אם איזה תוכנה אפשר להריץ אבחון לזיכרונות - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אם איזה תוכנה אפשר להריץ אבחון לזיכרונות

shahar91

Recommended Posts

פעם השתמשתי בOCCT אבל הוא אומר שהוא לא תומך בכרטיס מסך שלי אז האפשרות של הMEMTEST בDisable.

בכול מצב אני מהמר שיש רכיב במחשב שעושה בעיות במחשב שלי ורציתי לדעת אם אני יעלה פה בדיקות תוכלו לעזור לי?

הרצתי בדיקה בOCCT של CPU הינה: http://www.mediafire.com/?n53ac6san5brfn2

רציתי לדעת אם יש משהו חריג?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יש לך את memtest תוכנה מעולה לאיבחון של הזיכרון יש סיבה מסויימת שאתה רוצה לעשות בדיקה לזיכרון?

כן אחי פרסמתי . הרצתי בדיקה בOCCT של CPU הינה: http://www.mediafire.com/?n53ac6san5brfn2

אני פשוט לא מבין כלום בתוכנות של הבדיקות האלו :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה גם יכול להיות זיוף של התוכנה בגלל זה מומלץ לבדוק עם ספק אחר תקין - תלווה ספק מחבר/שכן

ועוד לא פירטתה את הסימפטומים של המחשב

הסימפטומים היום תקיעות פתאומיות של המחשב כלומר אתה רואה את הצג של המחשב (של הווינדוס) אבל הכול קפוא, היו לי כמה פעמים בודדות מסכים כחולים שרשום בהם Damage אבל זה לא קרה כבר שובעים+. כעקרון כרגע שומעים תקיעות קטנות ומעצבנות בזמן שאני על המחשב מפעיל שירים ולפעמים גם סרטים - מה שאני עושה בעצם זה הפעלה מחדש וזה מפסיק לכמה זמן ואז חוזר.

ניסיתי כמה פעמים למחוק את הדרייבר של הכרטיס מסך ולהתקין ידני/למנהל המשימות של , ניסיתי להתקין ידני דרייבר של הכרטיס מסך.

חוץ מזה הספק כוח אצלי שנה וחצי שזה ממש לא הרבה זמן ורציתי לדעת למה התכוונתה בתוכנה מזוייפת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוכנה מזייפת משמע לא מציגה את המצב כפי שהוא באמת

אם המחשב קופא והפתרון הוא איתחול אני ממליץ:

1. להריץ בדיקה מלאה לדיסק/ים קשיח באמצעות התוכנה של יצרן הדיסק.

2. בדיקה לזכרונות באמצעות התוכנה MEMTEST במשך לילה שלם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוכנה מזייפת משמע לא מציגה את המצב כפי שהוא באמת

אם המחשב קופא והפתרון הוא איתחול אני ממליץ:

1. להריץ בדיקה מלאה לדיסק/ים קשיח באמצעות התוכנה של יצרן הדיסק.

2. בדיקה לזכרונות באמצעות התוכנה MEMTEST במשך לילה שלם.

אני לא יכול לבחור באופציה של MEMTEST בגלל שהוא לא שהתוכנה לא תומכת בכרטיס מסך שלו או משהו כזה.... אפשר לעשות אולי עם EVEREST?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן

אין בעיה תודה אחי

אני בינתים מריץ בדיקה על הכוננים קשיחים שלי של הWD- הרצתי בדיקה חכה והוא לא מצא כלום אז אני מרציץ בדיקה מורכב אבל יקח עוד 4 שעות.

אני מריץ בנוסף בדיקות של הווינדוס לגילוי שגיאות וסקטורים פגומים - לפני שבועים היה לי תקיות פגומות בכונן החיצוני שלי ותקנתי אותו בזכות הווינדוס 7.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...