ARCHOS 7 HOMETABELT V2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ARCHOS 7 HOMETABELT V2

bennnn

Recommended Posts

שלום לכולם,אני אמור לקבל את המכשיר השבוע ויש לי כמה שאלות..

1. למי מיכם שיש אותו-כמה זמן הסוללה מחזיקה נגיד בגלישהבאינטרנט? ראיתי שכתוב 7 שעות וידאו ו 42 מוסיקה,אז אינטרנט מן הסתם יחזיק יותר?

2.האם אפשר להתקין על זה ווינדוס אקס פי?

3. איך אני אוכל לגלוש (אם בכלל)ברחוב או במקומות שאין אינטרנט ?

4.אם יש לי אינטרנט בבית עם ראורטר אפשר להוא יקלוט מחוץ לבית או משהו?בעזרת איזה כרטיס מיוחד או משהו.?

5.חוות דעת כללית על המכשיר..אני מבין שזה לא אבל האם זה רחוק אאלפי שנות אור מאייפד? פרט לגודלו של המסך

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

2. לא.

3. אם אין WiFi במקום בו אתה נמצא לא תוכל לגלוש.

4. תלויי במיליון גורמים, תבדוק אם יש לך קליטה מחוץ לבית. יש כל מיני דרכים להגביר את האות, שאלת בפורום המתאים.

5. אני מקווה שלא שילמת עליו (או לפחות לא הרבה). זה מכשיר מאוד לא חכם לקנות. הוא חלש. אין אפשרות להתקין עליו (לפחות מהחנות הרשמית של גוגל), הוא מיושן. אין בו המון דברים שהיית מצפה שיהיו בטאבלט (כמו לדוג' יכולת להשתמש באינרטנט סלולרי). אין הרבה מה לעשות איתו.. :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי,דווקא מביקורות שראיתי באינטרנט הוא נחמד כזה,וקניתי אותו מאיביי בלונדון ולא שילמתי עליו הרבה,ידעתי שקניתי מכשיר שהוא לא הכי טוב שיש,רציתי לפניו לקנות את כל הטאבלטים הסיניים האלו של ה 10 אינטש שיש שם שיש גי פי אס מובנה וכו,אבל ראיתי שסוללה מחזיקה בהם 3 שעות אז ויתרתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

2. לא.

3. אם אין WiFi במקום בו אתה נמצא לא תוכל לגלוש.

4. תלויי במיליון גורמים, תבדוק אם יש לך קליטה מחוץ לבית. יש כל מיני דרכים להגביר את האות, שאלת בפורום המתאים.

5. אני מקווה שלא שילמת עליו (או לפחות לא הרבה). זה מכשיר מאוד לא חכם לקנות. הוא חלש. אין אפשרות להתקין עליו (לפחות מהחנות הרשמית של גוגל), הוא מיושן. אין בו המון דברים שהיית מצפה שיהיו בטאבלט (כמו לדוג' יכולת להשתמש באינרטנט סלולרי). אין הרבה מה לעשות איתו.. :nixweiss:

אוקיי,אבל ראיתי שיש לו ויש המון לאנדרואיד,והוא מנגן ב 720 P

אפשר לגלוש באינטרנט ולקרוא ספרים זה נראה לי די ממצה את המחיר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגלישה באינטרנט היא בלתי נסבלת.

הוא מתחמם מאוד.

הדבר היחיד שאפשר לעשות איתו(כמו שצריך) הוא לראות סרט ולשמוע .

יש לו מסך נחמד, נחמדים +, מסך מגע גרוע.

חווית שימוש: 10\2

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי,אבל ראיתי שיש לו ויש המון אפליקציות לאנדרואיד,והוא מנגן סרטים ב 720 P

אפשר לגלוש באינטרנט פייסבוק ולקרוא ספרים זה נראה לי די ממצה את המחיר..

אמנם יש לו אבל בגרסא 2.1, שלא הותאמה לטאבלטים ולא הוכנה לטאבלטים. חסמו את המרקט בטאבלטים שמרצים גרסת שלא מותאמת לטאבלטים. [ולא, אתה לא יכול לשדרג].

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 חודשים מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...