הארד דיסק חיצוני לא מזוהה בוינדוס 7 - עמוד 2 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הארד דיסק חיצוני לא מזוהה בוינדוס 7

maayan12

Recommended Posts

• תגובות 34
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כדאי שתנסה לשחזר את המחיצות באמצעות TestDisk. תוריד את קובץ ה-ISO, תצרוב אותו על דיסק כ-Image (לא כ-DATA) ותעלה את התוכנה משם.

מדריך מפורט המסביר כיצד לבצע את התהליך שלב אחרי שלב תוכל למצוא כאן.

יש באתר התוכנה מדריך מפורט למדי. פשוט תעקוב אחרי השלבים

כמו כן, ולמרות שזה לא עוזר עכשיו (כמו תמיד במקרים האלה), וללא כוונה לזרות מלח על הפצעים כמובן, דאג תמיד לגיבוי המידע. אין לזה תחליף ולא ניתן להדגיש במילים עד כמה שזה חשוב--וכשיש חומר רגיש/חשוב זה אפילו חיוני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

תודה רבה על המדריך!

אבל יש לי בעיה קטנה עם התוכנה...

רשום לי שהוא מזהה את הארד דיסק שלי שהוא 2 טרה,

והארד דיסק שלי הוא 500 ג'יגה.

רשום שם ששחזור מוצלח תלוי בזיהוי המדוייק של הקיבולת של הארד דיסק.

אז עדיף לי להריץ אותו בכל מקרה?

במידה ואני מריץ אותו בכל מקרה זה יכול לעשות שינוי בלתי הפיך להארד דיסק?

כי במידה וזה לא יעבוד ויצליח במלאו אני ארצה לתת אותו לחברת שחזור... ואני רוצה לדעת אם זה יעשה בעיות הפעולה הזאת.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי את השאלה. אתה בטוח שבחרת בכונן הנכון (אם יש לך יותר מאחד)?

תעבוד לפי המדריך. ברגע שביצעת ניתוח (Analyze) של הכונן הלא מזוהה אתה אמור לראות מה התוכנה מאתרת. איזה גודל מחיצות ובשלב מאוחר יותר אפילו תוכל לעיין בקבצים. אם זוהו מחיצות בגודל הנכון ואתה רואה שכל הקבצים שלך שם אז תמשיך בפעולת השחזור כי סביר להניח שהיא תחזיר את הכונן למצב שמיש.

בכל מקרה אחר אל תבצע פעולות מיותרות על הכונן.

וכן, יש סיכוי שכל פעולה שתבצע ושלא תצליח או שתצליח חלקית תמנע או תקשה על חברת השחזור לשחזר את המידע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני נמצא בשלב השני של המדריך:

הוא מזהה לי את ההארד דיסק הפנימי של המחשב ואת החיצוני (הבעייתי).

אך את ההארד דיסק החיצוני הוא מזהה בתור 2 טרה ולא 500 ג'יגה.

ומתחת ישנה הערה (ניתן לראות במדריך) שזיהוי של הקיבולת האמיתית יגרום לשחזור מוצלח.. (בתרגום מעפן ביותר (: )

השאלה שלי האם להמשיך או לא?

מכיוון שהוא לא מזהה את הקיבלות הנכונה.

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אין הרבה שניתן לעשות. או שלוקחים סיכון או שלא. אם לא לוקחים סיכון כי המידע הזה מאוד חשוב לך אז כמה שפחות פעולות עם הכונן כך יותר טוב בבחינת הסיכוי לשחזר ממנו משהו. לכן אני אפילו לא הייתי ממליץ כרגע לנסות לדלות את המידע באמצעות כלים לשחזור קבצים.

ושוב, לא שאני מנסה לזרות מלח על הפצעים, אבל להבא חשוב מאוד לדאוג לגיבוי של החומר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז לפי מה שאני מבין מדבריך, אם החומר חשוב לי מומלץ לשלוח לחברה שמתמחה שתשחזר?

למישהו יש המלצות על חברה מסויימת? קראתי באינטרנט אבל לא שמעתי המלצות מאנשים פרטים.

אשמח אם יש כאלו כאן שיכולים להמליץ..

בקשר לגיבוי, ברור שזה חשוב לגבות.

פשוט לא תיארתי לעצמי שדווקא המקור גיבוי שלי יפגם..

אני צריך לעשות גיבוי לגיבוי :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז לפי מה שאני מבין מדבריך, אם החומר חשוב לי מומלץ לשלוח לחברה שמתמחה שתשחזר?

כל פעולה שתבצע ולא תצליח תוריד את הסיכוי לשחזור המידע. לכן אם המידע חשוב עדיף לבצע כמו שפחות פעולות בכלים הנ"ל ואם אין לך את הידע ו/או את הכלים המתאימים מומלץ לפנות לחברת שחזור כדי שהסיכוי לשחזור יהיה גדול ככל הניתן.

בקשר לגיבוי, ברור שזה חשוב לגבות.

פשוט לא תיארתי לעצמי שדווקא המקור גיבוי שלי יפגם..

אני צריך לעשות גיבוי לגיבוי :)

לא ממש הבנתי כנראה. אם יש לך גיבוי אז למה לא לשחזר פשוט את המידע מהעותק המגובה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא בדיוק גיבוי..

הכוונה שזה היה אמור לגבות את החומר על המחשב שלי.

מכיוון שהיה לחומר קיבלות מאוד גדולה העברתי אותו להארד דיסק החיצוני ולא השארתי קבצים על המחשב. מכיוון שאין לי צורך בהם בשימוש תדיר.

בגלל זה אמרתי שאני צריך לעשות גיבוי לגיבוי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שעשית אינו גיבוי. גיבוי משמעתו 2 עותקים או יותר מכל מידע חשוב. מה שאתה עשית זה שמרת על עותק בודד ופשוט העברת את המידע למיקום שונה. זאת טעונת נפוצה--שהעתקת חומר לכונן אחר ומחיקתו מכונןה מקור מהווה גיבוי--אבל זה אינו גיבוי. הפעולה הזאת מקבילה להעברת המידע מתיקייה א' לתיקייה ב' בתוך אותו כונן.

בגיבוי עליך לשמור את המידע לפחות ב-2 כוננים שונים. לדוגמה, הכונן הפנימי במחשב שלך ועוד עותק בכונן אחר (כמובן שגם שמירה של שני עותקים של המידע על אותו כונן אינה מהווה גיבוי), בדרך כלל רצוי חיצוני אך לא חובה.

כך שברגע שאחד הכוננים כושל, יש לך עותק מלא של כל המידע החשוב בכונן השני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...