מחשב למשחקים עד 2000 ש"ח - עמוד 4 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב למשחקים עד 2000 ש"ח

idanarieli

Recommended Posts

אתה אומר שמעבד זללן כמו I7 דור קודם +OC לא תרם בצורה משמעותית להספק המנופח? סבבה

לא, אני אומר שב IDLE אין כזה הבדל

אני אתן לך דוגמא מאצלי, תסתכל על המעבד שיש לי ועל ההספק שהוא צורך עכשיו, ב IDLE

אגב הוא ב OC על מתח של 1.42

i7pwr.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 75
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ההספק הכי גבוה נמדד עם Furmark, ואין לי כח לכל השאר

אבל Furmark מפעיל ת'ראד אחד על כ 40% ומעלה את הצריכה של המעבד ב 25W

רק לידע כללי, כשאני מאמץ את המעבד לגמרי אני מגיע מעל 170W

furi7.png

עכשיו כשהוכחתי לך את הטענה, אתה סוף סוף מסכים איתי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תסביר לעומק, איך זה יעזור בהסבר ש כרטיס מסך במקסימום+מעבד במקסימום הופכים 400W לגבולי?

הרי משחקים לא מאמצים את המעבד כמו תוכנה יעודית וגם לא את הכרטיס מסך, הם לא מדדים להספק מקסימלי של ספק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את קרייסיס אין לי אבל אחרי כמה דקות עם מטרו (אני מרגיש שפוט) המעבד הגיע למקסימום של 62.75W

הוא לא ממש מאמץ את המעבד, גם אתה לא שומע את המאוורר של המעבד מאיץ

בבקשה תאמין לי כי כל הקופי קאט פייסט אימג' שייק העלאה קישור ובשביל לספק הוכחה זה סתם סינג'ור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם ניקח את כל מה שאמרת כאמת צרופה, יוצא ש guru3d וכל שאר אתרי הסקירות או שקרנים או שהם לא יודעים למדוד

מן הסתם אף אחת מהאפשרויות אינה נכונה ועל כן כל הבדיקות הביתיות האלה לא היו שוות את זמן

ההקלדה שלי ושלך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם ניקח את כל מה שאמרת כאמת צרופה, יוצא ש guru3d וכל שאר אתרי הסקירות או שקרנים או שהם לא יודעים למדוד

מה שאתה אומר פה שאם אני אומר אמת אז הם משקרים ואם הם אומרים אמת אז אני משקר

אני מבין טוב טוב מה שאני קורא

על כל מקרה GURU יודעים למדוד מעולה ואפילו מצאתי לך ציטוט של מתודולוגית הבדיקה שלהם, זאת שהם מצאו בה מערכת עם 6870 צורכת 295W:

The methodology: We have a device constantly monitoring the power draw from the . We simply stress the GPU, not the processor.

וזה קו אחד עם מה שאני אמרתי לך עד עכשיו, העומס שהם בודקים הוא רק של הכרטיס מסך, אתה צריך לקחת בחשבון גם את המעבד ואת שאר הרכיבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^לא ממש, ההמלצה הזאת של שניצקי על ה RS400 עם 6870 חוזרת בהרבה ת'ראדים

יש פה הוכחות מפה עד הודעה חדשה למה זה גבולי וההמלצה ממשיכה, אני לא חושב שהדיון עקר אבל אני גם לא חושב שהוא יצליח להבין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...