1+1 על מוצרי לוג'יטק ברשת איפוס דיפו חזר!!! - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

1+1 על מוצרי לוג'יטק ברשת איפוס דיפו חזר!!!

דנדן

Recommended Posts

גם אני. כמה עולה?

אני מחפש רמקולים טובים בסיגנון ה - Z-5500

מחפש גם. לפי מה שאני יודע יש את המחליפים Z906. ראיתי ב- KSP ב- 2500 ש"ח לא יודע אם הגיע ל דיפו. אם יש ברמה זהה מצתרף לקנייה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבצע חסר טעם.

סתם מכיריחים אותכם לקנות בכוח מה שאתם לא חייבים כך.

עדיף לקנות את המוצר הבודד שאתם צריכים במקום זול יותר (אייבורי \ KSP).

במידה במקרה יש בדיוק 2 מוצרים שאתם באמת התכוונתם לקנות - זה אכן טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יש לך את האנרגיה, הזמן והכוח למצוא מישהו שחושק במשהו מאוד ספציפי (מוצר של לוג'יטק בדיוק במחיר של המוצר שאתה מחפש), במקרה גם גר לידך ובמקרה גם ירצה ויצא שהוא ילך איתך לקנות את המוצר - לבריאות ובהצלחה. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצאתי באתר שלהם את המערכת Z506. בגדול אני מחפש משהוא ברמה של Z5500 והבנתי שהמקבילה כיום היא Z906 אבל אני לא רואה באתר שלהם שיש אותה. מישהוא יכול להגיד אם היא טובה? ואם כן מישהוא מצתרף לקנייה באזור חולון בת ים ראשון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצאתי באתר שלהם את המערכת Z506. בגדול אני מחפש משהוא ברמה של Z5500 והבנתי שהמקבילה כיום היא Z906 אבל אני לא רואה באתר שלהם שיש אותה. מישהוא יכול להגיד אם היא טובה? ואם כן מישהוא מצתרף לקנייה באזור חולון בת ים ראשון?

יש לי את ה-5500, שקניתי לפני כמה שנים לסלון, ומרוב שהיא טובה, כשהמחיר ירד ל-1200 ש"ח קניתי גם סט לחדר השינה.

ממה שקראתי בפורומים ה-z906 טובה, אבל לוג'יטק התקמצנו ובתכל'ס הביאו מערכת שנחותה מהקודמת ברוב הפרמטרים.

למעשה כל הדור הזה של הרמקולים הטובים שלהם פחות טוב מהקודם, עד כמה שזה נשמע עצוב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי את ה-5500, שקניתי לפני כמה שנים לסלון, ומרוב שהיא טובה, כשהמחיר ירד ל-1200 ש"ח קניתי גם סט לחדר השינה.

ממה שקראתי בפורומים ה-z906 טובה, אבל לוג'יטק התקמצנו ובתכל'ס הביאו מערכת שנחותה מהקודמת ברוב הפרמטרים.

למעשה כל הדור הזה של הרמקולים הטובים שלהם פחות טוב מהקודם, עד כמה שזה נשמע עצוב...

לצערי שהמחיר ירד ל 1200 ש"ח התמהמהתי לקנות ועד הים אני מיצתער על כך :'( :'( :'(

חושב למכור אחת אולי ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קפצתי לאופיס דיפו הקרוב ובררתי לגבי מערכות 5.1:

יש להם את ה- Z506 במחיר של 700 ש"ח שזה יוצא 350 ש"ח ליחידה.

יש להם גם את ה- X530 במחיר של 500 ש"ח שזה יוצא 250 ש"ח ליחידה.

שניהם במחיר בן זונה להכי זול בזאפ שיש. השאלה מי יותר טובה ובכמה הם נופלים מה- Z5500? אגב את ה- Z5500 ואת ה- Z906 הם לא מוכרים וכנראה גם לא בעתיד הקרוב. המבצע הוא עד ה- 28 לחודש. מישהוא מצתרף לקנייה באיזור חולון בת ים או ראשון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...