"לוח-אם שלא יכול להריץ משחקים טוב" תקרית עם מוכר בחנות מחשבים - דעתכם - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

"לוח-אם שלא יכול להריץ משחקים טוב" תקרית עם מוכר בחנות מחשבים - דעתכם

omertgm

Recommended Posts

הייתי היום בחנות לעשות הזמנה למחשב.

באתי כבר די סגור על הרכיבים, הלוח שרציתי הוא H61M-E23, בערך 300 ש"ח

אדון מוכר התחיל להסביר לי שזו חברה עלובה, שהלוח יתקלקל ושיש רק שנה אחריות

הוא הציע לוח של , גם H61 בסביבות 450 ש"ח בתואנה שרק ככה אפשר יהיה לנצל ולפתוח את קבצי המשחקים הדחוסים, שזה הלוח אם עושה [glow=red,2,300]את כל העבודה[/glow] (לא מעבד, לא כרטיס מסך, לא דיירקס) ואמר שזה לא השבב של H61 שמשנה אלה הלוח עצמו...

לי זה נשמע כמו שטויות, אני די בקיא במה שהולך בחומרה וכזה דבר בחיים לא שמעתי.

היש דברים בגו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שטות שכזאת לא שמעתי הרבה זמן. ולוח h61 ב450 שקל זה יקר, בסכום הזה אפשר להשיג כבר h67. וזה גם ממש מוזר שיש אחריות של שנה רק, אמור להיות שלוש.

*חלפו יותר מ-24 שעות שבמהלכן פותח הדיון לא נענה לבקשת העריכה (אולי לא ראה, אולי לא זמין). לכן ההודעה נערכה להסרת שפה לא נאותה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המוכר לא אמין.

וכמובן שאתה צודק ואלה שטויות. לוח אם לא משפיע על ביצועים. לוח אם משפיע על פיצ'רים כלליים במערכת למשל חיבורים, , כמות , יציאות IO וכו'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Hagaix, המסר שבדברייך הוא כמובן נכון, אבל ממש אין צורך להתבטא באופן שכזה. אבקש ממך לערוך את ההודעה שלך ולהסיר ממנה את הקללות וההצעות שאינן ענייניות תודה.

לא אחזור על מה שכבר נאמר בשתי ההודעות הקודמות כי זה מיותר, אבל עצה אחת למי שמוצא את עצמו במצב דומה. אם יש ידע מספיק בחומרה שעליו התבססה בחירת הרכיבים ו/או אם נעשו שיעורי הבית (כמו התייעצות בפורום כמו זה לדוגמה) ויודעים בדיוק מהם הרכיבים המתאימים לשימושים, אסור לתת למוכרים בחנויות לבלבל או להכניס ספק במועד הקנייה, בייחוד לא כשהם מבססים את הטענות על סיפורים מסוג הסיפורים שסופרו כאן. במקרה של ספק (או במקרה שאחד הרכיבים הרצויים חסר והמוכר מציע חלק חליפי ולא ממש בטוחים לגביו) מומלץ קודם לחזור לפורום ולהתייעץ ורק אז לסגור את העסקה.

שלא יווצר רושם שכל אנשי המכירות אינים אמינים, אבל לא חסרים מקרים שבהם ה"המלצות" נובעות מתוך אינטרס טהור של רווח לחנות/איש מכירות, ולכן תמיד מומלץ להתייעץ עם גורם אובייקטיבי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מציע לך לחזור לחנות רק כדי להביא למוכר. חתיכת כזה לא שמעתי הרבה זמן. ולוח h61 ב450 שקל זה יקר, בסכום הזה אפשר להשיג כבר h67. וזה גם ממש מוזר שיש אחריות של שנה רק, אמור להיות שלוש. נשמע כמו חנות...

HAGAIX אני לא מבין מה אתה קופץ עם כל ניבולי הפה האלה כאשר הדברים של המוכר נכונים בהחלט.

אם הלוח של לא נמצא במלאי אז אכן הלוח עושה את העבודה כל עוד מחוברים אליו

מעבד, וכרטיס מסך. רק ככה אפשר לנצל ולפתוח את קבצי המשחקים הדחוסים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"ברוס לי"

הלוח שביקשתי של היה במלאי וזה בוודאות, בדקנו את זה שם במקום.

בדקתי אח"כ באתר שלהם ומצויין שם בפירוש אחריות ל 3 שנים...

זה פשוט עניין של חוסר הגינות מזלזל, אולי נראתי לו אחד שלא מבין ושאפשר לנצל אותו, לסחוט עוד כמה שקלים.

אני בעיקר מחזק את דברי המנהל לגבי מצבים כאלו - אל תקנו תחת לחץ

בסוף קניתי את הלוח שרציתי מלכתחילה ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המוכר בחנות בסך הכל עשה את העבודה שלו וכנראה הצליח לבלבל אותך טיפה.

רצוי שתלך לחנות לאחר שאתה כבר יודע מה אתה צריך ולא לתת לו לבחור בשבילך, כי אתה תצא בנזק של כמה שקלים

תלוי ברכיבים בקלות יכול להיות נזק גם של מאות שקלים במיוחד שאתה לא יודע מה שאתה רוצה ובא לא מוכן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...