אם איזה תוכנה אפשר להריץ אבחון לזיכרונות - עמוד 3 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אם איזה תוכנה אפשר להריץ אבחון לזיכרונות

shahar91

Recommended Posts

צריך להתקין את הקובץ המצורף ל- DOK וככה הוא בעצם יהפוך ל- BOOTABLE

http://hwzone.co.il/downloads/diagnosis/diagnostics/?download=420&section=666&version=458

ואני צריך לשנות דרך הbios בשביל שיקרא לי את הUSB במקום דיסק מהכונן DVD?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תנסה אחד מהם... העיקר שיעלה דרך הDOK.

תגיד אני צריך משהו נוסף כדי להשתמש בUSB בתור bootable? כי אני פשוט התקנתי את התוכנה על הUSB וזהו וראיתי עכשיו שיש את המדריך הזה

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=389258.0

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עליתי על משהו כרגע - יש מצב אולי הכרטיס טלוויזיה שלי עושה בעיות במחשב.

יש לי כרטיס מסך מדגם Hauppauge WinTV PVR 150 או 500 וכמו שידעו יש איתו בעיות במערכות הפעלה של 64bit והם לא עובדים אם יש מעל 4GB - כלומר צריך להגביל או לסדר (המדריך של הפורום לא עובד לי).

עכשיו ניסיתי לעשות איזה משהו שהציעו באינטרנט (כמובן לא עבד בסוף...) וניסיתי להגדיר את שידור הטלוויזיה ושמתי לב לתקיעות מטורפות שכמעט תקעו לגמרי את המחשב -שקרו לי בעבר אז חשבתי אולי הכרטיס מסך עושה את הבעיות במחשב? אולי הוא בכלל לא תקין במערכת הפעלה של 64bit?

תעקוב אחרי המדריך. מה זאת אומרת "התקנתי"? זה קובץ תמונה...

אני לא מצליח להוריד את הקובץ מהשרת שהם נותנים. יש מצב לסדר שרת אחר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש אופציות אחרות בשביל להריץ בדיקות על המחשב חוץ מהתוכנה הזאת שצריך להריץ עם עליית המחשב?? אני לא מצליח להפעיל אותה דרך הUSB, אין לי כוח להעסק עם זה יותר ואין לי דיסק.

היום לצערי קפאה לי המחשב 3 פעמים וזה מתחיל להדאיג אותי מאוד.

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מתכוון לכרטיס . תסיר אותו רק לשם הבדיקה.

בכל מקרה יש שיטה בה אתה מגביל את הזיכרון ל-3.99GB.

תנסה שוב להוריד, לי זה עובד.

אני יודע דרך הmsconfig עשיתי את זה ואחרי איזה חודש שמתי לב שזה עושה לי 3.3GB ולא 3.9GB. אני יבדוק טוב... בכול זאת מה המספר המדיוק שאתה נותן לו אחי? 3.99?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין המחשב שלי הגיע למצב קטסטרופלי הוא נתקע לי מאז ההודעה עוד איזה 3 פעמים ובפעם האחרונה הוא לא רק קפאה אלא עשה קולות מטורפים מהרמקולים. בבקשה עזרה !! מה אני יכול לעשות? :s05:

בקשר לכרטיס -זה לא עובד לי הקטע של הגבלת הזיכרון כי זה פשוט מוריד את זה אוטומטי ל3.3 או 3.25.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחקתי את הדרייבר.

מאתמול ב10 בלילה המחשב לא נכבה אולי הוא מתחמם יותר מדי משום מה? כי שמתי אליו מאוור כמה שעות בגלל שהרגשתי שהלוח אם חם (לא יצא לי לגעת בו אף פעם). יום לפני זה המחשב היה מכובה אז ממש מוזר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...