איזה לוח מסדרת Z68 לא מאפשר שימוש בליבה הגראפית של המעבד? - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה לוח מסדרת Z68 לא מאפשר שימוש בליבה הגראפית של המעבד?

sangoker

Recommended Posts

כל לוח Z68 של גיגה בייט שמתחיל ב GA-Z68XP יש לו יציאת HDMI. לתקציב שלך ה UD3 וה UD4 מתאימים.

אם אתה רוצה לוח עם כל היציאות ותמיכה ב CF ו SLI אז ה GA-Z68X-UD3H יתן לך כל מה שאתה צריך.

אגב, About:Blank, יש לך משהו נגד אינטל שמתי לב לזה כבר מזמן אבל אל תשכח שגם "יורקת ללקוחות שלה בפרצוף" עם 1001 טריקים שונים אז לא כ"כ הוגן לאמר את זה על , זה פשוט המשחק בשוק ומי שלא משחק פושט רגל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב, About:Blank, יש לך משהו נגד אינטל שמתי לב לזה כבר מזמן אבל אל תשכח שגם "יורקת ללקוחות שלה בפרצוף" עם 1001 טריקים שונים אז לא כ"כ הוגן לאמר את זה על אינטל, זה פשוט המשחק בשוק ומי שלא משחק פושט רגל.

אז שמת לב לא נכון. אין לי שום דבר נגד Intel או מוצריה, יש לי בעיה עם שיטות פילוח השוק והשיווק שבהן היא נוקטת, ואם לדייק, בייחוד בשתי הדורות האחרונים. איך בדיוק יורקת ללקוחותיה בפרצוף? ואיזה מגבלות מלאכותיות כופה עליך AMD? דווקא בנקודת הזמן הנוכחית עושה מעל ומעבר כדי לאפשר לך מעבר חלק כמה שיותר בין הפלטפורמות שלה, ולא כופה עליך שום מגבלה מלאכותית. אם אתה חושב אחרת, אשמח מאוד לשמוע מהם אותם 1001 טריקים שבהם נוקטת שמבחינתך אינם הוגנים כלפיך כצרכן או בכלל.

שנית, לא טענתי ש-AMD צדיקה, אולי היא לא, אבל אם לשפוט לפי מה שניתן לראות בשטח, אז אין שום עדות לטענות שלך כלפי AMD, לפחות לא בתחום המעבדים ולוחות האם (בתחום הכרטיסים הגרפיים אני בפחות בקי).

אם הבנתי נכון, אז במשפט האחרון שלך אתה בעצם אומר שהמטרה, כל מטרה, מקדשת את האמצעים ושזה לגיטימי לחלוטין. אם אכן זאת טענתך אז גם אם נבודד את הטענה רק להיבט הצרכני (כי ההשלכות שלה במובן הרחב יותר הן אחרות ולעיתים חשובות הרבה יותר) אז לדעתי אתה לא פועל כצרכן נבון.

איך אוהבים להגיד בימים האחרונים בעקבות גל המחאות (אגב מצב שניתן להגיע אליו כאשר המטרה מקדשת את האמצעים), מישהו מטיל עלינו את מימיו ומספר לנו שיורד גשם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל לוח Z68 של גיגה בייט שמתחיל ב GA-Z68XP יש לו יציאת . לתקציב שלך ה UD3 וה UD4 מתאימים.

אם אתה רוצה לוח עם כל היציאות ותמיכה ב CF ו אז ה GA-Z68X-UD3H יתן לך כל מה שאתה צריך.

אוקיי תודה!

רק שתי שאלות

ועכשיו תאכלס!

1.) אני באמת צריך את ה-VIRTU הזה בשביל להשתמש בכרטיס מסך של המעבד בו זמנית עם הכרטיס המסך הרישמי?

כאילו.. הכרטיס מסך שלי זה GTX570 הוא מספיק חזק , האם כזה נחוץ שיהיה שימוש גם בליבה הגראפית של המעבד בשביל כל מיני ברים כמו קידודי ווידאו או דברים אחרים שצריך בשבילם את הליבה הגרפית שבמעבד

או בקיצור ,עד כמה זה חשוב שהליבה הגראפית שבמעבד תהייה פעילה? האם זה חשוב עד כדי וויתור של 4 חיבורי אחוריים?

וגם חיבור ה-VGA וה-DVI שיש בלוח אם הנ"ל ,האם הם כאלה חשובים? שבשבילם כדאי לוותר על 4 חיבורים מאחורה?

אני משתמש במחשב בעיקר למשחקים ,פחות מתעסק עם וכאלה

2.)עוד שאלה אם הכרטיס מסך הרישמי (GTX570 במקרה הזה) לא עובד\התקלקל\הוצאתי אותו ,אז הלוחות מסוג GA-Z68X-UD3-B3 ו-GA-Z68X-UD3P-B3 יפעילו את הליבה הגראפית המובנית במעבד? או ששני הלוחות האלו פשוט משביתים את הליבה הגראפית המובנית במעבד ,ולא משנה עם יש כרטיס מסך נפרד או אין כרטיס מסך נפרד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

AMD עושה Rebrand לכרטיסי מסך שלה על ימין ועל שמאל ומתמחרת את הכרטיסים אחרת. חוץ מלהתייחס ללקוחות שלה כאל מטומטמים אין שום הסבר לזה. ניחה אם המחיר היה זהה...

בעניין הלוחות אם שלה, ההגבלה ל CF בלבד כמובן בשביל שיקנו רק כרטיסים של ATI שפתאום עם צ'יפסט זהה (890 ו 990) הוסרה ועכשיו כבר יש תמיכה ב SLI כשלמעשה זה בדיוק אותו צ'יפסט רק Rebrand עם תוספת תשלום כמובן...

וזה מהראש, אני בטוח שאם אני אתאמץ לחפש אני אמצא עוד לא מעט דברים

אה כן, סדרה 800 של הפנום שהיא Rebrand של ה x4 רק שוב, בתוספת תשלום...

אתה לא חושב שזה התייחסות ללקוחות כאל מטומטמים?

אבל זה המשחק וכולם משחקים אנחנו רק צריכים להיות חכמים מספיק בשביל לדעת איפה עובדים עלינו ואיפה לא.

לשאלתך sangoker:

1. חלק מהרעיון של ה Virtu זה חיסכון בחשמל בזמן שאתה לא צריך עיבוד גרפי כבד. אם יותר חשוב לך עוד יציאות אז השיקול הוא לחלוטין שלך.

2. אין לך איך להוציא אות מהכרטיס מסך המובנה בלוחות שציינת אז אם הולך הכרטיס אתה שם כרטיס חליפי או מחכה שיחזור מאחריות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה אוקיי

אז אתה בעצם אומר שבשתי הלוחות GA-Z68X-UD3-B3 וב-GA-Z68X-UD3P-B3 אין שום אפשרות בשום אופן שהוא להשתמש בליבה הגראפית שנמצאת במעבד , לא משנה מה נעשה ולא משנה אם יש כרטיס מסך או אין כרטיס מסך

נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

justUser אנחנו לא מדברים על אותו דבר.

כן, כל חברה מפלחת את השוק. אני לא דיברתי על זה. למה? Intel לא עושה בדיוק אותו דבר עם המעבדים שלה? לא לזה התכוונתי אם לא שמת לב. אני דיברתי על כפיית מגבלות מלאכותיות על המוצרים בצורה שלדעתי עוברת את גבול הטעם הטוב, אתה יכול לחשוב אחרת וזאת זכותך.

אם להתייחס לדוגמאות שנתת:

1. כפי שציינתי בתחום כרטיסי המסך אני פחות בקי, זה גם לא תחום שמעניין אותי, אז אין לי מידע מספיק בנושא כדי להגיב. נניח לצורך הדיון שאתה צודק.

2. אם אתה חושב ש- לא הוסיפה תמיכה ב-SLI בגלל שרצתה שיקנו רק את המוצרי םשלה אתה טועה. הסיבה העיקרית שבה ללוחות לשוק הנמוך ולשוק הביניים אין תמיכה ב-SLI הוא המחיר הגבוה שגובה Nvidia עבור הרישוי. אז נקטה פה בשיטה הדי יחידה שיכלה כדי להוזיל עלות ולספק לך לוח עם מערך כרטיסים (וכן, אני בטוח שגם זה שהיא מרוויחה מזה בעקיפין לא ממש הזיק) במחיר נמוך יחסית.

3. שוב, כל דור מעבדים הוא בדיוק אותו מעבד עם פגמים בייצור או מגבלות מלאכותיות כדי לפלח את השוק ולהציע דגמים שונים. כן ליבת ה-Propus משווקת עכשיו כ-Phenom ולא . למה? כי לא ייתכן מצב מיתוגי שמעבד II ישווק בתדר סטוק גבוה ממעבד Phenom II. המחיר גם לא שונה מכך מה של ה- IIx4 640. תמיד מעבר בתדר סטוק גבוה יותר יתומחר גבוה יותר ממקבילו בתדר נמוך יותר. כך עובד השוק. כך גם אצל . לא לסוגיה הזאת התכוונתי (למרות שגם יש לי כמה טענות בנושא הזה לשתי היצרניות).

כל הדוגמאות שלך בכלל לא נוגעות למה שאני התכוונתי (שיטות שיווק-ראה פסיקות של בתי המשפט ברחבי העולם לגבי הפרת ההגבלים העסקיים של , ראה את הסכם הטיעון שנחתם בין ל-AMD) ולפילוח שוק אגרסיבי (אתה צריך לבחור בין יכולת OC לליבה גרפית, אחר כך יוצאת באורח "פלא" ערכת שבבים חדשה שמאפשרת לך את שני הדברים אך בתג מחיר גבוה הרבה יותר למה זה טוב בדיוק? זה באמת כל כך דמיוני למצוא מישהו שגם יכול ליהנות מ-OC וגם להשתמש בליבה הגרפית המובנית? אם כן, אז מה פתאום יצאה לה לפתע ערכת השבבים Z68? למה להשקיע ב"פיתוח" אם אין מבחינת היצרנית קהל יעד מספיק גדול למוצר? תוסיף לזה את עניין המעבדים. לא מספיק שיש רק שני מעבדים עם מכפלה פתוחה, אז גם במעבדים שללא מכפלה פתוחה יש גרפית עם פחות צינורות עיבוד. למה זה בדיוק? זה פילוח שוק אגריסבי מדי ומיותר לדעתי. אם אתה חשוב אחרת. זכותך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה אוקיי

אז אתה בעצם אומר שבשתי הלוחות GA-Z68X-UD3-B3 וב-GA-Z68X-UD3P-B3 אין שום אפשרות בשום אופן שהוא להשתמש בליבה הגראפית שנמצאת במעבד , לא משנה מה נעשה ולא משנה אם יש כרטיס מסך או אין כרטיס מסך

נכון?

חאלס About:blank ביקשתי מימך יפה בפרטי לא להסית את תוכן האשכול זה חשוב לי ,אז מה ? מה אתה חמור??? לא מבין מה מדברים איתך? למה אי אפשר לבקש מימך משהו ופשוט תכבד את זה ,כמו שאני כיבדתי מה שביקשת , "לכבד" אתה יודע יש דבר כזה , זה אומר "לעשות משהו למרות שאם תצפצף ולא תעשה אף אחד לא ייתן לך באן כי אתה מנהל, זה נקרא "לכבד"!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...