קניית מחשב מזיג זג - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניית מחשב מזיג זג

spmguy

Recommended Posts

רכשתי מזיגזג מוצר שהיו לו בעיות אמינות.

קיבלתי שרות טוב, החליפו לי את המוצר ולאחר שהתקלקל שוב החליפו פעם נוספת.

הבעיה שלי היתה רק המרחק, זיגזג רחוקים ממני, המלצתי בחר מישהו קרוב שיהיה לך קל להגיע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מתכוון לקנות מהם מחשב עם מסך. הייתי אצלהם בחנות והם הראו לי איך הם מעבירים stress test על המחשבים כדי לבדוק שלא יהיו בעיות אצל הלקוח. (למרות שאני עדיין חושש מהקטע של אמינות הרכיבים במיוחד אחרי מה שאמרת...)

ההתלבטות שלי בינתיים היא האם לקנות מTMS שהכי זולים לי אך גם הכי רחוקים ( הם נמצאים בנתניה ואני בפתח תקווה) או מKSP שהם בינתיים הכי יקרים (בער הפרש של 300+ שקל בינם לבין TMS ) אך הכי קרובים , או לקנות מזיגזג שהמחיר נמצא בין KSP ו TMS ונמצאים קרוב יחסית.

מה לדעתך הבחירה הכדאית ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קונה מזיגזג כבר 11-12 שנים. סה"כ הרכישות מסתכמות במעל 200K (הרבה מחשבים להרבה אנשים).

במעט מאוד הפעמים שהיו בעיות (לא באשמת החנות, למשל כרטיס מסך שהזכרון שלו שבק) הטיפול היה מעולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה עד כמה אתה מנוסה בכל הנושא של המחשב.

אם אין לך נסיון, הכי טוב שתיקח בחנות שכונתית שיהיה לך קל להגיע אליה.

אם יש לך נסיון קח ב-KSP שהם זולים וגם יהיה לך קל להגיע.

בכל מקרה אני מציע לך לבחור בחנות קרובה. מאחר וכל פניה לחנות מרוחקת כרוכה בשתי נסיעות, אחת להגיע אליהם והשניה לקחת את המוצר המתוקן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אין לך נסיון, הכי טוב שתיקח בחנות שכונתית שיהיה לך קל להגיע אליה.

מה ההמלצה המזעזעת הזו?

ברוב החנויות השכונתיות המוכרים מפגינים חוסר ידע מוחלט, ממליצים על דברים לא משתלמים בעליל ולוקחים מחירים גבוהים מאד. לא הייתי ממליץ להתקרב לחנויות כאלה למי שאין לו הרבה ניסיון וידע כדי לזהות את החנויות הטובות יותר, לדעת מה המחירים ולעמוד על שלו אם צריך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחשב הנוכחי שלי מזיגזג, כבר כמעט שנתיים ובינתיים טפו..טפו.. הכל פיקס.

לא יודע להגיד לך לגבי שרות מכיוון שלא הייתי צריך, אבל מה שאני יכול להגיד לך לגבי איכות העבודה שלהם (הזמנתי גם הרכבה), זה :

הם עדכנו את הביוס למתקדם ביותר,

הם בצעו סידור חיווט כך שלא יפריע לזרימת האויר,

הם עדכנו את כל הדרייברים (יחסית לדיסקי ההתקנה המקוריים) ותוכנות שרות שונות, צרבו הכל על דיסק וצרפו אותו למשלוח,

הבדיקה ב"חדר החם" שלהם נועדה לבדוק אמינות ולחסוך בתקלות עתידיות, כמה שאפשר.

נכון שכל הפעולות והדברים שהם עושים מאריכים את זמן האספקה, אבל זה מראה על רצינות ומקצועיות ומבחינתי, המחשב הבא שארכוש, יהיה מהם.

לגבי הקטע של ההרכבה - אני אישית מעדיף לתת לחנות לשבור את הראש עקב 2 סיבות :1) תקלה באחד הרכיבים תטופל מהר יותר בחנות מאשר בבית ואז להתחיל עם משלוחים.. 2) תמיד יש את חלק מהחנויות שמתנערות ממך בתרוצים של "גרימת נזק ברשלנות". כאן זה לא עובד.

אני מעדיף לשלם עוד קצת ושיהיה לי שקט נפשי בנושא זה.

לגבי אחריות ומשלוחים - בכל מקרה, אם יש בעיה, כל המחשב יגיע למעבדה של החנות וישהה שם מס' ימים למשך הטיפול. הסיפור בין חנות קרובה ורחוקה זה סה"כ 2-3 ימי משלוח ואני אישית מעדיף אמינות ורצינות על מרחק מהחנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה ההמלצה המזעזעת הזו?

ברוב החנויות השכונתיות המוכרים מפגינים חוסר ידע מוחלט, ממליצים על דברים לא משתלמים בעליל ולוקחים מחירים גבוהים מאד. לא הייתי ממליץ להתקרב לחנויות כאלה למי שאין לו הרבה ניסיון וידע כדי לזהות את החנויות הטובות יותר, לדעת מה המחירים ולעמוד על שלו אם צריך.

+1

לקנות בחנות השכונתית שהכי קל להגיע אליה זה רעיון גרוע ביותר, לא משנה מה רמת הידע שלך. עדיף לעשות שתי נסיעות לחנות מרוחקת ולקבל רכיב תקין, מאשר ללכת 10 דקות ברגל כדי לגלות שהחנות השכונתית כבר לא קיימת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה לעשות שדעתי שונה.

לדעתי מי שלא מבין עדיף שיקנה ליד הבית מאחר והחנויות השכונתיות רגילות לכאלה שלא מבינים ויכולות להקדיש להם את הזמן.

בנוסף ליד הבית הכי קל להגיע לשרות.

למי שלא מבין אני מציע לא להתקרב לחנויות המקצועיות, למוכרים אין טיפת סבלנות למי שלא מתמצא וגם אם החנות רחוקה זה בכלל עונש.

אתם רגילים לקבל שרות מקצועי אבל זה בגלל שכולם כאן מומחים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביקרתי במספיק חנויות שכונתיות, וגם חוויתי די והותר מקרים של חברים וקרובי משפחה שביקרו בחנויות כאלה, כדי לדעת שזה רחוק מלהיות נכון.

גם אם בסיס הטענה היה נכון (שיש להם יותר סבלנות להסביר) זה ממש לא עוזר במקרה שגם המוכר לא מבין כלום אבל חושב שהוא כן, וההסברים שלו מטעים במקרה הטוב. תוסיף לזה את העובדה שקשה להרוויח על מוצרי חומרה במחיר השוק (וזה נכון עוד יותר לחנויות שכונתיות) וזה גורם להם לנצל את העובדה שמגיעים אליהם אנשים שלא מבינים כדי להציע חומרה מיושנת ולבקש עליה מחיר גבוה (כל הנ"ל כאמור מהיכרות אישית, לא השערות שלי).

יכול להיות שאתה מכיר חנות שכונתית טובה והוגנת - איזה כיף לך. אבל זו לא בהכרח החנות שעליה יפול הלקוח הממוצע, ורב הסיכון על הסיכוי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טכנאי בחנות שכונתית אמר לי ולחבר שלי בפנים שהATHLON II X4 חלש מהE5400 כולל במולטי טסקינג.

אם אתה לא מבין לך לחנות כמה שיותר אמינה ועם שירות כמה שיותר טוב.

אם אתה מבין תעשה את אותו הדבר (סתכל כמה ת'רדים למטה על הלוח שנשרף)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה לעשות שדעתי שונה.

לדעתי מי שלא מבין עדיף שיקנה ליד הבית מאחר והחנויות השכונתיות רגילות לכאלה שלא מבינים ויכולות להקדיש להם את הזמן.

בנוסף ליד הבית הכי קל להגיע לשרות.

למי שלא מבין אני מציע לא להתקרב לחנויות המקצועיות, למוכרים אין טיפת סבלנות למי שלא מתמצא וגם אם החנות רחוקה זה בכלל עונש.

אתם רגילים לקבל שרות מקצועי אבל זה בגלל שכולם כאן מומחים.

אם כך נעשה כעצתך ואת קניות המזון שלי אעשה בפיצוציה הקרובה לביתי, את הריהוט לביתי אקנה אצל חנות הרהיטים מפקיעת המחירים שקרובה לביתי ואם אני חולה, אלך לרופא הקרוב ביותר ולא לרופא המקצועי ביותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...