המלצה לאל פסק שיקנה היום\מחר. - עמוד 2 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה לאל פסק שיקנה היום\מחר.

KoM

Recommended Posts

האדוויס PRS נראה בדיוק כמו אדוויס PRV מבחוץ (שינו קצת את העיצוב וזהו) וכנראה גם מבפנים

גם אצל גאמאטרוניק ה UPS הזול הוא UPS זול, ואינו דומה באף צורה ל UPSים היקרים של גאמאטרוניק

אני חושב שבכל החברות אותה קבוצת מחיר = בערך אותה קבוצת איכות, ואם לא אז נראה לי יותר סביר שיהיה UPS גרוע במחיר גבוה ולא UPS טוב במחיר נמוך (ראיתי "מועמד" כזה של איתן הנדסה)

ל APC יש סדרה SUA שנראית לדעתי דומה ל SL של אדוויס, וכנראה באותה רמה. (כאמור ל APC יש משלהם ואתה "אמור" לקנות מהם להחלפה, אבל אני חושב שהסוללות האלה זה מארז שיש בתוכו סטנדרטיות)

יש (היתה ?) חברה בשם סוסטיינר, שהיתה משווקת את ה UPSים של אדוויס אם המדבקה שלהם. היה להם סדרה A שהיא כמו SL של אדוויס (אותם UPSים בדיוק)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

סתם עידכון, חיברתי חדשה שיש לי בעבודה והאל פסק נראה כעובד כרגיל, מה יכול להיות ההסבר שעם מתה (יש לציין כי היא אפילו מעט נפוחה) הוא פשוט לא מוכן להדלק בכלל ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש אכן שני חיבורי פלוס מהסוללה וכנראה מה שתיארת הוא הנכון.

האם יש הבדלים ממשיים בין סוללת 9A ל-7.5A ? הן הרי באותו גודל, נראה כמו "מדבקות".

כמו כן האם לידיעתך באמת יש הבדל בין איכות YUASA למשל לבין חברות עלומות שם ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול לשים 9AH במקום 7.5AH וההיפך, זה משנה את הזמן שה UPS מחזיק בהפסקת חשמל בהתאמה

סוללות של YUASA הם איכותיות. RITAR הם דיי טובות. DIAMEC אני חושב שמעל הממוצע

סוללות ללא שם מסוימות הם באמת דפוקות, אבל יש כאלה שבערך מחזיקות. עדיין יתכן בהחלט שסוללה 7.5 של YUASA או RITAR תחזיק (בטעינה אחת) יותר מסוללה 9 של חברת מדבקה, וכמעט בוודאות תחזיק (באורך חיים עד להחלפה) יותר מסוללה של חברת מדבקה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי W תקבל תוצאה לא מדוייקת (יש זרם שהולך לשנאי ו/או ל load ולא הופך להספק פעיל) - תיקח את ה VA

במפרט של הסוללה יש טבלה שבה כתוב כמה זמן הסוללה תחזיק (בהנחה שהיא חדשה וכו) - למשל :

http://www.afik2.com/image/users/40284/ftp/my_files/RT1275.pdf?id=3086120

הנתון FV נקבע אל ידיי ה UPS, ברוב ה UPSים הזולים הוא לא גבוה

למשל : FV 10V והסוללה RT1275 יתנו קצת יותר מ 5 דקות ב 300VA (זה לא 300W אלא פחות W)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עידכון חם, הלכתי להחליף את האל פסק, מסתבר שכנראה פשוט כל הסדרה (גם ה-650\850) שניסינו היה פשוט עם אותו זמזום מרגיז ונוראי ברגע חיבור לחשמל (לא משנה מצב עבודה). כרגע החזרתי אותו והזמנתי אל פסק אחר, 1200 של רוזטק בתקווה שהוא יהיה שקט יותר, אני לא מבין איך ADVICE חושבים שזאת רמת רעש ראויה למכשיר שנמצא בחדר כל הזמן ועובד כל הזמן, זה פשוט לא תקין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עניין אותי בהקשר של UPS כללי ובהקשר של קרינה אלקטרומגנטית, האם השנאי (שיכול להיות דיי עצום) בתוך ה-UPS עובד ומקרין גם במצב עבודה רגיל ולא גיבוי ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדרך כלל כן. מארז פלסטיק לא מבודד את השדה והוא נשאר משמעותי גם מחוץ ל UPS. מארז מתכתי מוריד את העוצמה של השדה

היה לי לפניי בערך חודש מקרה אם UPS זול של איתן הנדסה שהיה קצר אל אחת מהיציאות הפנימיות של השנאי (ונראה לי קצר מוליך למחצה, מה שהרבה יותר חמור מסתם קצר). השדה המגנטי מהשנאי במצב של הקצר היה כזה שהוא הרעיד את המארז של המחשב שעמד צמוד אליו בצורה שהיה רעש חזק (בעוצמה של zzzzzzzz של פעמון דלת) והיה ניתן ממש לראות את הקיר של המארז רועד וחתיכות של אבק קופצות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש רעיונות מקוריים להוספת בידוד כזה או אחר במארזי פלסטיק ? שכן אני מבין שאתה אומר כי השנאי הזה עובד כל הזמן גם במצב עבודה רגילה וגם במצב גיבוי ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...