חייב עזרה דחופה, קניתי GTX570 הבוקר ותראו מה גיליתי.... - עמוד 3 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חייב עזרה דחופה, קניתי GTX570 הבוקר ותראו מה גיליתי....

kastro

Recommended Posts

• תגובות 59
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ומי בדיוק הוכיח לך ב-100% שנעשה בו שימוש?

מה זה קשור למה שאמרת מקודם?

שוב, האחריות היא לא חזות הכל, ללקוח מגיע מוצר חדש והוא צריך גם להרגיש שזה מוצר חדש.

ברגע שהוא רואה שהיו על המוצר מדבקות שהוסרו הוא חושד ובצדק.

אם היתה על הקופסה הודעה מטעם היבואן שהמדבקות הוסרו על ידו לצורך התאמה לישראל הוא היה מקבל את זה אבל במצב שנוצר לא מספיק לקבל את האחריות של החנות כערובה לכך שהמוצר חדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה קשור למה שאמרת מקודם?

שוב, האחריות היא לא חזות הכל, ללקוח מגיע מוצר חדש והוא צריך גם להרגיש שזה מוצר חדש.

ברגע שהוא רואה שהיו על המוצר מדבקות שהוסרו הוא חושד ובצדק.

אם היתה על הקופסה הודעה מטעם היבואן שהמדבקות הוסרו על ידו לצורך התאמה לישראל הוא היה מקבל את זה אבל במצב שנוצר לא מספיק לקבל את האחריות של החנות כערובה לכך שהמוצר חדש.

מסכים איתך ב- 100%. בדיוק ככה הרגשתי.

טוב חברים עדכון לגבי עניין הריצוד בזמן בדיקת 2011

הבעיה נפתרה ואתם לא תאמינו איך ......

למחשב מחוברים ב-DVI שני מסכים של DELL .

המסך הראשי הוא U2410 עם פאנל של IPS

ברגע שהפכתי את המסך הראשי לדל השני והרצתי את התכונה הכל פתאום עובד מעולה.

ב-dell U2410 התוכנה לא ממש עובדת באופן תקין. מוזר נכון?

בכל מקרה כנראה ששני הכרטיסים תקינים וללא בעיה.

ולכל אחד מכם שעזר לי בנסיון לפתור את הבעיה תודה אחת גדולה.

אגב, למרות שהכרטיס הראשון מסבתר שהיה תקין אני עדיין מרוצה ולא מצטער שהחלפתי אותו ב-ASUS

תגידו, תוצאה של 4850 ב- 2011 סבירה או נמוכה?

תודה רבה.

Kastro

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חייב לציין משהו, אנשים כאן ממהרים להכפיש חנויות כאילו מינימום מדובר בעסק שחור

תרגעו, אם מדובר במוצר שמעניקים לו את האחריות המלאה המוקנה בתקנון והוא עובד כמו שהוא צריך לעבוד מבחינתכם גם מדבקה של סמיילי על הכרטיס לא צריכה להדאיג אתכם.

זה בטח צריך להדאיג. אם הכרטיס הוא refurbished, וזה מה שאומרים המדבקות שהוסרו. זה אומר שהיבואן החליט להרויח על חשבונך.

זה שיש אחריות מלאה לא אומר שאתה צריך לקבל משהו שעבר שימוש ואח"כ תיקון. ידוע שמוצרים אלו הרבה פחות אמינים ממוצרים חדשים, והסיכוי שיתקלקלו (גם בתקופת האחריות וגם בתום התקופה) ויגרמו לעוגמת נפש ללקוח, הרבה יותר גבוהים מהסיכוי בכרטיסים חדשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מהנסיון שלי, מדבקות בדרך כלל באמת הושמו על כרטיסים מתוקנים. שני (שונים) שהוחלפו ע"י KSP, חזרו עם מדבקות עליהם.

אני מניח שהמדבקות שטושטשו הן של הסיריאלי של הכרטיס, אתה יכול לפנות ליצרן עם הסיריאלים הללו ואולי הם יוכלו להגיד אם מדובר בכרטיסים מתוקנים, אם כן, הרי שמדובר פה בשיטת ה"מצליח" ועל פותח הת'רד זה לא עבד, לך תדע על כמה אחרים כן. אני לא מאמין אבל שהחנות עצמה לא מודעת במקרה כזה.

אופציה אחרת היא שהמדבקות שהוסרו מכילות מידע לגבי למי נמכר הכרטיס ע"י היצרן, ואז אם זה לא יבוא רשמי אפשר לאתר את מקור הכרטיסים - זה אומר יבוא עקיף וזה אומר שהאחריות שתקבל בדרך כלל מגיעה מהחנות, ולא אחריות יבואן, מה שאומר בדרך כלל תנאי אחריות יותר שרירותיים.

אני בסופו של יום הולך פה עם המסקנה של פותח הת'רד, אין קיצורי דרך, אתה מקבל בדיוק מה שאתה משלם עליו, ולכן הבחירה במחיר הנמוך ביותר לא בהכרח משתלם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים, פניתי לפני יומיים ל- העולמי עם הסבר מדויק על כל הסיפור.

הרגע קבלתי תשובה:

Thank you for your kindly mail and inquiry. About the issue you mentioned, since different countries may have different stickers in the VGA card, we suggest you contact with your original supplier for further assistance.

If you still have any further question or suggestion about our products/service, please do not hesitate to contact us. We will try our best to help you resolve the problem ASAP.

בקיצור..... חיפפו אותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם טיפ קטן, אחרי שקונים כרטיס מסך חדש להתסכל על החיבור שלו(PCIEX) ולראות אם נעשה בו שימוש.

צודק הבעיה היא שאתה לא ממש יכול לפתוח שקיות ארוזות לפני שאתה משלם.

יש אמונה בסיסית שאתה קונה מוצר חדש שהוא באמת חדש. לא תמיד זה עובד מסתבר.

בכל מקרה למדתי שעור טוב איך להפחית את הסיכונים בכדי למנוע מקרים כאלה בעתיד.

מה שכן בעקבות כל המקרה "הרווחתי" כרטיס באיכות מדהימה ואני לא מצטער לרגע.

זה לא להאמין, הכרטיס עובד ואני לא שומע כלום. שקט בטרוף..... וגם לא מתחמם. שווה את התוספת של 290 ש"ח.

מחכה כבר לסוף חודש אוקטובר 2011 ל- BF3 בכדי לראות איך התמודד הכרטיס עם הגרפיקה הכי מרשימה שראיתי עד היום.

Pre Order כבר נעשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק הבעיה היא שאתה לא ממש יכול לפתוח שקיות ארוזות לפני שאתה משלם.

יש אמונה בסיסית שאתה קונה מוצר חדש שהוא באמת חדש. לא תמיד זה עובד מסתבר.

בכל מקרה למדתי שעור טוב איך להפחית את הסיכונים בכדי למנוע מקרים כאלה בעתיד.

מה שכן בעקבות כל המקרה "הרווחתי" כרטיס באיכות מדהימה ואני לא מצטער לרגע.

זה לא להאמין, הכרטיס עובד ואני לא שומע כלום. שקט בטרוף..... וגם לא מתחמם. שווה את התוספת של 290 ש"ח.

מחכה כבר לסוף חודש אוקטובר 2011 ל- BF3 בכדי לראות איך התמודד הכרטיס עם הגרפיקה הכי מרשימה שראיתי עד היום.

Pre Order כבר נעשה.

יש מצב לתמונה לראות אותו יושב על הסלוט אני רוצה לדעת אם בעתיד יהיה מקום להכניס עוד אחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בודקים את הכרטיסים במפעל אז מן הסתם אתה תראה סימנים בכל כרטיס שנבדק

בודקים אותם בלי שתהיה חריטה כמו שעושה חריץ PCIEX, תאמין לי שאני פותח הרבה כרטיסים חדשים מהקופסא בשבוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...