לקנות עכשיו S2 או להמתין ל Iphone5? - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לקנות עכשיו S2 או להמתין ל Iphone5?

Game5

Recommended Posts

S2 פלאפון חזק ,כנראה הכי חזק כיום ללא ספק.

מניסיון עבודה איתו - מפריע לי קצת העובדה שהוא לא חלק כמו וקצת מסורבל.

אין ספק שמול 4 , ה S2 לוקח בכל תכונה כמעט.

אבל ההשוואה האמיתית היא מול iphone5.

אז השאלות שלי:

1. האם שווה לחכות? ידוע לכם על פרטים אודות 5?

2. אם אני רוצה S2 , אני צריך למהר עם זה? (הכוונה לפני שזה יגיע לספקיות)

* אגב אל תגידו שלחכות תמיד אפשר כל כל זמן יוצא פלאפון חדש (אני מודע לעניין :) ).

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 48
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תחכה אבל בעיה אחת

אתר נענע רושם שהמכשיר ייצא בסוף אוגוסט ואתר מאקו רושם שהוא נדחה בכמה חודשים..מה זה?? מי השקרן מהם?!!whistle.gif

http://net.nana10.co.il/Article/?ArticleID=815821

http://www.mako.co.il/digital-cellular/iphone/Article-86e1d223a374131006.htm&sCh=3d385dd2dd5d4110&pId=565984153

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגלילה החלקה זה הדבר היחיד שמציע האייפון. אם לא תשנה את המסורת שלה מאז שג'ובס הגיע, האייפון 5 לא ישנה כלום, רק יהיה חזק יותר (ומיותר לציין שאין בכל צורך, היות וגם ככה היתרון של המכשיר הוא במהירות שלו).

לדעתי, לך על הSGS2.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאריכי השקת הגלקסי השני:

ואני מקבל את המכשיר מחר מפלאפון ;D

ואורנג' פירסמו בדף הפייסבוק שלהם שביום שני הוא יגיע אליהם...

המחיר גם התפרסם בסלקום, עומד על... 4,680ש"ח (!). בחיוב-זיכוי 15x36ש"ח (צריך לעמוד בחשבונית של מינימום 299ש"ח).

מחיר מחירון אצלם הוא 5,220ש"ח ;D

http://www.cellcom.co.il/shop/phones/samsung/galaxy_s_2_i9100/Pages/default.aspx?hp_005=galaxy2

האייפון 5 יושק כנראה בספטמבר, כמו בכל שנה. אלא שהשנה היה להם כל מיני בעיות שונות ויתכן שההשקה תידחה. בכל מקרה אין טעם להיכנס לספקולציות מיותרות, יצא כשיצא.

פותח הדיון-

לא ידוע כלום על האייפון הבא. יש השערות די חזקות- כנראה שהוא יקרא אייפון 4S ויראה כמו הרביעי. מבחינת חומרה- יהיה שיפורים מינוריים (מעבד כפול ליבה, אולי מסך טוב יותר..). לא משהו "חדשני" מדי.

השאלה האמיתי שאתה צריך לשאול את עצמך היא איזו מערכת הפעלה מתאימה לך יותר. תסתכל על סרטונים ברשת, כתבות וכו' ותחליט מה יותר מתאים לך. שני המכשירים האלו מעולים ובשורה התחתונה מה שקובע זה חווית השימוש שחלק גדול ממנה הוא במערכת הפעלה.

Android VS. iOS.

אתה מוזמן גם לעיין בדיון הזה, התייחסתי שם קצת לעניין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר יצא לי לציין את זה בכמה דיונים, אבל אני אעשה זאת שוב. הפלאפון הבא שלי הוא ה-SGS2, הפלאפון הבא אחריו, יהיה זה שיציע שבוע שלם של הפעלה ללא טעינה, או משהו בסדר גודל הזה.

הפלאפונים היום כ"כ מתקדמים, ההבדלים ביניהם כ"כ מינוריים, שזה כמעט לא משנה על מה הולכים. הפגם היחידי בחווית השימוש כיום הוא שאתה חייב להסתובב עם מטען אם אתה עושה שימוש אינטנסיבי יחסית בפלאפון. האייפון הבא לא יציג שום חידוש כמו ה-SGS2 בקושי הציג חידושים (מסך טוב יותר ומעבד מהיר יותר אינם חידושים, אלא סגירת פערים, לטעמי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היות וה-SGS2 היה בין הראשונים עם המאפיינים האלו זה נחשב לחידושים... האייפון הבא לעומת זאת...

אני בכל מקרה מחכה לנקסוס פריים (או אחד הנקסוסים האחרים). זה באמת יהיה חידוש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שום סיבה לשדרג דור אחד למעלה בנקודת הזמן הנוכחית, ונראה שגם האייפון הבא לא הולך לשנות את זה. לצערי, החברות נכנסו לסחרור של שדרוג אלמנטים כמעט לא רלוונטים (מסך, , מהירות וכו') על חשבון קפיצות דרך אמיתיות כגון מערכות ניהול הספק חכמות יותר, משופרות ועוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפותח השירשור,

כמי שהיה באותה סירה כמוך (אולי לא, כיוון שלא רציתי איפון בכלל) לפני פחות מחודש, אני מציאה לך לחשוב עם אתה באמת צריך את המפלצת הזאת.

החישוב הכללי מורכב מהרבה נקודות: מחיר, צרכים מהמכשיר, העדפה אישית, מערכת ההפעלה משחקת נקודה מאוד חשובה.

בקיצור אל תסמוך על מה יהיה עוד כמה חודשים אם אתה רוצה מכשיר חדש עכשיו ואם אתה יכול לחכות תחכה. זה יותר זול :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה שהאייפון הבא לא הולך להציג פריצת דרך כלשהי. עדיין המסך של ה-SGS2 יהיה איכותי יותר (כנראה) וקל יותר.

הדבר היחידי שיכול להטות את הכף לכיוון האייפון הוא אם הם ישימו פלאש XENON ולא לד.

אחרת זה עדיין יהיה אנדרויד VS iOS

בנוסף, על פי העבר האייפון יהיה יקר יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובות.

בסוף קניתי GS2.

כרגע קיבלתי הרושם שהוא מסורבל מאוד. צריך להילחם איתו עד שיהיה עברית.

ובכללי משהו בו מאוד מסורבל (אפילו לחייג זה קצת אתגר)

מקווה שזה בגלל שאני לא יודע איך להשתמש בו , אחרת המערכת הפעלה מאזבת מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קשיי התרגלות, לא יותר מזה.

בהתחלה גם היה קצת קשה להתרגל, זה באנדרואיד הראשון שלי :smile1:

אני עם SGS2 כבר מעל חודש, מרוצה מאוד, אפילו אירגנתי לעצמי רום סטוק + יישור לימין (עכשיו איפה האנשים שיצעקו עליי בגלל שאני משתמש ברום סטוק?) ומרוצה מהמכשיר. המכשיר מקבל עדכוני , כבר יש עדכון לגירסה 2.3.4. יצאו כבר רומים של המפעילות , אם אתה לא רוצה להסתבך עם עברית אז תתקין את אחד מהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...