/HDMI) לממיר אנאלוגי של יס?

ackohen

Recommended Posts

שאלתי כשם הכותרת..

יש לי מסך מחשב רגיל - 2333t וממיר אנאלוגי של יס. האם יש אפשרות לבצע חיבור ישיר בינהם? אם כן, איך?

איזה אלטרנטיבות אפשריות במקרה וזה לא אפשרי בצורה ישירה?..

תודה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דרך DVI/HDMI - אין על מה לדבר בכלל.

אם המסך יודע לקבל component signal בכניסת הVGA (בספק), והממיר יודע להוציא component signal (לא יודע איך הממירים האנלוגיים של YES בקטע זה) - אז כן.

אבל כנראה, לא.

האלטרנטיבות - להחליף לממיר דיגיטלי או לקנות קופסה שתמיר סיגנל אנלוגי לVGA.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לYES ממיר HD (עם יציאת HDMI) שעולה 10 שקל לחודש וסביבות 300 שקל התקנה חד פעמית.

ויש להם יס מקס טוטאל שהוא גם HD גם מקליט וגם VOD עולה 40 שקל לחודש אם לא מפעילים את פונקציית ה- VOD ואם מפעילים את פונקציית ה- VOD עולה 50 שקל לחודש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקשרתי ליס והם אוטומטית הציעו לי ממיר ב - 50 שקל חודשי, 150 שקל התקנה חד פעמית.. שאלתי אותה אם אנשים באמת מסכימים לזה והיא ישר ענתה לי שאפשר לשלוח אותי לדבר עם "שימור לקוחות".. יופי.. שיטת מצליח - נתחיל עם מחיר מופקע לחלוטין, יסכים יופי, לא יסכים לא נורא.. ניתן לו הרגשה שבאים לקראתו וניתן לו מחיר מופקע פחות.. אני אוותר על התענוג ואנסה להתמקד בכרטיס סטנדרטי למחשב..

מהחיפושים באינטרנט שעשיתי לא ממש הצלחתי להבין איך זה עובד.. האם הכרטיס מאפשר לי לחבר SCART למחשב? כי לממיר הנוכחי המדובר שיש לי יש יציאות SCART ו - RCA..

אשמח לסיוע

תודה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...