בזק בינלאומי - מסלול גיימר עדיין קיים או שזה עבר מהעולם? - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בזק בינלאומי - מסלול גיימר עדיין קיים או שזה עבר מהעולם?

Thant

Recommended Posts

מדובר על מהירות 10 מגה.

פשוט כרגע עם הספק הנוכחי שלי הלאג בשרתי משחק בארה"ב הוא בלתי נסבל ומחפש פתרון לבעיה.

מחר אני אתקשר אליהם, אבל תהיתי עם הדבר הזה עדיין קיים או שכבר לא כי לא צריך אותו יותר לפינגים נורמלים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי Thant

מסלול הגיימר שלנו עדיין קיים.

אשמח לדאוג לחזרת נציג עם פרטים נוספים בנושא.

במידה ואתה מעוניין שלח את הפרטים הבאים למייל שבחתימה שלי, או בהודעה פרטית:

שם מלא, שם משתמש בבזק בינלאומי או מספר ת.ז של הלקוח, מספר טלפון ושעות נוחות לחזרה.

לוטם בינלאומי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בגיימר של בינלאומי. הפינגים לארצות הברית עדיין גבוהים, באזור ה 300-400. אין מה לעשות, או שמשחקים באירופה או שסובלים בשקט.

הפיזיקה לא מאפשרת לקבל פחות מ-60 מילישניות לארה"ב וזה בהנחה שמדובר בקו ישיר אווירי מישראל לניו יורק.

במציאות לא רק שאין קו אווירי ישיר, אין גם קו ישיר, ויש לפחות 10 ראוטרים בדרך (יותר קרוב ל-20 ללקוח פרטי). גם אם לכל אלו לא היה זמן עיבוד פאקטות, עדיין לא היה ניתן לקבל פחות מ-100 רק בשל אורך הכבל. אבל מאחר ויש, ואתה לקוח פרטי וחולק את הקו עם עוד מיליונים כמוך באופן ראליסטי אתה לא אמור לצפות לפחות מ-170-180 לחוף המזרחי.

את מוכנה להסביר למה אתם גובים תשלום נוסף על רוחב פס המגיע ללקוח מעצם החבילה שהוא רכש אצלכם? למה אני אם יש לי חשבון של 12Mbps (ויש לי) יכול לקבל אצלכם רק 300-400KB/s לחו"ל (וזה באמת מה שקבלתי) וכאשר עברתי לגיימר המהירות עלתה ל-1.2MB/s כאשר מדובר באותו אתר\תוכן ואותה שעה. הרי רוחב פס יש, עובדה שעם אני מקבל אותו. המסקנה המתבקשת היא שאתם מגבילים בכוונה אנשים שלא משלמים לכם "פרוטקשין".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע מה ההבדל מבחינת מהירות בין שני המסלולים השונים כי לא ניסיתי, כשהייתי באקספון תמיד קיבלתי מהירות מקסימלית כשזה היה אפשרי. אבל הפינגים למשחק היו מאד מאד גבוהים.

הצטרפתי אתמול לגיימר של בב"ל והפינגים כרגע לשרת שנמצא במרכז ארה"ב (אוסטין טקסס) עומדים על 170-180ms.

אבל אין ספק שהצורך בתשלום נוסף בשביל לקבל פינגים נורמלים למשחקי רשת מאד מעצבן, לא חושב שיש כזה דבר אצל ספקיות בחו"ל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל אין ספק שהצורך בתשלום נוסף בשביל לקבל פינגים נורמלים למשחקי רשת מאד מעצבן, לא חושב שיש כזה דבר אצל ספקיות בחו"ל.

ספקיות בחו"ל (אני מניח שעבורך חו"ל מסתכם בארצות הברית) מתמודדות עם מציאות שונה לחלוטין.

הן לא צריכות לדאוג לפינגים נמוכים לשרתים במדינות מרוחקות בקצה השני של העולם, כי זה לא מעניין את הלקוחות שלהן. ארצות הברית מספיק גדולה כדי שיהיו מספיק שרתי משחקים בתוך המדינה, וכידוע התשתית בתוך המדינה היא דבר הרבה יותר זול וקל לתפעול (התשתית הפנים-ארצית בישראל מצוינת, ובממוצע כנראה אפילו יותר טובה מאשר בתוך ארה"ב).

סתם בשביל הקטע, כמה תוצאות של פינג מבית טיפוסי באזור אטלנטה לכמה שרתים מרוחקים (לא שרתי משחקים) בישראל וביפן.

hwzone.co.il: min=178, max=365, avg=264
walla.co.il: min=175, max=370, avg=249
goo.ne.jp: min=197, max=485, avg=292

אין קסמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...