חברה, המפרט של המחשב שלי - הצעות והארות התקבלו בבר - עמוד 3 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חברה, המפרט של המחשב שלי - הצעות והארות התקבלו בבר

Ewingum

Recommended Posts

• תגובות 48
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני מתחיל לפחד מה 8500.... נחליף?  :-/אני לא רוצה לוותר על הGOODIES במפרט

;D

WELL, עצות PLZ

:jump:

על איזה Goodies אתה מדבר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשבתי שאתה מדבר על יציאות וכניסות Video, לא על פיטשרים שיש לצ'יפ עצמו...

אז עזוב את זה, גם לGeforce 3 יש דברים דומים או מקבילים, זה לא עושה כ"כ הבדל, בעיקר שמפתחי משחקים, כמו מפתחי תוכנה מעדיפים ללכת עם הMain Stream, שזה כרגע כרטיסים של , ולכן הפיטשרים האלה בכלל לא יקבלו תמיכה בזמן הקרוב, בעיקר כשיש שאלה אם הכרטיסים של ATI בכלל יהיו מסוגלים להריץ משחקים שייצאו בעוד חצי שנה או כמה חודשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאור המצב בארץ, הכלייה המיותרת שלי (צריך רק אחת) ושבירת כמה חסכונות, אני קונה במקום הרדאון 3 TI 500, ללא לשנות את שאר המפרט :hat:

אז השאלה היא, איזה? יש LEADTEK בארץ? DELUXE/ELSA/HERCULES?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש Deluxe בפלונטר ופנדה,

אותו דבר לגבי ה-ELSA,

Leadtek יש רק לאקסלנט,

Hercules צריך להגיע בסוף החודש לפלונטר.

הבחירה הטובה ביותר תהיה ה-Hercules או ה-Leadtek, אך תצטרך לחכות...

אם אתה לא מעוניין לחכות - אני הייתי לוקח את ה- Deluxe, משום שה-ELSA הוא OEM, ויש לו רק TV-Out ו-DVI, לעומת אוסף השקעים שיש ב-, שאפילו זול ב-20 דולר, למרות של-ELSA יש פילטרים טובים יותר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ודרך אגב - אני הייתי לוקח ATP3 ו-Audigy זול יותר או Game Theater XP של Hercules, וכך לחסוך כמה מאות שקלים.

[עריכה]:

קנייה של ה- Deluxe תחסוך ממך את הקנייה של ה-FlyVideo המגעיל (עוד חיסכון גדול) ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1) ודרך אגב - אני הייתי לוקח ATP3 ו-Audigy זול יותר או Game Theater XP של Hercules, וכך לחסוך כמה מאות שקלים.

2)קנייה של ה- Deluxe תחסוך ממך את הקנייה של ה-FlyVideo המגעיל (עוד חיסכון גדול) ...

1) אין AUDIGY זול יותר :-/

2) נכון, אבל אני מוטרד מהפילטרים של אסוס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...