הוספת כרטיס PCI עם USB3 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הוספת כרטיס PCI עם USB3

adidas1

Recommended Posts

אהלן,

שאלה, יש לי לוח אם מסוג Gigabyte ga-g31m-es2l, ראיתי שיש באיביי, כרטיסי PCI-E עם כניסות USB3 שניתן לחבר ללוח האם. השאלה שלי האם זה תומך כל לוח אם? זה יתאים ללוח האם שלי או שצריך גם תמיכה ב USB3 ברמת הלוח אם?

אוקיי, אחרי קצת קריאה עושה רושם שזה מתאים לכל עם כניסת PCI-E פנויה. מה שמוביל אותי לשאלה נוספת, יש לי כניסת PCI-E X16 שאליה מחובר כרטיס המסך, יש לי עוד כניסת PCI-E X1 ועוד שתי כניסות PCI, או כמו שרשום ב MANUAL של הלוח אם:

1 PCI Express x16 slot

1 x PCI Express x1 slot

2 x PCI slots

לאיזו כניסה עדיף לחבר?

תודה,

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהלן שניצקי,

צודק, זה אומנם לא יעבוד במלא רוחב הפס אבל בכל מקרה חסרות לי כניסות , אני צריך כל הזמן לנתק ולהחזיר, מקסימום הכרטיס ישאר לי גם למחשב הבא.

תודה על העזרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קשה לדעת. את רוב הבנצ'מארקים עושים על התקנים אחסון, ואין כיום התקן, אפילו לא , שמגיע באמת ל600MB/S. צריך לעשות בנצ'מארק או עם RAID או פשוט העברה מRAM לRAM, כדי להגיע לקצבים שיכולים לדגדג את המהירות התאורטית של הבאס.

מה שכן, שים לב שבלי קשר לכמות חיבורי הUSB, שיש, המגבלה היא של הבקר. בקר USB3 מסוגל לתת 5Gbps בסה"כ, לא פר פורט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב חברה, אני אעדכן אתכם אחרי שאאני אקבל את המוצר ואתקין אותו, כנ"ל לגבי המהירויות, הזמנתי אגב את זה כיוון שהוא תומך ב:

PCI Express Base Specification revision 2.0

למרות שלוח האם שלי לא תומך ב 2.0 זה אמור להתאים מבחינת החיבור עצמו.

http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=220816818180&ssPageName=STRK:MEWNX:IT

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

חזרתי לעדכן,

כמובן שתמיד יש בעיות :). אז ככה, חיברתי את כרטיס ההרחבה לסלוט PCI-E X1 בלוח האם והתקנתי את הדרייבר שהגיע עם המוצר. בדקתי ב DEVICE MANAGER שבאמת מופיע לי USB3.0 CONTROLLER, עד כאן הכל בסדר. דבר ראשון, חיברתי DOK והעברתי קובץ גדול למחשב, לא היה שום שינוי מ 2.0, המהירות הממוצעת היא 22 MB. לאחר מכן חיברתי דונגל של DTT לאחת הכניסות וסרקתי תחנות ע"י ה MEDIA CENTER, באמצע הפעולה המחשב קורס עם BSOD של דרייבר , ברור ממה זה נובע :). הסרתי את הדרייבר שהגיע עם המוצר, הלכתי לאתר של יצרן הצ'יפ (VIA VL800) והורדתי דרייבר חדש יותר, גם כאן אותה בעיה, תוך כדי סריקת תחנות המחשב קורס. ניסיתי גם להוריד מ WIN UPDATE, אותו סיפור.

עליי לציין שלא חיברתי את הכרטיס לספק כח, כבל ה MOLEX שלי קצר מדי, אבל בכל מקרה לא נראה לי שזו הבעיה. למישהו יש רעיון?

אני עם WIN7 X32.

תודה,

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון, חיברתי DOK והעברתי קובץ גדול למחשב, לא היה שום שינוי מ 2.0, המהירות הממוצעת היא 22 MB.

למה שיהיה שינוי? מה שמגביל אותך כאן היא מהירות הDOK, לא הUSB.

עליי לציין שלא חיברתי את הכרטיס לספק כח, כבל ה MOLEX שלי קצר מדי, אבל בכל מקרה לא נראה לי שזו הבעיה. למישהו יש רעיון?

הDTT מקבל חשמל מהUSB או ממקור מתח חיצוני? אם מUSB, תנסה בכל זאת כן לחבר חשמל. עצם העובדה שהבעיה מתרחשת באמצע פעולה מסוימת ולא סתם כשמחברים משאירה פתח לאפשרות שמדובר בבעיית היעדר הספק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואי QTTP, אתה צודק, איזה דביל אני, ה DOK הוא 2.0, יצאתי דביל :)

לגבי ה DTT, הוא מקבל חשמל מה ולא ממקור מתח חיצוני, כשהמחשב קרס קיבלתי BSOD על <שם קובץ>.SYS, אני לא מול המחשב בבית ולכן אני לא זוכר את שם הקובץ במדוייק, אבל כשפתחתי את קובץ ה MINIDUMP היה כתוב שזה קובץ דרייבר של USB3, לכן אני לא בטוח שקובץ SYS קשור להספק. בכל מקרה, אני אקנה מאריך לכבל MOLEX שלי ואבדוק האם יש שינוי.

תודה רבה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...