מחשב למשחקים עד 2000 ש"ח - עמוד 5 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב למשחקים עד 2000 ש"ח

idanarieli

Recommended Posts

וזה קו אחד עם מה שאני אמרתי לך עד עכשיו, העומס שהם בודקים הוא רק של הכרטיס מסך, אתה צריך לקחת בחשבון גם את המעבד ואת שאר הרכיבים.

התקדמנו, אתה מאמין לguru אז לפחות תצטט את השורה התחתונה שלהם שהיא מהות כל הדיון

Subjective measured GPU power consumption = ~ 141 Watts

תוסיף את העומס המקסימלי של שאר הרכיבים והגעת ל 265W

מ.ש.ל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 75
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

סבבה אז אם הולכים על Guru אז עד הסוף, לא:

Radeon HD 6870 - On your average system the card requires you to have a 500 Watt power supply unit.

If you are going to CPU or processor, then we do recommend you purchase something with some more stamina.

אותו עמוד מתחת לטבלה

הם מצליחים להבין מה שאתה לא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצד שני הם גם כתבו:

There are many good PSUs out there, please do have a look at our many reviews as we have loads of recommended PSUs for you to check out in there

זה אומר במילים אחרות, אנחנו ממליצים לך לקחת ספק של 500W ותסתכל בספקים שסקרנו בשביל לראות איזה 500W טוב יש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי את ההקשר...

כל מי שקונה כרטיס צריך להתאים אותו לספק שלו, זה לא ברור?

הם כותבים לך שם כמה המערכת צרכה כשהכרטיס היה במאמץ מלא ואיזה ספק צריך בשביל כל המערכת, מה כ"כ קשה להבין פה?

אני אפנה אותך לעוד דיון בדיוק באותו נושא בפורום של Techpowerup:

http://www.techpowerup.com/forums/showthread.php?p=2364247

אותם מסקנות באופן לא כ"כ מפתיע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאסתי בכל הקישקושים שלך אתה טועה וחמור מכך מטעה, מי שסיים כיתה ה' מסתדר עם פעולות חיבור ולא נפל קורבן לדמגוגיה זולה

הבין שספק 400W איכותי יעשה את העבודה WITH ROOM TO SPARE

עוד גרף קטן מאתר זניח בשם xbitlabs

hd6800_power.png

אני את הדיון הזה סיימתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. להספק המומלץ לגבי ספק-הכוח מטעם יצרניות כרטיסי-תצוגה בד"כ אין הצדקה מעשית כלשהי - והוא משמש, לטעמי (ולא רק לטעמי), בעיקר כהגנה משפטית בעבורן.

ר' טבלת ערכים ממשיים לדוגמה - כאן.

1א. אתרי סקירות מקצועיים רבים עורכים את מדידות צריכת-ההספק שבסקירותיהם, ולרוב גם מציינים זאת במפורש, לפני ספק-הכוח בלבד (כלומר : בין ספק-הכוח, לשקע החשמל ; ולפיכך מהתוצאה יש לקזז את שיעור "הפחת החשמלי" הנובע מספק-הכוח עצמו, ואת צריכת-ההספק המשוערת של יתר רכיבי-המערכת - וכל מבחן לגופו (שכן לא בכל מבחן מוטל עליהם עומס זהה)).

2. למיטב ידיעתי ונסיוני, לערך ה-TDP המוצהר של -ראשיים ראוי להתייחס, ככלל, כאל הצהרה תכנונית כללית של היצרן לגבי אותה משפחת- - אשר אף לא אחד מהמעבדים שבה צפוי להגיע אליו.

ערך ה-TDP בפועל בד"כ יהיה עד כ-2/3~ מערך ה-TDP המוצהר הנ"ל - ולעיתים קרובות-יחסית אף הרבה פחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד גרף שלא מציג מצבי קצה... איך זה עוזר?

רק לציין שפה זה נטו הכרטיס לא במאמץ מלא

מה אתה מנסה להוכיח פה? שאם המערכת לא תהיה במאמץ מלא ואם מאמצים מאמץ חלקי רק את הכרטיס אז הספק ששמת מספיק? עם זה אני מסכים. אבל זאת לא הדרך לבדוק איזה ספק מתאים למערכת, זאת סתם בדיקה של צריכת חשמל באיזה משחק.

hw_joe אני עובר את ה TDP המוצהר למעבד במאמץ

אתה צריך להתייחס לזה שספק נחלש עם הזמן ונשחק מהר יותר ככל שהוא נמצא זמן רב יותר במאמץ ובמקביל לוח-אם וכרטיס מסך הופכים להיות מעט צרכנים יותר עם זמן כי יעילות הרכיבים יורדת, לא קונים ספק בשביל חודש חודשיים וגם לא בשביל שנה שנתיים

אתרי הסקירות אכן מציינים זאת אבל הם גם דואגים להמליץ על ספק מתאים, לא פעם הם ממליצים על ספק נמוך ממה שהיצרן ממליץ רק שבמקרה של ה 6870 ההמלצה היא על 500W

זה לא שאני אומר שהספק לא יריץ את המערכת, הוא פשוט ימתח לקצה וישים את המערכת בסיכון שילך ויגבר ככל שיחלוף הזמן.

אני אוסיף ציטוט שראיתי בפורום אחר שגם מסביר את העניין בצורה טובה:

I don't think you want to stress that that hard even if you can make it work. You will put added stress on the , which will reduce it's lifespan. Not to mention, if you kill the you may take other components with it. If I were you, I wouldn't run that card with anything less than a QUALITY 550w power supply.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראשית אציין כי טרם ראיתי ספק-כוח כלשהו ש-"נשחק",

ושנית, ככל שקיים פחת כלשהו בהספק ספק-הכוח לאורך השנים - יצרניות ספקי-כוח איכותיים מתכננות את מוצריהם מראש כך שההספק הזמין לא יפחת מההספק המוצהר לכל אורך-החיים הצפוי.

ולגבי תוכנות-בדיקה המספקות ערך "TDP בפועל" כלשהו לגבי - ככלל, לא ראוי להסתמך יותר מדי על ערך זה, בשל כך שהנו מבוסס על שיערוך גס-יחסית - ולא על נתונים מדוייקים, כמדומני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ככל שקיים פחת כלשהו בהספק ספק-הכוח לאורך השנים - יצרניות ספקי-כוח איכותיים מתכננות את מוצריהם מראש כך שההספק הזמין לא יפחת מההספק המוצהר לכל אורך-החיים הצפוי.

נכון, רק שזה נוטה להתפוצץ

ורכיבים כן צורכים יותר הספק עם השנים, הקיבול יורד לאורך חיי המוצר והוא נעשה לצרכן יותר

כך גם בספקי כח, לכן הספק של ספק יורד עם הזמן

מכאן כשאתה מרכיב מערכת שאתה רוצה שתחזיק כמה שנים טובות בלי החלפות ספקים באמצע או נזקים שעלולים להיגרם מספק שלא עמד בעומס, אתה צריך לקחת מקדם ביטחון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^ זאת לא היתה הכוונה

התכוונתי שאם עכשיו יש לך לוח-אם שנניח צורך מהמערכת עכשיו 50W, במשך הזמן הצריכה שלו תעלה בגלל שחיקת הקבלים, ירידה בקיבול וכתוצאה ירידה ביעילות וצריכת הספק גבוה יותר, כנ"ל גם כרטיס מסך וכל רכיב אחר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^ זאת לא היתה הכוונה

התכוונתי שאם עכשיו יש לך לוח-אם שנניח צורך מהמערכת עכשיו 50W, במשך הזמן הצריכה שלו תעלה בגלל שחיקת הקבלים, ירידה בקיבול וכתוצאה ירידה ביעילות וצריכת הספק גבוה יותר, כנ"ל גם כרטיס מסך וכל רכיב אחר...

לא שמעתי על זה. יש לך הוכחה לכך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...