הצעות למחשבים - עמוד 3 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הצעות למחשבים

לביא2112

Recommended Posts

• תגובות 52
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

באמת שאני לא מבין למי מישהו עדיין טורח להגיב בדיונים של מר לביא. הבנאדם לא יודע מה הוא רוצה, לא מסוגל להקשיב, ובעל בעיות קשות בהבנת הנקרא. לביא, החלטת לפחות האם אתה רוצה נייח או , או שאת זה אתה מתכוון לעשות אחרי עוד 10 עמודי דיון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיין לא החלטתי אני רוצה לדעת הפרש מחירים והפרש יכולות ואז אני יחליט כרגע עדיין אני לא יודע את כל הפרש היכולות שחשובים לי בין המחשב שאני מתלבט לבין המחשב נייח לכן אני צריך תשובות לשאלות אז בבקשה לענות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת שאני לא מבין למי מישהו עדיין טורח להגיב בדיונים של מר לביא. הבנאדם לא יודע מה הוא רוצה, לא מסוגל להקשיב, ובעל בעיות קשות בהבנת הנקרא. לביא, החלטת לפחות האם אתה רוצה נייח או נייד, או שאת זה אתה מתכוון לעשות אחרי עוד 10 עמודי דיון?

החלטתי לקנות נייח ואם יש הצעות למארז יותר זול שיתאים למחשב שבנו בעמוד הראשון ואם לא אז משהו בכמעט אותו מחיר רק יותר יפה .

דרך אגב אני שינתי את הכונן קשיח לשתי Samsung 500GB Sata II 16MB SpinPoint F3 !

ואולי ישנה את שני כרטיסי הזיכרון לשני Kingston 4G 1600 HYPER X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש הצעות למארז יותר זול שיתאים למחשב שבנו בעמוד הראשון ואם לא אז משהו בכמעט אותו מחיר רק יותר יפה .

דרך אגב אני שינתי את הכונן קשיח לשתי Samsung 500GB SATA II 16MB SpinPoint F3 בשביל גיבוי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר אין את הדיל הזה יותר ב TMS. עכשיו יש את המארז הזה + ספק 500W ב 480 ש"ח או 600W ב 50 ש"ח יותר וצריך להוסיף לו עוד מאוורר קידמי.

זה דיל דיי זול למארז איכותי + ספק, לגבי יפה זה עניין של טעם וכל אחד והטעם שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע איך להתעסק עם זה אז אתה יכול בבקשה לתת לי קישור לכל מה שאני צריך למחשב וגם בבקשה תיתן לי עוד כמה אפשרויות יותר זולות או קצת יותר יקר שיתאים למחשב שלי עד 600 ש''ח .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...