סוף סוף קונה את המחשב החדש, חוות דעת והמלצות אחרונות - 4500~ לגיימינג. - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סוף סוף קונה את המחשב החדש, חוות דעת והמלצות אחרונות - 4500~ לגיימינג.

danvis

Recommended Posts

• תגובות 74
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תודה רבה על התגובות כולם!

אני סגור כמעט על הכל. הדבר היחיד שנשאר לי זה להחליט על המארז ולהחליט על כ.מסך.

כ.מסך - יש את ה-GTX570 OC של ג'יגהבייט ב-200 ש"ח יותר, שאני יודע שהוא לא משתלם מבחינת יחס עלות/תועלת והוא זורק את האוויר ישירות לתוך המארז, אבל אפשר לעשות לו OC מכובד מאד ולהאריך את חיי השירות שלו בעוד איזה חצי שנה - מה שיידחה שדרוג עתידי, מה שאני מעדיף.

מבחינת מארז - ההתלבטות האחרונה היא בין ה-K60 לבין ה- 900. אני חושב שגם מבחינת קירור וגם מבחינת רעש שניהם יחסית דומים. היתרון מבחינת ה- זה שיש לו מארז "שונה" (נגדיר את זה ככה) ואני כן מחפש משהו כזה אחרי ש-3 שנים הייתי צריך להסתכל על מארז שמרני מאד של CM690. ה-K60 מציע איכות בנייה מעולה, מרווח יותר עם סידור כבלים טוב יותר ומערכת Tool-Less מעולה אבל החיסרון המרכזי שלו בעיניי זה המראה המאד סולידי שלו (לפחות בעיניי).

אני חושב שאני אקח את 2 השאלות האלה לפורומים של כ.מסך/קירור ופורומים של ונראה מה הם אומרים. מעבר לזה, הרבה תודה לכולם על כל התגובות הבונות!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי הלוח - עם האסרוק אנשים הגיעו ל-4.9 בלי בעייה.

מחזק!

לפותח הנושא, עדיף לך ללכת על ASROCK, לוח מאוד איכותי מבחינת OC.

מה גם שיש לו EFI BIOS (ביוס גראפי), בתור אחד שמשתמש בזה, זה ממעולה!!

כדאי לך!

כמה שינויים חבר'ה אחרי שדיברתי עם גיא מ-RSM.

הוא המליץ לי בגזרת המארז ללכת על ה-NZXT H2 שהוא אמר שגם מבחינת שקט וקירור הוא מעולה, ומה גם שה- 900 הוא צר ולא נוח לעבוד בתוכו.

מבחינת ספק הוא המליץ לי ללכת על ה- Neo Eco 620, שהוא דומה בכל דבר ל-Seasonic M12 מלבד זה שהוא חצי מודולרי וזול הרבה יותר (אצל RSM).

מבחינת כ.מסך, הוא אמר לי שה-TwinTech מגיע עם הקירור של GTX480, שהיה חם הרבה יותר מהכרטיסים מהדור החדש ולכן מבחינת OC וקירור במאמץ, הוא יתפקד יותר טוב מקירור רפרנס - מישהו שמע על זה ויכול לאשר לי את זה?

מה אתם אומרים?

מאשר את זה ב-100% לגבי הכרטיס (בתור אחד עם GTX570 של PNY), וגם לגבי הספק כוח.

לגבי המארז אני לא כ'כ בטוח.

אבל אני לקוח מרוצה של גיא מ-RSM, אז אני מאמין לו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה היית ממליץ ב-200 שקל? ואיך אפשר להגיע ולעקוף את הכרטיס המומהר עם כרטיס רפרנס?

יש לא רע של scythe ששגחתי את שמו ויש את הaccelero xtreme. גם בלי משופר ניתן עם OC להגיע לתדרים גבוהים

יותר מאשר ה-OC מהמפעל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש קירור לא רע של scythe ששגחתי את שמו ויש את הaccelero xtreme. גם בלי קירור משופר ניתן עם OC להגיע לתדרים גבוהים

יותר מאשר ה-OC מהמפעל.

אתה מתכוון לקירור הזה: http://www.rsm.co.il/Product.aspx?productid=1689 ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שה-OC של המפעל לא מעניין אותי, מעניין אותי הקירור המשופר שהם שמו על הכרטיס. את ה-OC אני אעשה בעצמי.

אצל RSM ראיתי את ה-Schyte Mushashi וה-Accelero s1 rev 2, כמו כן יש את ה-Durob וה-VF1000 - אבל לפי דעתי אף אחד מהם לא מתאים לGTX 570. תקנו אותי אם אני טועה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי מושג אם מתאים אם אם לאו.

העניין שאתה מתכנן לבצע OC לבד רק מחזק את הטענה של לחסוף בכסף ולקחת את הכרטיס הזול ביותר. אם ההפרש בינו לבין גרסה עם

קירור משופר היה כמה עשרות שקלים, ניחא. כמו שאמרתי, גם עם סטוק תוכל להגיע ל-OC גבוה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסקאוט הוא מארז צפוף מאד, ואני מעדיף שיהיה מרווח יחסית בשביל האוויר לצאת ולהיכנס. מה גם שלמרות שהוא לא מרעיש במיוחד, אי אפשר להגיד עליו שהוא מארז שקט.

הוא אמנם קטן יחסית, אבל זה לא דבר שקובע עד כמה הוא מקורר, ראה השוואה עם HAF 922(חתיכת גודל) http://www.overclockersclub.com/reviews/cooler_master_storm_scout/5.htm

מה גם שבמחיר שלו אפשר לקחת בנוסף 2 מאווררי 120 שקטים יותר.(למרות שברירת המחדל גם שקטים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב RSM יש אופציה מאוד מעניינת עם ה TT XASER FULL TOWER מאוד איכותי - ענק ששוקל 18 KG ואמור להגיע עם כמה מאווררי 140 שקטים מאוד (16DB MAX) - יצא לי להרכיב על אחד כזה והוא מאוד איכותי ומרווח (היה נמכר באזור ה 800 שח..) וב 413 ש"ח לדעתי זאת מציאה ! כל עוד העיצוב המוחצן משהו לא מרתיע אותך (יש כאלה שדווקא זה עושה להם את זה..)

http://www.thermaltakeusa.com/Product.aspx?C=1303&ID=1421#Tab1

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאיה - בהחלט, אבל הסיבה שהוא כזה זול זה שהמארז הזה ספציפי מגיע רק עם מאורר 120 אחד, אם תחבר את שאר המאוררים זה יגיע לאזור ה-700.

חבר'ה, איך ה- Elements G? לפני שאתם מתחילים לשרוף אותו - אני יודע שמדובר ב-TT ובד"כ המארזים שלהם מצועצעים, מאיכות נמוכה ומרעישים - אבל סדרת ה-Elements אמורה להיות משהו אחר. קראתי באזור ה-15 ביקורות עליו ביומיים האחרונים (מילואים, היה הרבה זמן), ובכולם שיבחו את ההרכבה שלו ואת יכולות הקירור שלו (ואתרים כמו OOC CLUB, HARDWARE'S SECRET, BITTECH).

הדבר היחיד שלא הצלחתי להבין זה אם הוא שקט או לא. ביקורת אחת אמרה שהוא לא שקט ויש זמזום קל מהמאוררים, ביקורת אחרת אמרה שהוא שקט לחלוטין. המאוררים אמורים להיות חרישיים, ה-200 בין 12-14DBA וה-230 13-15DBA שזה כלום! מישהו עמד ליד המארז הזה שהחוגה של המאוררים עומדת על הכי נמוך ויכול להגיד לי אם הוא באמת מרעיש או לא?

שקלתי גם את ה-CM Storm Sniper המדהים - אבל הגרסא שמיובאת לארץ היא ה-Black ולא Black Edition ככה שאין את המאורר צד וראיתי ביקורות שבלי זה הכרטיס מסך מגיע לטמפרטורות ממש גבוהות. אני טועה בקשר ל-Black Edition?

קראתי גם על ה-HAF 922, אבל הוא מגיע שוב בלי מאורר צד ובלי פילטרים כמעט, מה שמוריד לי ממנו.

RONG - ה-PHANTOM מארז מדהים, אבל הוא באמת שווה לעלות לאזור ה-650 בשבילו? מה אתם חושבים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי כן שווה את המחיר

מבחנית אפשרויות קירור שהן 7 מאווררים ואבזור מצויין

מה גם שסירקולציה מצויינת ועיצוב יפה

בדקתי הרבה ולדעתי הוא הכי שווה במיוחד לריבוי כרטיסים וחום עודף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...