עזרה: מחפש לקנות טלויזיה ''32 שתחובר ישירות למחשב. - עמוד 3 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה: מחפש לקנות טלויזיה ''32 שתחובר ישירות למחשב.

Gilladriel

Recommended Posts

העניין שלי עם רזולוציות הוא כזה:

אין לי בעיה עם מסכי מחשב ''24.

למשל, לאחי יש בחדר את הדגם הבא עם רזולוציה 1920x1200:

http://accessories.us.dell.com/sna/productdetail.aspx?c=us&l=en&s=gen&sku=320-6272

עכשיו הכל טוב ויפה, זה באמת מסך נהדר, אבל בשבילי הפריטים ( = אייקונים, אינטרפייס של הדפדפן\אופיס\תוכנות שונות וכד') קטנים לי מדי..

אז השאלה היא - האם באמת הפתרון הטוב ביותר עבורי הוא מסך כמו טלויזיית ה32ld460 ?

כלומר, אותה רזולוציה, אבל 'מוגדלת', כלומר על מסך יותר גדול, כדי שהפריטים במסך (אייקון על הדסקטופ לדוגמה) יהיו גדולים יותר.

??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 59
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בהחלט יכול להיות פתרון טוב. אבל, עדיף ה 460 על טלוויזית לד. אחת הסיבות שהסכמתי להחליף לבן את ה DELL2209 ב LD460 היה כי מצאתי אותו רוכן קדימה יותר מדי כדי לראות את הטקסטים והוא לא אהב את ההגדלה של הווינדוס. דרך אגב, יש לח.י. עכשיו דגם חדש ה LK430 שאמור להיות מאוד דומה ל LD460 רק עם עוד כניסת ועם DVBT. רק צריך לבדוק שהוא .

שים לב רק שסדרות הלדים הזולות שראיתי של LG מח.י. לא באו עם פאנל .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נראה לי שאוציא כסף על LED-FHD, אלא אשמע בעצתך.

לגבי הדגם החדש שציינת - נתקלתי בדגם שנקרא LK450 - האם אתה רואה הבדל מהותי בינו לבין הLD460/LK430 ?

http://www.lg.com/in/tv-audio-video/lcd-tv/LG-32LK450.jsp

חוץ מהסאונד כמובן שלא רלוונטי לי כי הטלויזיה תחובר למחשב שמחובר למערכת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כעיקרון לא (מעבר לרמקולים למיטב ידיעתי).

ה LK450 זה מייבוא לא רשמי. אם ההבדל במחיר לא גדול עדיף לדבוק באחריות של ח.י.

בכל מקרה צריך רק לוודא שמגיע עם .

דרך אגב, ה LK זה פשוט ה "LD" של 2011.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, הבנתי את הקטע עם ה-LK, זה מופיע באתר שלהם.

מה שכן, אחרי בדיקה נוספת של טלויזיות HDR של חברים (768x1366) נראה כרגע שאלך באמת על HD Ready.

אני אסביר למה:

*גודל התצוגה מושלם עבורי, זהו היתרון המשמעותי ביותר ברשימה הזו לכן הוא מופיע ראשון. למרות הרזולוציה הזאת הכל נראה נהדר. נכנסנו לתוכנות\דפדפנים והכל גדול ועם זאת - חד (לא מפוקסל\מרוח).

*סרטים בנפח של 5-8 GB שאנחנו צופים בהם בד"כ, לא עלו על הרזולוציה הזאת בבדיקה שעשינו (עברנו על איזה 20 מהם), ככה שאין טעם ברזולוציה גדולה מזו.

*משחקים (אני משחק לעתים רחוקות אבל עדיין) יעבדו יותר חלק, רזולוציה גבוהה מזו במשחקים מסוימים קצת תעמיס על ה-GTS 450 1GB שלי.

*כמובן המחיר.

בקיצור, שמתי עין על הדגם הבא:

http://www.hye.co.il/catalog/product_details.aspx?catid=2&subcatid=384&prodid=1051&keySearch=

אבל איך אני בודק אם זה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני זוכר נכון, המסך הזה בחנות לא היה IPS.

אני חושב שזה לא נכון ללכת על אבל לשיקולך.

לבדוק זה מאוד פשוט:

על הארגז של הטלוויזיה יש מדבקה גדולה. כתוב שם בגדול את הדגם ומתחת יש כמה ברקודים. מעל הברקוד העליון השמאלי אתה תראה משהו בסגנון של

32LD460-TA.AMFYLH

ה Y שסימנתי באדום זה מה שחשוב. אם במקום ה Y אתה רואה למשל D זה אומר פאנל MVA של AUO שפחות טוב. (עקרונית גם W, Z ו I זה IPS).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באיזה מרחק תשב מהמסך? לי כרגע יש FHD ועברתי אחרי שהHDR התחילה לגסוס. אני מסכים שלעתים יש אתרים בהם הטקסט קטן מדי, אבל אם אתה בעל מקלדת מולטימדיה בדרך כלל יהיה עליה מקש זום אין שפותר את זה. בשאר הדברים, אתה נהנה מרזולוציה גבוהה יותר, כלומר יותר מרחב עבודה, יותר חדות ואבחנת צבעים, ובסרטים כמובן אתה באמת יכול להנות מ1080. אם זה יהיה מסך לHTPC ותשב כמה מטרים ממנו, 32 תהיה מתאימה הרבה יותר מאשר אם אתה יושב בדסק. מול דסק, חצי מטר עד מטר מהמסך, 1080 כל כך הרבה יותר נעימה לעין, אתה מרגיש שאתה יושב מול מסך מחשב ולא מול גרוטאה עם טקסט וטסקבר ענקיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...

המתנתי עם הנושא עד עכשיו..

בשבועיים הקרובים אני מאמין שארכוש את הדגם 32LK430 של חברת LG.

כנראה שאקנה מטרקלין חשמל או שקם אלקטריק.

יש משהו ספסציפי שאני אמור לדרוש מהמוכר חוץ מהפאנל ?

האם על כל דגם יש אחריות 3 שנים של ח.י. ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במקרה הזה דעתי כדעתך (למרות שעדיין יש כאלה שיחלקו עלינו). אגב, במרבית המדינות (כולל ארה"ב, מעוז הצרכנות), כל המוצרים האלה מגיעים עם אחריות סטנדרטית של שנה בלבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...