גלקסי אס ננעל לי :( - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

גלקסי אס ננעל לי :(

doreiny

Recommended Posts

היי חברים.. לפני כמה דקות החלטתי שהציור סיסמא שלי לא מספיק מאבטח את הטלפון

נכנסתי לאבטחה והחלטתי לשנות את ביטול הנעילה בעזרת קוד פין... הקשתי את קוד הפין הכל טוב ויפה..

כשאני מכניס לו את קוד הפין שהקשתי הוא אומר שהקוד שגוי.. למרות שיש וידוי של פעמיים בקוד..

הפלאפון לא משתחרר לי :( מה אני עושה, איך אני פותח את זה מבלי לאבד את כל החומר בטלפון?

בבקשה עזרו לי :nixweiss: :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה המספר ת"ז שלי ככה שאני בטוח .. ולא יכול להיות שהתבלבל לי הקוד המקורי כי היה אימות שני לפני שהוא נוצר, לא נראה לי שטעיתי פעמיים באותו מספר... (אני מקווה :\ )

2. ניסיתי לכבות ולהדליק מחדש הוא עדיין לא נותן לי.

3. ניסיתי להחזיק את הווליום up עם כפתור הבית וההדלקה .. כשעלה לי התפריט ובחרתי בשיחזור המכשיר הוא שוב ביקש ממני קוד...

נראה לי שזה אותו קוד :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה קרה גם לי.

למזלי זה היה אחרי צריבת רום חדש ולכן פשוט עשיתי ריסט מהריקברי.

בדיוק אותו תרחיש - עברתי מציור למספר, וכבר מהנעילה הראשונה הוא לא קיבל את המספר, ואני בטוח ב-100% שהוא היה נכון.

הקטע המטריד בכל העסק הוא שלהבדיל מציור או סיסמא (אותיות), גם אחרי 100 פעמים שאתה טועה, הוא לא נותן לך לאפס באמצעות היוזר.

חוץ מ-Factory reset שום דבר לא עזר לי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זה קוד פין, זאת אומרת שזה קוד נעילה של הסים אז אתה צריך או להחליף סים, או לבקש קוד PUK מחברת הסלולר.

אם זה קוד נעילה של המכשיר, כמו הציור הזה או נעילת קוד גם של המכשיר.

אתה צריך לפרמט את המכשיר.

או בחרת הסלולר או אתה בעצמך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא קוד pin של הסים... זה קוד של המכשיר שאתה קובע...

אני יודע שאני צריך לפרמט את המכשיר, הבעיה היא שכשאני בא לפרמט אותו הוא מבקש ממני את אותו הקוד כדי להמשיך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה אומר שמופיע לך בהפעלת המכשיר בקשה לקוד Pin.

אם כן, זו נעילה של הסים, חד משמעית.

תעשה בדיקה, תדליק את המכשיר ללא ה-Sim בפנים.

אם הוא מתפקד כרגיל, זה אומר שזה הסים.

אם הוא עדיין מבקש קוד, אז זה המכשיר.

לגבי פירמוט המכשיר (זה לא באמת פירמוט, אבל שיהיה) תבדוק קודם שיש לך מצב Download/Recovery.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במידה ואכן מדובר בנעילת SIM (לאחר נסיון או שניים של הזנת PIN אתה נדרש להזין PUK), תזהר עם הנסיונות (מוגבל בד"כ ל 5-15 "פוקים"), שה SIM לא יינעל לצמיתות ותיאלץ להנפיק אחד חדש אצל הספקיתש'ך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זה אותו מקרה שהיה לי - וככה זה נראה - לא מדובר בקוד SIM. זה הקוד נעילה של המכשיר, בדיוק כמו שיש את ה-Pattern.

אחרי הפעלת המכשיר המסך הראשון זה המסך הכנסת קוד SIM, ואחריו מופיע מסך הכנסת סיסמא/מספר/Pattern/כלום על פי מה שהוגדר.

אפשר לטעות מליון פעם וחוץ מלבקש שתכניס שוב לא קורה כלום.

אני נכנסתי ל-Recovery בדרך הרגילה (vol. up + home + power) ושם בחרתי factory reset. אם אתה לא מצליח להכנס לריקברי... זה כבר יותר בעייתי :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...
  • 1 שנה מאוחר יותר...

היי חברה, ראיתי את ההודעות שלכם.

גם אני, כמו חלקכם, חשבתי שהסיסמא של הציור בגלקסי S, הוא לא מספיק בטיחותי, ולכן ניסיתי קוד של מספרים עם שילוב אותיות.

כמוכם, גם אני המצאתי קוד וחזרתי עליו שנית, בשביל האישור. נמסר לי שהסיסמאות תואמות וככה נוצרה לי סיסמא חדשה.

ואיזה פלא - לאחר מכן, שחזרתי שוב לפלאפון והזנתי את הקוד של המספרים והאותיות באנגלית, כתוב שהקוד שגוי.

אם כן, איך זה שהוא אישר לי את הקוד כשאר הקשתי אותו בפעם השנייה, ופתאום עכשיו הוא לא תקף? מוזר ביותר.

מה שבטוח הוא שעכשיו, כמותכם, אני יכול לבחור אחת משתי החלופות: הוא לעשות צריבה, ואז כל החומרים בטלפון נעלמים - והם חיוניים לי, גם אנשי קשר, הודעות, איזכורים, יומנים, תמונות ומוזיקה, או שאני יכול להישאר ככה, עם טלפון נעול, ולקוות שביום מן הימים יבוא מן האקר שיוכל לפרוץ לי את הקוד מבלי שימחקו לי התכנים.

בכל מקרה - לא לשם זה קניתי את הגלקסי. זה דפקט שלהם ולא שלי, ואני מפסיד מזה, כי אני עדיין רוצה לפתוח את הפלאפון מבלי שהתכנים שלי ימחקו, זו זכותי, וזה מותר לי, בטח ובטח כאשר לא אני עשיתי משהו לא נכון, אלא זו בעיה של חברת הפלאפון. למה אני צריך לסבול מהמחדל הזה? קל וחומר כאשר אני רואה שעוד מספר אנשין כמוני טוענים לאותו המחדל. ומה אם יש לי מספר חשוב בפלאפון שהוא קריטי עבורי, ועכשיו אני לא יכול למצוא אותו לעולם, אלא אם הפלאפון יפתח? גם זה יכול לקרות, כמקרה קיצון, ועל כן זוהי אינה אחריות שלי, אלא של החברה.

מה שאני אומר - האם אתם יודעים על עוד מקרים כגון אילו? בואו נארגן תביעה ייצוגית נגד חברת גלקסי/ ונדרוש את זכותנו הבסיסית לשירותים מתאימים של מכשיר הפלאפון. האם אתם עדיין סובלים מהבעיה שהפלאפון נעול והדרך היחידה לפתוח אותו היא לקיים צריבה ואז כל התכנים ימחקו? אם כן, יש עילה לתביעה ייצוגית.

שמי אמיר. תגיבו פה אם מתאים לכם. תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...