רכישה מ-DealExtreme - עמוד 2 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רכישה מ-DealExtreme

SinMaker

Recommended Posts

ויזה כ.א.ל גובה את העמלה הזאת גם אם אתה מגדיר שימוש בשקלים בחשבון הפייפאל שלך. הנה הקטע העיקרי מהמייל שפייפאל שלחו ללקוחות שלהם:

הובא לידיעתנו כי לקוחות המשתמשים בכרטיס אשראי מחברת כ.א.ל כאמצעי תשלום עבור רכישות עם , מחויבים על ידי חברת כ.א.ל בעמלת המרת מטבע - גם אם התשלום בוצע באתר ישראלי ו/או עבור מוצר או שירות בשקלים.

למרות של- אין שליטה על חיוב זה (מאחר והחיוב מבוצע על ידי חברת כ.א.ל ועל פי מדיניותה), אנו פועלים במרץ כדי למצוא פתרון הולם לעניין. בינתיים, על מנת להימנע מתשלום עמלת ההמרה של חברת כ.א.ל, ניתן לשלם עבור רכישות עם עם כרטיס אשראי אחר שאינו מונפק על ידי חברת כ.א.ל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 63
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

שאלה שדווקא נוגעת יותר לנושא מכס בהזמנות מDealExtreme,

אם מישהו קיבל לאחרונה חבילה, לפי מה משלמים מכס על החבילות האלו אם בכלל. אישית הזמנתי משם פעם אחת, החבילה כולה הייתה בשווי של 78$ - לכל שלושת המוצרים ביחד, והיא פשוט הגיעה בדואר (לאחר כ3 שבועות). האם היה לי מזל? האם יש עמלה קבועה לחבילה במכס (זה נוהל חדש / ישן) מישהו מכיר את התקנות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שהמכס כבר מכיר את דיל אקסטרים ויודע שמה שמגיע משם זה מוצרי זבל שאין מה להתעסק איתם.

אני יחסית קונה כבד שם, לדעתי עדיף לפצל חבילות, ממילא המשלוח חינם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מקווה שאתה צוחק :facepalm:

ממש לא צוחק, ולא בגלל שחסרים לי ה-4 אגורות, אלא בגלל ההתנהגות המגעילה שגובלת באי חוקיות של חברת כאל.

כאל היא החברה היחידה בעולם שגובה עמלה על רכישה ב-PP.

בדקתי בפירוט, לא מצויין שם שום דבר על העמלה, רק חיוב אחד של 13.28 אגורות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה שדווקא נוגעת יותר לנושא מכס בהזמנות מDealExtreme,

אם מישהו קיבל לאחרונה חבילה, לפי מה משלמים מכס על החבילות האלו אם בכלל. אישית הזמנתי משם פעם אחת, החבילה כולה הייתה בשווי של 78$ - לכל שלושת המוצרים ביחד, והיא פשוט הגיעה בדואר (לאחר כ3 שבועות). האם היה לי מזל? האם יש עמלה קבועה לחבילה במכס (זה נוהל חדש / ישן) מישהו מכיר את התקנות?

המכס לא מסוגל היום לבדוק כל דואר רגיל שמגיע פשוט כי הכמות גדולה מידי

ברמת העיקרון משלוחים מה 50$ ומעלה כולל המשלוח חיבים במכס בפועל הרבה פעמים זה עובר בלי

במשלוחים מהירים יותר זה ניתפס רוב הפעמים ובדרך כלל אתה משלם לקבל את החבילה

אני עושה קניות דרך דואר רגיל כימאת תמיד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המכס לא מסוגל היום לבדוק כל דואר רגיל שמגיע פשוט כי הכמות גדולה מידי

ברמת העיקרון משלוחים מה 50$ ומעלה כולל המשלוח חיבים במכס בפועל הרבה פעמים זה עובר בלי

במשלוחים מהירים יותר זה ניתפס רוב הפעמים ובדרך כלל אתה משלם לקבל את החבילה

אני עושה קניות דרך דואר רגיל כימאת תמיד

אתה רוצה להגיד שדואר מהיר בולט יותר ומושך תשומת לב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דואר אקספרס תמיד עוצר ונבדק במכס.

תמיד.

דואר רשום רגיל זו רולטה. לפעמים אתה זוכה והם תוקעים על זה חותמת "פטור ממיסים" מעצלנות, לפעמים הם בודקים ותוקעים רק מע"מ, לפעמים גם מיסים, ולפעמים סתם מעכבים את זה במכס בלי סיבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה בכלל אני צריך לשלם מע''ם על מוצר שנקנה בחו''ל? בארה''ב משלמים מע''ם רק עם קונים איפה גרים. אם אני גר בחיפה וקונה בחיפה, אני משלם מע''ם בחיפה, אם אני גר בחיפה וקונה בירושליים אני לא משלם מע''ם.

מיסים זה עמלת טיפול במכס?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מע"מ משלמים פעם אחת, במקום בו אתה גר.

קנית משהו בגרמניה ואתה לא גר שם? אתה יכול לבקש החזר בשדה התעופה.

קנית משהו מחו"ל ואתה גר בגרמניה? אתה משלם מיסים לפי החוקים המקומיים.

המחירים ברשת בחנויות כמו DX ו הם ללא מס, שכן במעל 99% מהמקרים המוצר נשלח למדינה אחרת. גם בחנויות שונות ברשת ששולחות לחו"ל, יש מחיר מקומי ומחיר ללא מס למשלוח לחו"ל.

את המס אתה אמור לשלם פה.

ומה השטות הזו שאם אתה גר בחיפה וקונה בירושלים אתה לא משלם מע"מ? ועוד איך שאתה משלם. כל עוד אתה בתחומי מדינת אתה משלם, חוץ מאילת שהיא עיר פטורה ממע"מ.

מיסים זו לא עמלת טיפול במכס, אלו מיסים. על דברים מסוימים המדינה הטילה מס ייבוא בגבהים שונים, אותו אתה צריך לשלם.

למה? ככה. (ואני לא צוחק)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומה השטות הזו שאם אתה גר בחיפה וקונה בירושלים אתה לא משלם מע"מ? ועוד איך שאתה משלם. כל עוד אתה בתחומי מדינת אתה משלם, חוץ מאילת שהיא עיר פטורה ממע"מ.

לא חשבתי שתבין את זה ככה. אמרתי היפותטית, לא במציאות כי רציתי לחדד לגבי מע''ם מדינות בארה''ב.

אם קונים בNEVADA אבל מתגוררים בNEW YORK אז לא משלמים מע''ם. אם קונים בNEW YORK ומתגוררים בNEW YORK אז משלמים מע''ם.

במקרה של , היא מדינה אחת ואז משלמים במדינה אחת כמו שאמרת כבר. אם הייתה כמה מדינות (הלוואי) אז הייתי משלם מע''ם רק במדינה שאני קונה וגר בה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארה"ב היא הפדרציה היחידה בעולם, וככזו אי אפשר לתת אותה ממש כדוגמה לשום דבר. אין שום דבר שדומה לה. אכן, אם אתה מזמין משהו ממדינה אחת לשכנתה, אתה לא משלם מס חוץ מבמקרים מסוימים.

אבל שם זה שם ופה זה פה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...